Dodaj do ulubionych

Kilka słów o pogodzie

IP: 80.51.47.* 16.01.06, 16:12
No właśnie, szykuje się na środę mała zmiana.Ponieważ z zachodu zbliża się
front atmosferyczny, który niesie opady śniegu, miejscami dość intensywne.
Jutro jeszcze cudowne warunki do spottingu, we środę może się zdarzyć że Ryan
nie wyląduje gdyż opady znacznie utrudnią widoczność i stan pasa nie będzie
na to pozwalał.Może byc z kolei tak że po raz 2 nasz kochany lublinek
zostanie wykorzystany jako lotnisko zapasowe.:)
Obserwuj wątek
    • Gość: Andrzej Re: Kilka słów o pogodzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.06, 16:41
      Serdeczne dzięki proszę o więcej. Może bedziesz podawał nam serwis co godzinę
      wtedy nie muszę oglądać pogody w TV. Pozdrawiam.
      • ander_epll Re: Kilka słów o pogodzie 16.01.06, 16:46
        No Meteo to razem się interesujemy meteorologią:) Ja tak prywatnie, domowo;)
        Dodam jeszcze, że prognozowany jest skręt wiatru na wschodni 18go stycznia
        wieczorem więc może 19.01 będzie lądowanie na 07:)

Pozdrawiam.

P.S. Zaraz wrzucę kilka fotek z dzisiaj.
        • Gość: MiXeR90 Re: Kilka słów o pogodzie IP: *.vline.pl / *.100.rev.vline.pl 16.01.06, 20:37
          A ja ide na żywioł i jade na lotnisko w środę, mam nadzieję że pogoda pozwoli
          wylądować benkowi, może pstrykne kilka fotek. A pozatym jeszcze z Ameryki jakaś
          aktorka ma przylecieć więc może będzie ciekawie :)
          • ashibashi Prosze o "updates" 17.01.06, 12:12
            Bardzo prosze o meteorologiczne nowinki z lotniska - mam ladowac w piatek, 20-
            tego!! Lecimy z mezem na nasze wesele!!!
    • Gość: METEO_EXPERT Re: Kilka słów o pogodzie IP: 62.233.224.* 17.01.06, 16:15
      Tak jak przewidywałem jutro od zachodu wejdą opady śniegu, he he mam
      ciekawostke a może informacje.Po tej zmianie pogody w przyszym tygodniu UWAGA -
      MINUS 13 STOPNI ... heheh W DZIEŃ!!!! W NOCY GRUBO PONIŻEJ MINU 20.:)Jak coś to
      poinformuję
      • Gość: Aleczko Re: Kilka słów o pogodzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.01.06, 17:10
        No to pięknie :( Już dość tej zimy...

Czy Wam też zamarzają szyby w samochodach OD WEWNĄTRZ? :|
        • krzyskup Re: Kilka słów o pogodzie 17.01.06, 21:58
          Gość portalu: Aleczko napisał(a):

> Czy Wam też zamarzają szyby w samochodach OD WEWNĄTRZ? :|
          Tak. Proponuję gruntowne wietrzenie autka po zaparkowaniu - otwieramy dwoje
          drzwi i czekamy jakiś czas. Pomaga!

pzdr,
          krzyskup
      • Gość: MarcinK Re: Kilka słów o pogodzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.06, 20:54
        A skąd masz takie informacje. Czasem sam chętnie dowiedziałbym się z
        wyprzedzeniem co będzie z pogodą.
        MK
    • parzon84 twojapogoda.pl 17.01.06, 21:53
      POLECAM: - www.twojapogoda.pl/
      • Gość: Czaplin Re: twojapogoda.pl IP: 217.153.198.* 21.01.06, 22:49
        Sugerowałbym tę stronkę: meteo.icm.edu.pl

Pozdrawiam
        Czaplin
    • Gość: METEO_EXPERT Re: Kilka słów o pogodzie IP: 80.51.47.* 17.01.06, 22:54
      Jeśli chodzi o informacje korzystam z programu Synop oraz z obserwacji
      wlasnych. W sumie sie juz zajmuje tym fachem ponad 10 latek. Mrozy bedą w nocy
      od -22 do nawet lokalnie -30 przy gruncie to już wogole poniżej -30, co do
      Portalu Twoja Pogoda niestety nie mam dobrych skojarzeń i wspomnień z tym
      portalem, jak zauważycie nie ma tam słówka o tym kto prowadzi ten niby
      portal,gdzie mieści sie siedziba firmy itp. Nie mówiąc o tym że zdarza sie
      niejednokrotnie że panowie z eks portalu kradną dane z portali i wykorzystują
      je nielegalnie.
      • ander_epll Re: Kilka słów o pogodzie 18.01.06, 12:00
        Popatrz jakie będzie ciśnienie w nocy z 19 na 20go. Zbliży się do 1035 hPa!
        Dziś zgodnie z przewidywaniami jest wiatr ze wschodu dlatego start był z 07.
        Dobrze, że z powodzeniem wylądował na 25, bo miał wiatr w ogon ok. 13 węzłów...
        Wschodni wiatr ponownie w piątek.

pozdrawiam

• Gość: ashibashi Re: Kilka słów o pogodzie IP: 199.67.203.* 18.01.06, 13:23
          Prosze mnie tu, kurcze, nie straszyc!!!!
          Ja 20-ego mam przylatywac a wy mi tutaj o jakichs wezlach i cisnieniu!!!
          A w poniedzialek rano ma byc podobno -23 stopni.Chyba jakies kalesony by sie
          przydaly na droge....
    • Gość: METEO_EXPERT Syberyjskie mrozy IP: 80.51.47.* 18.01.06, 14:28
      Witam, no cóz troszke dałem plamke gdyż opady były symboliczne,cała strefa
      skupiła się na Polsce połudiowej, ale najgorsze przed nami. Począwszy od jutra
      temperatura zacznie spadać, ochłodzenie wtargnie z północnego wschodu za sprawą
      rozbudowywującego się Wyżu Rosyjskiego. Już w piatek w nocy temperatura zbliży
      się do -20 stopni, na początku przyszłego tygodnia temperaturę tego rzędu
      możemy ujrzeć ale w dzień.Tak tak szykują się naprawde syberyjskie mrozy. Noce
      to temperatury poniżej -25, -28 stopni. Radzę zabezpieczyć auta:)
      • Gość: SebaLdz Re: Syberyjskie mrozy IP: *.lodz.dialog.net.pl 18.01.06, 15:00
        Czy jest szansa że ubędzie troche śniegu do 7 lutego bo zdaję egzamin na prawo
        jazdy na nowych zasadach gdzie parkowanie odbywa sie na mieście a w tych
        warunkch gdzie leży pełno śniegu na parkingach jest to znacznie utrudnione.
        • kriku Re: Syberyjskie mrozy 20.01.06, 13:20
          odpowiedz znajdziesz pewnie na www.jasnowidz.pl tylko trzeba mocno poszukac
    • Gość: METEO_EXPERT Re: Kilka słów o pogodzie IP: 62.233.224.* 19.01.06, 23:42
      Spotterzy i inni odłaczcie akumulatory w swych autach,weźcie je do domku i
      okryjcie szaliczkiem idzie mróóóózzz, ale w sobote solidnie popada...Mam
      nadzieje ze sie sprawdzi,w noc z niedzieli na poniedzialek uwaga - 26 -28
      stopni.UWAŻAJCIE BY WASZ SPRZET NIE ZAMARZŁ...Dla ciekawostki odczuwalna
      temperatura poniżej UWAGA MINUS 40 STOPNI!!!!
      • Gość: 4711 Re: Kilka słów o pogodzie IP: *.lodz.dialog.net.pl 21.01.06, 22:08
        Czyżby geograf z wykształcenia o specjalizacji meteo? :)
    • Gość: METEO_EXPERT Re: Kilka słów o pogodzie IP: 80.51.47.* 22.01.06, 08:59
      Jeżeli chodzi o mnie nie studiuje geografii, moją pasją jest meteorologia i
      synoptyka, siedzę już w tym ponad 10 lat i nie powiem - nawet dobrze mi to
      wychodzi.:)A co do prognozy do środy ładnie, póżniej znow posypie :)
    • Gość: METEO_EXPERT Re: Kilka słów o pogodzie IP: 80.51.47.* 26.01.06, 22:39
      Witajcie...przed nami 2 mysle niezłe dni na spottimg

a więc

APARATY W ŁAPY PANOWIE I PANIE, BOWIEM NA NIEBIE OD SAMEGO RANA NOWE JEST
      WYZWANIE !!!!!
    • Gość: METEO_EXPERT Niska podstawa chmur i mgła IP: 80.51.47.* 31.01.06, 19:31
      Dzisiaj niestety warunki do Spottingu były kiepskie, tak jak napisał Andrzej
      zanim przygotowaliśmy sprzęt już było po lądowaniu. Jutro sytuacja nie będzie
      lepsza, będzie mglisto i nieprzyjemnie a z nieba można się spodziewać opadów
      marznącej mżawki lub lekkiego śniegu. A od weekendu najprawdopodobniej mrozy
      wrócą i piękna pogoda, ale o tym w następnych odcinkach wątku "Kilka słów o
      pogodzie" Pozdrawiam serdecznie
    • Gość: METEO_EXPERT Re: Kilka słów o pogodzie IP: 80.51.47.* 01.02.06, 19:43
      Witam serdecznie, pogoda paskudna, nie dość że pochmurno bo wilgoci w powietrzu
      od groma to jeszcze mgła....Hehe no nad wychlodzonu grunt napłynąć postanowiło
      cieplejsze powietrze z zachodu stąd mgły..ech..Poprawy pogody spodziewam się
      juz w sobotę ale za to chwyci mrozik do - 10 w dzień Następne wieśći jitro o
      podobnej porze
    • Gość: METEO_EXPERT Pogoda na 3 Lutego 2006 r IP: 62.233.224.* 02.02.06, 17:50
      Witam, niestety nie mam dobrych wieści dla Spotterów. Jutro będzie podobnie jak
      dziś. Niebo zasnute będzie chmuramoi z których od czasu do czasu spadnie
      troszkę śniegu. Bedzie chłodno, temperatura w dzien urzyma się na około 2
      kresce poniżej zera, niestety może na otwartch przestrzeniach tak jak na naszym
      Lublinku wiać co spowoduje że odczuwalna temperaturka przez nasze organizmy
      może wynosić około -10 -12 stopni..Pozdrawiam
      • protz Re: Pogoda na 3 Lutego 2006 r 02.02.06, 18:48

No, też mam TVN meteo. ;)
        • Gość: METEO_EXPERT Re: Pogoda na 3 Lutego 2006 r IP: 62.233.224.* 02.02.06, 19:25
          To jest moja prognoza tvn nie maczało w tym palcy.
          • skoonx Re: Pogoda na 3 Lutego 2006 r 02.02.06, 20:19
            Polecam www.weather.icm.edu.pl
            Pozdrawiam
            • Gość: Andrzej Re: Pogoda na 3 Lutego 2006 r IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.06, 23:44
              Witam. Jak macie czas to ogladajcie tvn. Siedząc przy kompie zajrzę od czasu do
              czasu do METEO_EXPERTA i wiem wszystko. Zamiast krytykować należy podziękować
              naszemu koledze.. Tak trzymaj METEO.... Pozdrawiam...
    • Gość: METEO_EXPERT Pogoda na 4 Lutego 2006 r IP: 62.233.224.* 03.02.06, 20:02
      Witam,dzisiaj sami widzieliście pogoda była w miarę spokojna, rano mieliśmy
      lekkie zamglenie ale później wszystko się rozproszyło,popadał śnieżek a około
      godizny 17 było przez moment dosłownie bezchmurnie. Jutro pododa podobna z tym
      że będzie chłodniej do - 4 stopni i również można sie spodziewać przelotnych
      opadów śniegu.Uważajcie na sople, poniżej foty niebezpieczeństwa nad naszymi
      głowami :(

img322.imageshack.us/my.php?image=310120060109mz.jpg
      img413.imageshack.us/my.php?image=310120060119fb.jpg
      img413.imageshack.us/my.php?image=310120060124oj.jpg
    • Gość: Pogodana jutro Re: Kilka słów o pogodzie IP: 62.233.224.* 04.02.06, 22:25
      Jestem po imprezie....niestety niezdolny do prognozowania :( Przepraszamy za
      usterki
      • Gość: Andrzej Re: Kilka słów o pogodzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.02.06, 18:00
        Na prognozie pogody to ja się nie znam ale na KACA najlepszy sok z kiszonych
        ogórków i spacer na lotnisko. Miłego odpoczynku....
    • Gość: METEO_EXPERT Re: Kilka słów o pogodzie IP: 80.51.47.* 05.02.06, 21:09
      Witam serdecznie ukochanych i nieukochanych forumowiczów naszego lotniska.
      Jutro, pogoda będzie podobna do dzisiajeszej a mianowicie zachmurzenie duże z
      wiekszymi przejaśnieniami, miejscami symboliczne opady śniegu. Temperatura
      maksymalna -6 stopni wiatr umiarkowany.We wtorek nam sypnie :)
    • Gość: METEO_EXPERT OSTRZEŻENIE!!!!! IP: 80.51.47.* 06.02.06, 16:06
      Ostrzeżenie od jutra od 8 rano przed intensywnymi opadami śniegu przechodzącymi
      o zachodu w opady deszczu ze śniegiem i deszczu. Ostrzegam też przy przed
      południowym i połudiowo-wschodnim wietrze który w porywach może przekraczać 50
      km/h!Wiatr będzie powodował zawieje i zamiecie śnieżne!!Ciśnienie spada!!!!!
      Więcej info wieczorem
    • Gość: Pogoda na 7.02.06 UWAGA SPOTTERZY IP: 62.233.224.* 06.02.06, 20:10
      OSTRZEŻENIE OD 8 RANO PRZED POSTĘPUJĄCYMI Z PÓŁNOCNEGO ZACHODU OPADAMI ŚNIEGU
      PRZECHODZĄCYMI W OPADY ŚNIEGU Z DESZCZEM I MARZNĄCEGO DESZCZU. CHWILAMI OPADY
      BĘDA BARDZO SILNE. W ZWIĄZKU Z PRZECHODZENIEM NIŻU SKANDYNAWSKIEGO WIATR BĘDZIE
      SILNY I PORYWISTY DO 70 km/h W PORYWACH POWODUJĄCY ZAWIEJE I ZAMIECIE ŚNIEŻNE.
      MOŻE DOJŚĆ DO SYTUACJI ODWOŁANIA LOTU! Już ostrzegałem ale się przypomne, oj
      będzie się dzialo jutro, już nad zachodnio-pomorskiem nieźle sypie i pada,
      opady do rana zawitaja do centrum..POZDRAWIAM.Oby 9 Lutego nie zrobila nam
      weather psikusa..
    • Gość: Pogoda na 8.02.06 Re: Kilka słów o pogodzie IP: 80.51.47.* 07.02.06, 22:34
      Hmm, nie mam dobrych wieści, nic się nie zmieni, do Kraju wtargnie kolejny
      front z opadami śniegu i deszczu ze sniegiem, cisnienie szybko spada.Warunki
      biometeo do bani jednym slowem....kicha i tyle :) ale za to tem w okolicach
      zera. Wiaterek nam powieje z płd-zach uwaga na zawirowania
    • Gość: METEO_EXPERT OSTRZEŻENIE!!!! IP: 80.51.47.* 15.02.06, 18:26
      OSTRZEŻENIE - OSTRZEŻENIE OD CZWARTKU OD 2 RANO DO ODWOŁANIA PRZED INTENSYWNYMI
      OPADAMI ŚNIEGU DESZCZU ZE ŚNIEGIEM I DESZCZU POSTĘPUJĄCYMI OD ZACHODU.WIATR W
      PORYWACH 50 KM/H BEDZIE POWODOWAL ZAIJE I ZAMIECIE ŚNIEŻNE !!!Pozdrawiam :)
    • Gość: METEO_EXPERT Re: Kilka słów o pogodzie IP: 80.51.47.* 16.02.06, 20:16
      Witam, no cóż. Pogoda nie może si zdecyować. Niby na termometrach widzimy
      plusowe temperatuy ale opady oraz wiaterek potęgujący uczucie chłodu przekonuje
      nas ze to jeszcze zima.Na jutro nie przewiduje w pogodzie nic nowego gdyz
      rozpoczęły się wędrówki fronów znad Atlantyku stad o słoneczku narazie możemy
      pomarzyć.Plus jest taki ze będzie około 2 stopni ciepla.Spotterzy nie mają
      łatwego życia, możemy im tylko gratulować i życzyć takiej wytrwałości jak do
      tej pory !!!:D:D:D:D Trzymajcie się !!!
      • Gość: Andrzej Re: Kilka słów o pogodzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.06, 20:37
        Witam. Myślałem że po znajomości załatwisz trochę słońca. Miłego....
    • Gość: METEO_EXPERT Re: Kilka słów o pogodzie IP: 62.233.224.* 17.02.06, 19:33
      No cóż, nie wiem czy mam się skarcić za wczorajszą prognoze.. Tak tak chodzi o
      dzisiejsze rozpogodzenia.,pocieszeniem jest to że w pogodzie między frontowej
      tak już jest, pada - chwila słonka - pada. W tej chwili jak widzimy za oknem
      (19:28) pada deszcz ze śniegiem ale przy małym plusie więc ślisko jest tylko
      lokalnie.Jutro nad Ziemią łódzką kolejny dzień z dużą ilością chmur, ale może
      zdarzyć się że słonko przebijające się też ujrzymy. Temperaturka +2 max +3
      stopnie przy zachodnim wietrze około 4-5 m/s, tak więc odwilż w pełni.
      WARUNKI DO SPOTTINGU NAZIEMNEGO - Dobre
      WARUNKI DO FOTOGRAFII RNAV - Niedostateczne, okresami zadowalające

POZDROWIENIA DLA SZTABU SPOTTERSKIEGO EPLL/LCJ
    • Gość: METEO_EXPERT Pogoda na 19 Lutego 2006 IP: 80.51.47.* 18.02.06, 21:20
      No i znow lipa, nad Niemcami wczoraj rozciągał się aktywny froncik a tu prosze.
      Prawie zerowe zachmurzenie i piękna cieplutka pogoda.Cyba musze przejsc na
      pogodową emeryturkę, ale nie nie...:)To że pogoda lubi płatac figle wiemy nie
      od dziś. Jutro pogoda powinna być ładna. Na niebie chmur nie powinno być wiele.
      Opadów nie przewiduje. Temperaturka +3 +4 sopnie, w słoneczku nawet dyszka się
      pojawi:)Wiaterek słaby 2-3 m/s zach i płd-zach. Warunki biometeo obojetne.
      WARUNKI DO SPOTTINGU NAZIEMNEGO - Bardzo dobre
      WARUNKI DO FOTOGRAFII RNAV - Bardzo dobre, okresami dobre
      • Gość: Andrzej Re: Pogoda na 19 Lutego 2006 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.02.06, 22:24
        Witam. Brawo Meteo tego właśnie nam potrzeba jutro wiem przynajmniej jak
        będzie. Pozdrawiam...
      • Gość: greater Re: Pogoda na 19 Lutego 2006 IP: *.toya.net.pl 18.02.06, 23:40
        Aczkolwiek jutro będzie więcej zachmurzenia niż dzisiaj. Mogą pojawić się chmury
        piętra niskiego zwłaszcza po południu, a późnym wieczorem możliwe są zamglenia i
        mgły. Ale na słońce są szanse:)
    • Gość: METEO_EXPERT Re: Kilka słów o pogodzie IP: 80.51.47.* 19.02.06, 07:56
      Z powodu ostatnich synoptycznych niepowodzeń MOJE PROGNOZY ZOSTAJĄ CZASWO
      WSTRZYMANE :(
      • Gość: mietek Re: Kilka słów o pogodzie IP: 62.233.224.* 19.02.06, 09:33
        I bardzo dobrze
      • Gość: mietek Re: Kilka słów o pogodzie IP: 62.233.224.* 19.02.06, 09:35
        I b.dobrze
    • Gość: METEO_EXPERT Re: Kilka słów o pogodzie IP: 80.51.47.* 19.02.06, 10:15
      HEHEHEH Niestety mietku nie zrobie jednak Ci przyjemnosci. Bedę kontynuował
      wątek,efekty będą widoczne już jutro :)I nie bądz taki mądry, :) wykaż się
      czymś
      • Gość: Andrzej Re: Kilka słów o pogodzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.06, 16:40
        Witam. Meteo nie rezygnuj pogoda zrobiła się dobra ale dopiero około południa.
        Przyjdą jeszcze dobre czasy dla Ciebie. Pogoda jest dla bogaczy którzy nie
        stoją pod płotem. Pozdrawiam.
    • Gość: METEO_EXPERT Pogoda na 20 Lutego IP: 80.51.47.* 19.02.06, 19:18
      To, że nie udało mi sie w 100 % przewidzieć pogody jest oczywiste. Pogoda lubi
      płatac figle i już. Wilgoć w powietrzu sięga 96% i chmury są nieuniknione a
      poza tym pozostalości frontu nad wschodnią Polską i.. chmury i opady gotowe.
      Jutro pogoda od rana powinna wyglądać tak - Zachmurzenie duże, 5/8 do 8/8
      przelotnie może pokropić deszczyk, ale będzie cieplutko npo max +4 stopnie :)
      wilgotność znów powyżej 90% więc trudne będą warunki do spottingu. Wiatr słaby
      płd-zach i płd. Wszystko na to wskazuje ze za 2 dzionki dotrze do nas strefa
      silnych opadów deszczu, ale z prognozą poczekajmy do jutra.
      WARUNKI DO SOTTINGU NAZIEMNEGO - Zadowalające
      WARUBKI DO FOTOGRAFII RNAV - Trudne, okresami zadowalające

POZDRAWIAM!!!LUDZI KTÓRZY MIMO NIEPOWODZEŃ WIERZĄ WE MNIE!Nie oglądam pogody a
      z nieba w takich warunkach nic nie wyczytasz. Pozdrawiam:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka