Gość: bz Tia, a przegrany mecz to wina PO. IP: *.cdif.cable.ntl.com 09.06.08, 21:12 Tia, a przegrany mecz to wina PO. Litości orzechogłowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenek polak Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 21:14 Odebrać obywatelstwo orzechowskiemu i funkcjonariuszom obcego państwa watykan.Ci funkcjonariusze to tzw.księża,zakonnicy,zakonnice oraz osoby jak orzechowski namawiające do zdrady Polski i działania na rzecz rzecz watykanu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 21:22 > Odebrać obywatelstwo orzechowskiemu i funkcjonariuszom obcego > państwa watykan.Ci > funkcjonariusze to tzw.księża,zakonnicy, > zakonnice oraz osoby jak orzechowski > namawiające do zdrady Polski i działania na rzecz rzecz watykanu. Co dobrego dzisiaj cpasz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: politolog Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 21:14 W tym momencie całkowiecie straciłem wszelkie nadzieje na odrodzenie silnego Państwa Polskiego! Ludzie skoro mamy idiotów u władzy to jak ma funkcjonowac nasz kraj??!! To powinien byc zaszczyt, że nasze obywatelstwo noszą tak znane osobistości Jak Łukasz Podolski Czy Mirosław Klose. Po wypowiedzi byłego wiceministra Orzechowskiego możemy doskona zauwazyc, ze stereotyp Polaka który nie potrafi przegrac z klasą sprawdza się w 100%! Banda Idiotów, debili, partaczy, skorumpowanych pasibrzuchów! Skończmy z tym! Niech wreszcie Polską rządzi ktoś kompetentny i ktoś kto wie jak rządzic a nie sami palanci! Ot nie mogłem wytrzymac i musiałem wyładowac swoje niesamowite wku..enie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 21:24 > To powinien byc zaszczyt, że nasze > obywatelstwo noszą tak znane osobistości > Jak Łukasz Podolski Czy > Mirosław Klose. Zaszczyt sie skonczyl gdy wystepuja przeciwko Polskiemu Narodowi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 21:15 Nasz Papierz Jan Paweł II przewraca się teraz w grobie widząc z góry co się dzieje w Naszej ojczyźnie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 21:26 > Nasz Papierz Jan Paweł II przewraca się teraz w > grobie widząc z góry > co się dzieje w Naszej ojczyźnie! Patrzy z gory i przewraca sie na dole? Co dobrego tera pijesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorrowski Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: 84.13.243.* 09.06.08, 22:11 Patrz Kosciuszko na nas z nieba, raz Polak zawolal i popatrzyl nan Jeneral i sie zwymiotowal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roosevelt5 Orzechowski zdurniał do reszty? IP: *.toya.net.pl 09.06.08, 21:16 Panie Orzechowski. Nie wiem czy kiedykolwiek ktoś już wprost to panu powiedział, ale zamilcz człowieku. Co prawda, każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii, ale pańskie przynoszą wstyd miastu w, którym mieszkam. Nie mam ochoty na to, aby ktoś mnie kojarzył z pańskimi durnymi wypowiedziami. Wykop pan sobie dołek w ziemi i wyżal się. Może ci ulży. Tylko uważaj co by potem trzcina tam nie wyrosła. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pit Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.chelm.mm.pl 09.06.08, 21:18 a kim jest Podolski jeśli nie zdrajcą? kto zabija rodaków? Polak? ja wiem że On jest dla Was fajny bo drogi i taki niemiecki... ale nie dla prawdziwego Polaka!!! Podolski czuje się i jest NIEMCEM!!! nie widzicie jego obojętności dla Polski?. Nie bronilibyście Polski gdyby ją zdradzili zdrajcy dla sławy i pieniędzy? jeszcze może nazwiecie go patriotą? szacunek dla Pana Orzechowskiego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 21:32 > nie widzicie jego obojętności dla Polski? Nie widza, ze to judAs a nie lukAS. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roosevelt5 Polak napisał IP: *.toya.net.pl 09.06.08, 21:47 > nie widzicie jego obojętności dla Polski? > > Nie widza, ze to judAs a nie lukAS. A oglądałeś mecz? Osobiście mam wątpliwości. Widać było to czego ty nie widziałeś. A może nie chciałeś widzieć? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: Polak napisał IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 21:55 > A oglądałeś mecz? Osobiście mam wątpliwości. > Widać było to czego ty nie widziałeś. > A może nie chciałeś widzieć? A slyszales Podolskiego pogrozki przed meczem, ze strzeli Polakom gola na wlasne urodziny? Zgadnij czemu nie cieszyl sie po strzeleniu goli? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roosevelt5 Re: Polak napisał IP: *.toya.net.pl 09.06.08, 22:26 > A slyszales Podolskiego pogrozki przed meczem, ze strzeli > Polakom gola na wlasne urodziny? > Zgadnij czemu nie cieszyl sie po strzeleniu goli? Osobiście nie słyszałem. Jednak odbieram to jak typowe napinanie przed meczem. Miał rozdarte serce (metefora). Jego losy życiowe tak się potoczyły, jak się potoczyły. Czym innym jest, dlaczego nie gra w naszej reprezentacji. Gwoli ścisłości nie on wybierał sobie ojczyzne. Tylko jego rodzice. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: Polak napisał IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 22:37 > Osobiście nie słyszałem. > Jednak odbieram to jak typowe napinanie przed meczem. Odwoluje Cie zatem do jego wypowiedzi sprzed meczu. > Miał rozdarte serce (metefora). Rozdarte serce ale nie kieszen. Powiedzial, ze jak strzeli Polakom gola to odda wszystkie swoje prezenty urodzinowe. > Jego losy życiowe tak się potoczyły, jak się potoczyły. > Czym innym jest, dlaczego nie gra w naszej reprezentacji. Zatem niech nie udaje, ze mu przykro! > Gwoli ścisłości nie on wybierał sobie ojczyzne. Tylko jego rodzice. Jako dorosla osoba podjal decyzje grania dla Niemcow przeciwko Polsce a nie jako dziecko. Odpowiedz Link Zgłoś
marek.lipski Re: "Polak napisał bez IP?"Bravo dla Poldi. 10.06.08, 01:50 Hallo do Florydy,USA i dla "Polaka"z hsd1.fl.comcast.net, "Polak" krytycznie skomentowal sportowca tak jak Orzechowski, nie znajac Kondstytuacji USA i prawa do podwojnego obywatelstwa, akceptowanego w USA i w EU!!. Wiesz doskonale mily Polaku jakie przywileje maja sportowcy z USA i jak bardzo szybko mozna USA paszport otrzymac,przy wyjatkowych sytuacjach. Co masz przeciwko przepisom prawnym i demokracji w USA i EU,tak jak Orzechowski? Sportowcy,muzycy,naukowcy itd,maja przywileje. To jest demokracja.Tak bylo tez za..PRL i bloku wschodniego. Chyba ze jestes za krajami orientalnymi. Nie obrazam.Sorry.Tylko pytam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: "Polak napisał bez IP?"Bravo dla Poldi. IP: *.hsd1.fl.comcast.net 10.06.08, 02:04 > > "Polak" krytycznie skomentowal sportowca tak jak Orzechowski, > nie znajac Kondstytuacji USA i prawa do podwojnego obywatelstwa, > akceptowanego w USA i w EU!!. Do kazdej konstytucji mozna wniesc poprawki i o to pewnie chodzi Orzechowskiemu. > Wiesz doskonale mily Polaku jakie przywileje maja > sportowcy z USA i jak bardzo szybko mozna > USA paszport otrzymac,przy wyjatkowych sytuacjach. Nie wyobrazam sobie aby amerykanin reprezentowal inny narod przeciwko USA. > Co masz przeciwko przepisom prawnym > i demokracji w USA i EU,tak jak Orzechowski? Widze, ze ma pan inklinacje do przepisow prawnych. Sa one napisane dla ludzi i przez ludzi. Prawo tak w polsce jak i w USA ciagle ulega modyfikacjom. > Sportowcy,muzycy,naukowcy itd,maja przywileje. > To jest demokracja.Tak bylo tez za..PRL i bloku wschodniego. Przywileje? > Chyba ze jestes za krajami orientalnymi. > Nie obrazam.Sorry.Tylko pytam. Jestem za tym aby podolski jezeli bierze pieniadze za reprezentowanie innego narodu nie musial sie wstydzic przed Polska, rodzina i samym soba, ze jest jeszcze Polakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lisa I taki idiota był v-ce ministrem Edukacji????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 21:20 Jak tak płytka, bezmózga osoba mogła byc wiceministrem edukacji i "zarzadzac" przyszłością naszych dzieci?? Ludzie do czego dochodzi w kraju w którym wychował się Karol Wojtyła, człowiek o największym sercu XX wieku?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KJJ Kompatybilnosc z nazwiskiem IP: *.4.197-77.rev.gaoland.net 09.06.08, 21:21 A ja tak sobie mysle czytajac i slyszac od czasu do czasu o pogladach i wypowiedziach pana Orzechowskiego,ze mu bardzo pasuje to nazwisko, bo mozg to on tez musi miec wielkosci orzeszka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misiowaty Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 21:24 Patologia - aż boję się tego na jaki jeszcze pomysł może wpaść pan ex wiceminister. Swoją drogą ciekawe, czy jakiś lekarz zajął się już tym panem? Odpowiedz Link Zgłoś
sable_marguerite Idiota. 09.06.08, 21:25 Orzechowskiemu powinni odebrac obywatelstwo za plecenie takich głupstw. Ale cóż można się spodziewac po LPRowcach. Szkoda słów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H56 ten Orzecchowski jest głupszy od imadła IP: *.chello.pl 09.06.08, 21:36 obleśny, zarośnięty jak cap, okaz moherowego nacjonalisty. Takim idiotom powinni odbierać obywatelstwo i skazywać na wygnanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zippy K Orzechowski nigdy nie bedziesz Polakiem IP: *.range81-151.btcentralplus.com 09.06.08, 21:29 jak w temacie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: En Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.209.c95.petrotel.pl 09.06.08, 21:30 idiotyzm totalny... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dobekmg Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.web.vodafone.de 09.06.08, 21:31 a skad sie ten orzechowski wzial. Co mu sie z glowa porobilo, ze ta swoja durna madrosc probuje sprzedawac jako smierdzace, zgnile itd produkty polityczne. Niech do mdiabla idzie cymbal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www faszystowskie szumowiny z LPR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 21:35 was przegonić wszystkich Odpowiedz Link Zgłoś
tom1003 Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu 09.06.08, 21:36 zajmijcie się michnikowi propagandzisci swoimi rodzinkami www.polonica.net/komunistyczni_zbrodniarze.htm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dwabrowary Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.centertel.pl 09.06.08, 21:40 Dobrze, że ten minister jest już były. I oby nigdy więcej żadnego urzędu nie piastował. Przykro tylko, że takie głupie i niepotrzebne wypowiedzi są cytowane za granicą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czlowiek Odebrać obywatelstwo Orzechowskiemu IP: *.adsl.alicedsl.de 09.06.08, 21:40 Orzechowski to zdrajca Polski. Wstydze sie za niego. Podolski wiecej zrobil dla Polski niz cala jego banda, ktora tylko Polsce szkodzi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: Odebrać obywatelstwo Orzechowskiemu IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 21:46 > Orzechowski to zdrajca Polski. Wstydze sie za niego. > Podolski wiecej zrobil dla Polski niz cala jego banda, > ktora tylko Polsce szkodzi! Co zrobil dla Polski lukas? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Medalik Klose i Podolski to ... Volksdeutsche ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 21:41 Nie ma o co kopii kruszyć - ani Klose, ani Podolski nie są żadnymi Polakami. To są zwyczajni Volksdeutsche !!! Tacy ani Polacy, ani Niemcy... Nawet Niemcy zabronili im mówić po polsku - to się już w pale nie mieści, jak bardzo mają ich w głęboko, wiadomo w czym ! Ale Volksdeutsch za kilka, kilkanaście, tysięcy, dziesiątków tysięcy marek (euro) jest gotów sprzedać swoja matkę (Polskę) i robić za wyrobnika u Szwaba. Niech im tam ziemia lekką będzie... Amen. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty-kretyn Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.gdynia.mm.pl 09.06.08, 21:42 Panie Mirosławie, wez pan koło i je*nij sie w czoło. Pozdrawiam gorąco Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marianna Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: 84.13.243.* 09.06.08, 21:44 czy odebralby Pan obywatelstwo znakomitemu naukowcowi ktory reprezentuje, zalozmy, Oxford? Prosze Pana jako dowiadczony polityk nie moze Pan podchodzic do pilki (prosze poamietac to jest tylko sport) tak emocjonalnie. Wstyd!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 21:50 > czy odebralby Pan obywatelstwo znakomitemu naukowcowi ktory > reprezentuje, zalozmy, Oxford? Zaden wyksztalcony Polak uczacy sie tam czy nawet wykladajacy nie wystapil by przeciwko Narodowi Polskiemu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marianna Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: 84.13.243.* 09.06.08, 22:05 to jest tylko pilka - pilkarze graja , to jest tylko gra, jesli faktycznie Euro polega na atakach jednego narodu na drugi, to juz nie gra, to wojna, daj se luz! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 22:12 > to jest tylko pilka - pilkarze graja , to jest tylko gra, jesli > faktycznie Euro polega na atakach jednego narodu na drugi, > to juz nie gra, to wojna, daj se luz! Pobieranie pieniedzy za granie w pilke to juz nie tylko pilka. To jest praca! Granie przeciwko narodowi w ktorym sie urodzilo i ma sie tam rodzine przestaje byc juz tylko graniem w pilke i zabawa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorrowski Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: 84.13.243.* 09.06.08, 22:25 o rany, ale kogos pokopalo!!!! Praca dla pilkarza, dla kibica to jest gra! Tylko gra!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 22:28 > o rany, ale kogos pokopalo!!!! > Praca dla pilkarza, dla kibica to jest gra! Tylko gra!!!! Nikt nie proponuje odebrania obywatelstwa kibicowi ale pilkarzowi, ktory gra przeciwko narodowi, ktorego nosi paszport. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorrowski Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: 84.13.243.* 09.06.08, 22:36 on nie gral przeciwko calemu narodowi, uspokoj sie. Gral w druzynie jednego panstwa przeciwko druzynie drugiego panstwa. A gdyby skoczek narciarski - Polak mieszkajacy w Niemczech osmielil sie skoczyc dalej od Malysza - tez bys sie tak pienil? Podolski ie gral na pewno przeciwko mnie, bo mnie akurat ten caly futbol zwisa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 22:47 > on nie gral przeciwko calemu narodowi, > uspokoj sie. Reprezentacja reprezentuje caly narod a nie kilku kiboli z podworka. > Gral w druzynie jednego panstwa przeciwko druzynie drugiego > panstwa. Druzyna panstwa reprezentuje Panstwo. > A gdyby skoczek narciarski - Polak mieszkajacy w Niemczech > osmielil sie skoczyc dalej od Malysza - tez bys sie tak pienil? Gdyby bylo tylko dwoch skoczkow to wtedy bylyby to jednoosobowe reprezentacje narodow. > Podolski ie gral na pewno przeciwko mnie, > bo mnie akurat ten caly futbol zwisa. Gdyby Polak reprezentujacy inny kraj wystepowal przeciwko Tobie kiedy reprezentujesz swoj Kraj wtedy bys patrzyl na to z innego punktu widzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorrowski Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: 84.13.243.* 09.06.08, 22:58 o rrrany, czy ty widzisz cos czego nikt inny nie widzi???? Byles z tym u specjalisty? Pilka nozna to jest tylko taka gra, wszystko jest umowne. C'est la vie, raz na wozie raz pod wozem. Poczytaj cos sobie, wez psa na spacer,napij sie kakao, przejdzie ci, nie martw sie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 23:16 > o rrrany, czy ty widzisz cos czego nikt inny nie widzi???? > Byles z tym u specjalisty? > Pilka nozna to jest tylko taka gra, wszystko jest umowne. C'est la > vie, raz na wozie raz pod wozem. Poczytaj cos sobie, wez psa na > spacer,napij sie kakao, przejdzie ci, nie martw sie Dzieki za same dobre rady. Pilka nie jest umowna gdy gra sie w nia za pieniadze i reprezentuje sie obcy kraj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: kretyn -nt IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 21:56 > kretyn-nt A jak masz na imie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szaman Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.netcologne.de 09.06.08, 21:47 juz wiekszego idioty niespotkalem jak Orzechowski, cymbale jeden a gdzie byli przedstawiciele PZPN ; gdy ten chlopak zaczynal, im odebrac obywatelstwo, a ilu mlodych ludzi z polski gra w roznych klubach i to talenty i nikt sie nie interesuje nimi, kazdy by chcial gwiazde odrazu, zamknac u czubkow tego idiote ministra bylego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 21:58 > a ilu mlodych ludzi z > polski gra w roznych klubach i to talenty i nikt sie nie > interesuje nimi, kazdy by chcial gwiazde odrazu, zamknac u > czubkow tego idiote ministra bylego A ilu mlodych ludzi, Polakow gra przeciwko Polsce? za garsc srebnikow jak lukAS/judAs? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Deepfreeze Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.eranet.pl 09.06.08, 21:52 Zastanawiam się, gdzie w tym artykule jest rzetelny przekaz informacji. W tytule: "Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu", po czym łatwo się można z treści i dwukropka domyśleć, że to właśnie tak zabrzmiała wypowiedź tego pana, następnie kilka linijek niżej czytamy krok po kroku kolejne sprostowania: Orzechowski wprost nie powedział itd. Żenujące... Sam tego pana nie bardzo lubię, ale ponoć GW jest rzetelnym dziennikiem i takiej rzetelności wymagając od tegoż dziennika, nie podoba mi się wstawianie w czyjeś usta wypowieezi nie wypowieedzianych. A sam zgodzę się z paniem Orzechowskim, nie chodzi tutaj o nacjonalizm, ale o poszanowanie pewnych zasad. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KosiiMazakii Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.piaseczno.robbo.pl 09.06.08, 21:52 Gdyby ten pseudo polityk znal Konstytucje RP to wiedzialby ze: Art. 34. Obywatelstwo polskie nabywa się przez urodzenie z rodziców będących obywatelami polskimi. Inne przypadki nabycia obywatelstwa polskiego określa ustawa. Obywatel polski nie może utracić obywatelstwa polskiego, chyba że sam się go zrzeknie. ...ale czego spodziewac sie po debilu.. btw: Podolskiemu gratuluje 2 pieknych bramek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jan Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: 83.2.108.* 09.06.08, 21:52 Orzechowski, ty ryju wychowany w komunie! Oby cię pokręciło łajdaku nacjonalisto!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś