Dodaj do ulubionych

Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu

    • Gość: bz Tia, a przegrany mecz to wina PO. IP: *.cdif.cable.ntl.com 09.06.08, 21:12
      Tia, a przegrany mecz to wina PO. Litości orzechogłowy.
    • Gość: zenek polak Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 21:14
      Odebrać obywatelstwo orzechowskiemu i funkcjonariuszom obcego państwa watykan.Ci
      funkcjonariusze to tzw.księża,zakonnicy,zakonnice oraz osoby jak orzechowski
      namawiające do zdrady Polski i działania na rzecz rzecz watykanu.
      • Gość: Polak Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 21:22
        > Odebrać obywatelstwo orzechowskiemu i funkcjonariuszom obcego
        > państwa watykan.Ci
        > funkcjonariusze to tzw.księża,zakonnicy,
        > zakonnice oraz osoby jak orzechowski
        > namawiające do zdrady Polski i działania na rzecz rzecz watykanu.

        Co dobrego dzisiaj cpasz?
    • Gość: politolog Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 21:14
      W tym momencie całkowiecie straciłem wszelkie nadzieje na odrodzenie
      silnego Państwa Polskiego! Ludzie skoro mamy idiotów u władzy to jak
      ma funkcjonowac nasz kraj??!! To powinien byc zaszczyt, że nasze
      obywatelstwo noszą tak znane osobistości Jak Łukasz Podolski Czy
      Mirosław Klose. Po wypowiedzi byłego wiceministra Orzechowskiego
      możemy doskona zauwazyc, ze stereotyp Polaka który nie potrafi
      przegrac z klasą sprawdza się w 100%!
      Banda Idiotów, debili, partaczy, skorumpowanych pasibrzuchów!
      Skończmy z tym! Niech wreszcie Polską rządzi ktoś kompetentny i ktoś
      kto wie jak rządzic a nie sami palanci!

      Ot nie mogłem wytrzymac i musiałem wyładowac swoje niesamowite
      wku..enie.
      • Gość: Polak Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 21:24
        > To powinien byc zaszczyt, że nasze
        > obywatelstwo noszą tak znane osobistości
        > Jak Łukasz Podolski Czy
        > Mirosław Klose.

        Zaszczyt sie skonczyl gdy wystepuja przeciwko Polskiemu Narodowi.
    • Gość: Jarek Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 21:15
      Nasz Papierz Jan Paweł II przewraca się teraz w grobie widząc z góry
      co się dzieje w Naszej ojczyźnie!
      • Gość: Polak Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 21:26
        > Nasz Papierz Jan Paweł II przewraca się teraz w
        > grobie widząc z góry
        > co się dzieje w Naszej ojczyźnie!

        Patrzy z gory i przewraca sie na dole?

        Co dobrego tera pijesz?
        • Gość: zorrowski Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: 84.13.243.* 09.06.08, 22:11
          Patrz Kosciuszko na nas z nieba,
          raz Polak zawolal
          i popatrzyl nan Jeneral
          i sie zwymiotowal
    • Gość: roosevelt5 Orzechowski zdurniał do reszty? IP: *.toya.net.pl 09.06.08, 21:16
      Panie Orzechowski.
      Nie wiem czy kiedykolwiek ktoś już wprost to panu powiedział, ale
      zamilcz człowieku.
      Co prawda, każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii, ale pańskie
      przynoszą wstyd miastu w, którym mieszkam.
      Nie mam ochoty na to, aby ktoś mnie kojarzył z pańskimi durnymi
      wypowiedziami.
      Wykop pan sobie dołek w ziemi i wyżal się. Może ci ulży.
      Tylko uważaj co by potem trzcina tam nie wyrosła.
    • Gość: pit Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.chelm.mm.pl 09.06.08, 21:18
      a kim jest Podolski jeśli nie zdrajcą? kto zabija rodaków? Polak? ja
      wiem że On jest dla Was fajny bo drogi i taki niemiecki... ale nie
      dla prawdziwego Polaka!!! Podolski czuje się i jest NIEMCEM!!! nie
      widzicie jego obojętności dla Polski?. Nie bronilibyście Polski
      gdyby ją zdradzili zdrajcy dla sławy i pieniędzy? jeszcze może
      nazwiecie go patriotą? szacunek dla Pana Orzechowskiego!
      • Gość: Polak Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 21:32
        > nie widzicie jego obojętności dla Polski?

        Nie widza, ze to judAs a nie lukAS.
        • Gość: roosevelt5 Polak napisał IP: *.toya.net.pl 09.06.08, 21:47
          > nie widzicie jego obojętności dla Polski?
          >
          > Nie widza, ze to judAs a nie lukAS.


          A oglądałeś mecz? Osobiście mam wątpliwości. Widać było to czego ty
          nie widziałeś.
          A może nie chciałeś widzieć?
          • Gość: Polak Re: Polak napisał IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 21:55
            > A oglądałeś mecz? Osobiście mam wątpliwości.
            > Widać było to czego ty nie widziałeś.
            > A może nie chciałeś widzieć?

            A slyszales Podolskiego pogrozki przed meczem, ze strzeli
            Polakom gola na wlasne urodziny?
            Zgadnij czemu nie cieszyl sie po strzeleniu goli?

            • Gość: roosevelt5 Re: Polak napisał IP: *.toya.net.pl 09.06.08, 22:26
              > A slyszales Podolskiego pogrozki przed meczem, ze strzeli
              > Polakom gola na wlasne urodziny?
              > Zgadnij czemu nie cieszyl sie po strzeleniu goli?


              Osobiście nie słyszałem. Jednak odbieram to jak typowe napinanie
              przed meczem.
              Miał rozdarte serce (metefora).
              Jego losy życiowe tak się potoczyły, jak się potoczyły.
              Czym innym jest, dlaczego nie gra w naszej reprezentacji.
              Gwoli ścisłości nie on wybierał sobie ojczyzne. Tylko jego rodzice.
              • Gość: Polak Re: Polak napisał IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 22:37

                > Osobiście nie słyszałem.
                > Jednak odbieram to jak typowe napinanie przed meczem.

                Odwoluje Cie zatem do jego wypowiedzi sprzed meczu.

                > Miał rozdarte serce (metefora).

                Rozdarte serce ale nie kieszen. Powiedzial, ze jak
                strzeli Polakom gola to odda wszystkie swoje prezenty urodzinowe.


                > Jego losy życiowe tak się potoczyły, jak się potoczyły.
                > Czym innym jest, dlaczego nie gra w naszej reprezentacji.

                Zatem niech nie udaje, ze mu przykro!

                > Gwoli ścisłości nie on wybierał sobie ojczyzne. Tylko jego rodzice.

                Jako dorosla osoba podjal decyzje grania dla Niemcow przeciwko Polsce
                a nie jako dziecko.
                • marek.lipski Re: "Polak napisał bez IP?"Bravo dla Poldi. 10.06.08, 01:50
                  Hallo do Florydy,USA i dla "Polaka"z hsd1.fl.comcast.net,

                  "Polak" krytycznie skomentowal sportowca tak jak Orzechowski,
                  nie znajac Kondstytuacji USA i prawa do podwojnego obywatelstwa,
                  akceptowanego w USA i w EU!!.

                  Wiesz doskonale mily Polaku jakie przywileje maja
                  sportowcy z USA i jak bardzo szybko mozna
                  USA paszport otrzymac,przy wyjatkowych sytuacjach.

                  Co masz przeciwko przepisom prawnym
                  i demokracji w USA i EU,tak jak Orzechowski?

                  Sportowcy,muzycy,naukowcy itd,maja przywileje.
                  To jest demokracja.Tak bylo tez za..PRL i bloku wschodniego.

                  Chyba ze jestes za krajami orientalnymi.
                  Nie obrazam.Sorry.Tylko pytam.
                  • Gość: Polak Re: "Polak napisał bez IP?"Bravo dla Poldi. IP: *.hsd1.fl.comcast.net 10.06.08, 02:04
                    >
                    > "Polak" krytycznie skomentowal sportowca tak jak Orzechowski,
                    > nie znajac Kondstytuacji USA i prawa do podwojnego obywatelstwa,
                    > akceptowanego w USA i w EU!!.

                    Do kazdej konstytucji mozna wniesc poprawki i o to pewnie
                    chodzi Orzechowskiemu.

                    > Wiesz doskonale mily Polaku jakie przywileje maja
                    > sportowcy z USA i jak bardzo szybko mozna
                    > USA paszport otrzymac,przy wyjatkowych sytuacjach.

                    Nie wyobrazam sobie aby amerykanin reprezentowal inny narod przeciwko USA.


                    > Co masz przeciwko przepisom prawnym
                    > i demokracji w USA i EU,tak jak Orzechowski?

                    Widze, ze ma pan inklinacje do przepisow prawnych.
                    Sa one napisane dla ludzi i przez ludzi. Prawo tak
                    w polsce jak i w USA ciagle ulega modyfikacjom.


                    > Sportowcy,muzycy,naukowcy itd,maja przywileje.
                    > To jest demokracja.Tak bylo tez za..PRL i bloku wschodniego.

                    Przywileje?

                    > Chyba ze jestes za krajami orientalnymi.
                    > Nie obrazam.Sorry.Tylko pytam.

                    Jestem za tym aby podolski jezeli bierze pieniadze
                    za reprezentowanie innego narodu nie musial sie
                    wstydzic przed Polska, rodzina i samym soba, ze jest
                    jeszcze Polakiem.
    • Gość: lisa I taki idiota był v-ce ministrem Edukacji????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 21:20
      Jak tak płytka, bezmózga osoba mogła byc wiceministrem edukacji
      i "zarzadzac" przyszłością naszych dzieci??
      Ludzie do czego dochodzi w kraju w którym wychował się Karol
      Wojtyła, człowiek o największym sercu XX wieku??
    • Gość: KJJ Kompatybilnosc z nazwiskiem IP: *.4.197-77.rev.gaoland.net 09.06.08, 21:21
      A ja tak sobie mysle czytajac i slyszac od czasu do czasu o
      pogladach i wypowiedziach pana Orzechowskiego,ze mu bardzo pasuje to
      nazwisko, bo mozg to on tez musi miec wielkosci orzeszka...
    • Gość: misiowaty Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 21:24
      Patologia - aż boję się tego na jaki jeszcze pomysł może wpaść pan ex
      wiceminister. Swoją drogą ciekawe, czy jakiś lekarz zajął się już tym panem?
    • sable_marguerite Idiota. 09.06.08, 21:25
      Orzechowskiemu powinni odebrac obywatelstwo za plecenie takich
      głupstw.
      Ale cóż można się spodziewac po LPRowcach.
      Szkoda słów.
      • Gość: H56 ten Orzecchowski jest głupszy od imadła IP: *.chello.pl 09.06.08, 21:36
        obleśny, zarośnięty jak cap, okaz moherowego nacjonalisty. Takim
        idiotom powinni odbierać obywatelstwo i skazywać na wygnanie.
    • Gość: Zippy K Orzechowski nigdy nie bedziesz Polakiem IP: *.range81-151.btcentralplus.com 09.06.08, 21:29
      jak w temacie
    • Gość: En Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.209.c95.petrotel.pl 09.06.08, 21:30
      idiotyzm totalny...
    • Gość: dobekmg Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.web.vodafone.de 09.06.08, 21:31
      a skad sie ten orzechowski wzial. Co mu sie z glowa porobilo, ze ta
      swoja durna madrosc probuje sprzedawac jako smierdzace, zgnile itd
      produkty polityczne.
      Niech do mdiabla idzie cymbal
    • Gość: www faszystowskie szumowiny z LPR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 21:35
      was przegonić wszystkich
    • tom1003 Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu 09.06.08, 21:36
      zajmijcie się michnikowi propagandzisci swoimi rodzinkami
      www.polonica.net/komunistyczni_zbrodniarze.htm
    • Gość: dwabrowary Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.centertel.pl 09.06.08, 21:40
      Dobrze, że ten minister jest już były. I oby nigdy więcej żadnego urzędu nie
      piastował. Przykro tylko, że takie głupie i niepotrzebne wypowiedzi są
      cytowane za granicą.
    • Gość: Czlowiek Odebrać obywatelstwo Orzechowskiemu IP: *.adsl.alicedsl.de 09.06.08, 21:40
      Orzechowski to zdrajca Polski. Wstydze sie za niego. Podolski wiecej zrobil
      dla Polski niz cala jego banda, ktora tylko Polsce szkodzi!
      • Gość: Polak Re: Odebrać obywatelstwo Orzechowskiemu IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 21:46
        > Orzechowski to zdrajca Polski. Wstydze sie za niego.
        > Podolski wiecej zrobil dla Polski niz cala jego banda,
        > ktora tylko Polsce szkodzi!

        Co zrobil dla Polski lukas?
    • Gość: Medalik Klose i Podolski to ... Volksdeutsche ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 21:41
      Nie ma o co kopii kruszyć - ani Klose, ani Podolski nie są żadnymi Polakami.
      To są zwyczajni Volksdeutsche !!!
      Tacy ani Polacy, ani Niemcy...
      Nawet Niemcy zabronili im mówić po polsku - to się już w pale nie mieści, jak
      bardzo mają ich w głęboko, wiadomo w czym !
      Ale Volksdeutsch za kilka, kilkanaście, tysięcy, dziesiątków tysięcy marek
      (euro) jest gotów sprzedać swoja matkę (Polskę) i robić za wyrobnika u Szwaba.
      Niech im tam ziemia lekką będzie...
      Amen.
    • Gość: anty-kretyn Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.gdynia.mm.pl 09.06.08, 21:42
      Panie Mirosławie, wez pan koło i je*nij sie w czoło. Pozdrawiam gorąco
    • Gość: marianna Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: 84.13.243.* 09.06.08, 21:44
      czy odebralby Pan obywatelstwo znakomitemu naukowcowi ktory
      reprezentuje, zalozmy, Oxford?
      Prosze Pana jako dowiadczony polityk nie moze Pan podchodzic do
      pilki (prosze poamietac to jest tylko sport) tak emocjonalnie.
      Wstyd!!!!
      • Gość: Polak Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 21:50

        > czy odebralby Pan obywatelstwo znakomitemu naukowcowi ktory
        > reprezentuje, zalozmy, Oxford?

        Zaden wyksztalcony Polak uczacy sie tam czy nawet wykladajacy nie wystapil by przeciwko Narodowi Polskiemu!

        • Gość: marianna Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: 84.13.243.* 09.06.08, 22:05
          to jest tylko pilka - pilkarze graja , to jest tylko gra, jesli
          faktycznie Euro polega na atakach jednego narodu na drugi, to juz
          nie gra, to wojna, daj se luz!
          • Gość: Polak Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 22:12

            > to jest tylko pilka - pilkarze graja , to jest tylko gra, jesli
            > faktycznie Euro polega na atakach jednego narodu na drugi,
            > to juz nie gra, to wojna, daj se luz!

            Pobieranie pieniedzy za granie w pilke to juz nie tylko pilka.
            To jest praca!
            Granie przeciwko narodowi w ktorym sie urodzilo i ma sie tam rodzine
            przestaje byc juz tylko graniem w pilke i zabawa.
            • Gość: zorrowski Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: 84.13.243.* 09.06.08, 22:25
              o rany, ale kogos pokopalo!!!!
              Praca dla pilkarza, dla kibica to jest gra! Tylko gra!!!!
              • Gość: Polak Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 22:28
                > o rany, ale kogos pokopalo!!!!
                > Praca dla pilkarza, dla kibica to jest gra! Tylko gra!!!!

                Nikt nie proponuje odebrania obywatelstwa kibicowi ale
                pilkarzowi, ktory gra przeciwko narodowi, ktorego nosi paszport.
                • Gość: zorrowski Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: 84.13.243.* 09.06.08, 22:36
                  on nie gral przeciwko calemu narodowi, uspokoj sie. Gral w druzynie
                  jednego panstwa przeciwko druzynie drugiego panstwa. A gdyby skoczek
                  narciarski - Polak mieszkajacy w Niemczech osmielil sie skoczyc
                  dalej od Malysza - tez bys sie tak pienil? Podolski ie gral na
                  pewno przeciwko mnie, bo mnie akurat ten caly futbol zwisa.
                  • Gość: Polak Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 22:47
                    > on nie gral przeciwko calemu narodowi,
                    > uspokoj sie.

                    Reprezentacja reprezentuje caly narod a nie kilku kiboli z podworka.

                    > Gral w druzynie jednego panstwa przeciwko druzynie drugiego
                    > panstwa.

                    Druzyna panstwa reprezentuje Panstwo.

                    > A gdyby skoczek narciarski - Polak mieszkajacy w Niemczech
                    > osmielil sie skoczyc dalej od Malysza - tez bys sie tak pienil?

                    Gdyby bylo tylko dwoch skoczkow to wtedy
                    bylyby to jednoosobowe reprezentacje narodow.

                    > Podolski ie gral na pewno przeciwko mnie,
                    > bo mnie akurat ten caly futbol zwisa.

                    Gdyby Polak reprezentujacy inny kraj wystepowal przeciwko Tobie kiedy reprezentujesz swoj Kraj wtedy bys patrzyl na to z innego punktu widzenia.
                    • Gość: zorrowski Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: 84.13.243.* 09.06.08, 22:58
                      o rrrany, czy ty widzisz cos czego nikt inny nie widzi???? Byles z
                      tym u specjalisty?
                      Pilka nozna to jest tylko taka gra, wszystko jest umowne. C'est la
                      vie, raz na wozie raz pod wozem. Poczytaj cos sobie, wez psa na
                      spacer,napij sie kakao, przejdzie ci, nie martw sie
                      • Gość: Polak Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 23:16
                        > o rrrany, czy ty widzisz cos czego nikt inny nie widzi????
                        > Byles z tym u specjalisty?
                        > Pilka nozna to jest tylko taka gra, wszystko jest umowne. C'est la
                        > vie, raz na wozie raz pod wozem. Poczytaj cos sobie, wez psa na
                        > spacer,napij sie kakao, przejdzie ci, nie martw sie

                        Dzieki za same dobre rady. Pilka nie jest umowna gdy gra sie w nia za
                        pieniadze i reprezentuje sie obcy kraj.
    • xxxskinxxx kretyn -nt 09.06.08, 21:45

      • Gość: Polak Re: kretyn -nt IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 21:56

        > kretyn-nt

        A jak masz na imie?
    • Gość: szaman Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.netcologne.de 09.06.08, 21:47
      juz wiekszego idioty niespotkalem jak Orzechowski, cymbale
      jeden a gdzie byli przedstawiciele PZPN ; gdy ten chlopak
      zaczynal, im odebrac obywatelstwo, a ilu mlodych ludzi z
      polski gra w roznych klubach i to talenty i nikt sie nie
      interesuje nimi, kazdy by chcial gwiazde odrazu, zamknac u
      czubkow tego idiote ministra bylego
      • Gość: Polak Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.hsd1.fl.comcast.net 09.06.08, 21:58

        > a ilu mlodych ludzi z
        > polski gra w roznych klubach i to talenty i nikt sie nie
        > interesuje nimi, kazdy by chcial gwiazde odrazu, zamknac u
        > czubkow tego idiote ministra bylego

        A ilu mlodych ludzi, Polakow gra przeciwko Polsce?
        za garsc srebnikow jak lukAS/judAs?
    • Gość: Deepfreeze Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.eranet.pl 09.06.08, 21:52
      Zastanawiam się, gdzie w tym artykule jest rzetelny przekaz informacji. W tytule: "Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu", po czym łatwo się można z treści i dwukropka domyśleć, że to właśnie tak zabrzmiała wypowiedź tego pana, następnie kilka linijek niżej czytamy krok po kroku kolejne sprostowania: Orzechowski wprost nie powedział itd. Żenujące... Sam tego pana nie bardzo lubię, ale ponoć GW jest rzetelnym dziennikiem i takiej rzetelności wymagając od tegoż dziennika, nie podoba mi się wstawianie w czyjeś usta wypowieezi nie wypowieedzianych. A sam zgodzę się z paniem Orzechowskim, nie chodzi tutaj o nacjonalizm, ale o poszanowanie pewnych zasad.
    • Gość: KosiiMazakii Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.piaseczno.robbo.pl 09.06.08, 21:52
      Gdyby ten pseudo polityk znal Konstytucje RP to wiedzialby ze:

      Art. 34.

      Obywatelstwo polskie nabywa się przez urodzenie z rodziców będących
      obywatelami polskimi. Inne przypadki nabycia obywatelstwa polskiego
      określa ustawa.

      Obywatel polski nie może utracić obywatelstwa polskiego, chyba że
      sam się go zrzeknie.

      ...ale czego spodziewac sie po debilu..
      btw: Podolskiemu gratuluje 2 pieknych bramek
    • Gość: jan Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: 83.2.108.* 09.06.08, 21:52
      Orzechowski, ty ryju wychowany w komunie! Oby cię pokręciło łajdaku nacjonalisto!!!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka