Dodaj do ulubionych

Niektórzy są bezkarni w internecie?

26.05.26, 06:26
zamknięty

forum.gazeta.pl/forum/w,278219,180029658,180029658,Niewygodne_pytania.html
Obserwuj wątek
    • e-zybi [...] 27.05.26, 07:02
      zamknięty
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • negativum Re: Zapytanie 31.05.26, 03:47
      zamknięty
      Szansę się daje raz, czy dwa. Jeśli ktoś notorycznie ubliża innym, bez powodu. Kolejnych szans już nie dostanie.
      • xstefciax Re: Zapytanie 31.05.26, 06:06
        zamknięty
        Utwierdziliście mnie w przekonaniu, że mam rację. Życzę miłej niedzieli i cieplutko pozdrawiam:-)
        • negativum Re: Zapytanie 31.05.26, 10:07
          zamknięty
          xstefciax napisała:

          > Utwierdziliście mnie w przekonaniu, że mam rację. Życzę miłej niedzieli i ciepl
          > utko pozdrawiam:-)
          >

          Jesteś dobrą i sprawiedliwą kobietą. Nie jesteś nawiedzą. Trzymaj się.
          • xstefciax Re: Zapytanie 31.05.26, 12:38
            zamknięty
            Dziękuję
    • kasi.aa Re: Niektórzy są bezkarni w internecie? 03.06.26, 17:14
      zamknięty
      Dziękujemy za zgłoszenie. Wątek zamykam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka