xstefciax 26.05.26, 06:26 zamknięty forum.gazeta.pl/forum/w,278219,180029658,180029658,Niewygodne_pytania.html Link Zgłoś Obserwuj wątek
e-zybi [...] 27.05.26, 07:02 zamknięty Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
negativum Re: Zapytanie 31.05.26, 03:47 zamknięty Szansę się daje raz, czy dwa. Jeśli ktoś notorycznie ubliża innym, bez powodu. Kolejnych szans już nie dostanie. Odpowiedz Link Zgłoś
xstefciax Re: Zapytanie 31.05.26, 06:06 zamknięty Utwierdziliście mnie w przekonaniu, że mam rację. Życzę miłej niedzieli i cieplutko pozdrawiam:-) Odpowiedz Link Zgłoś
negativum Re: Zapytanie 31.05.26, 10:07 zamknięty xstefciax napisała: > Utwierdziliście mnie w przekonaniu, że mam rację. Życzę miłej niedzieli i ciepl > utko pozdrawiam:-) > Jesteś dobrą i sprawiedliwą kobietą. Nie jesteś nawiedzą. Trzymaj się. Odpowiedz Link Zgłoś
kasi.aa Re: Niektórzy są bezkarni w internecie? 03.06.26, 17:14 zamknięty Dziękujemy za zgłoszenie. Wątek zamykam. Odpowiedz Link Zgłoś