Gość: jajolka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.13, 11:33 czy ktos z Was mial do czynienia z tym deweloperem? jakie macie doswiadczenia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kasia Re: chronos developmnet IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.13, 07:34 Podbijam. Czy ktoś u nich kupował? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciej Re: chronos developmnet IP: *.icpnet.pl 10.03.14, 21:48 ja kupiłem właśnie, a ktoś kupował wcześniej ? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
dzikowiec54 Re: chronos developmnet 09.09.16, 10:17 TRAGEDIA! Przed umową ściemnia i pięknie uśmiecha i obiecuje każdy - standard, ale tu to jest PRZEGINKA! Oto obiecanki vs rzeczywistość z chronosem: 1 - Etap miał być zaczynany od strony z moim lokalem - zaczęli od drugiej i miałem ostatni, a co więcej moj dom służył za tymczasowy magazyn sprzętu więc był jeszcze później robiony. 2 - gaz miał być do zimy. dostaliśmy NA WIOSNĘ!!!! Trzeba było grzać czym się miało!!! Sąsiedzi z niemowlakiem się wprowadzili na jesień i byli "lekko wnerwieni" takim obrotem spraw. 3- Będzie kostka brukowa za tydzień! taaaa.....Droga to OFF ROAD! bez co najmniej SUV-a lub quada po deszczu czy śniegu nie wjedziesz. Jeden mieszkaniec do rowu się zsunął. Mnie sąsiedzi wypychali z bagna. Przez naszą ulicę wjezdza sie na budowe kolejnych etapów. Zdaniem szanownej pani marty z chronosa "wjazd przesuwamy i bedziecie mieli kostkę za tydzień". Budowlańcy mówią że planowo za...dwa lata wjazd bedzie przesuwany. kolejna ściema. To są przykładowe rzeczy. Pomijając niekompetencję jednego z kierowników budowy (drugi jest ogarnięty), niedotrzymywanie terminów, kłamstwa "będzie podwójna ściana" czyli wszystko "na gębę"... Nie polecam. Czytałem wcześniej o nich opinie i myślałem "piszą tylko rozgoryczeni, wszystkich nie zadowolisz" ale to jest po prostu PRZESADA. Do podpisania umowy jak czekałem na odpowiedź na maila dzień to przepraszali nawet za oczekiwanie, a potem na maila w ogóle nie odpisywali a jak wiedzieli po co dzwonię to nie odbierali. Odpowiedz Link Zgłoś
zakazany82 Re: chronos developmnet 01.02.17, 18:24 b 21/22/23/24 .brak dojazdu do domu offroad brak płotu nie ma nic jedna wielka sraka.Oglądałem kilka innych otwartych domów latem tynki wybiałkowane igiełka gość budowlaniec papierkiem jechał z koksem usuwał jakieś drobne pierdułki a tobie srake wciskają ,no ale jesli dom mokry to nie wyszlifujesz bo papier zamuli mogę podesłac foty co mi chcą oddać .Nie kupujcie i nie wpłacajcie kasy lipa Odpowiedz Link Zgłoś
zakazany82 Re: chronos developmnet 27.04.17, 20:06 tragedia nie polecam masakra a obsługa ze strony dewelopera,kontakt z nimi na poziomie przedszkola żenią kity itd wysłać komuś zdjęcia z lokalu gotowego do odbioru sami się przekonacie.Pozdrawiamy panią MARTĘ :) Odpowiedz Link Zgłoś
karolina_poznan.pl Re: chronos developmnet 24.04.19, 09:02 chronos developmnet- osiedle Gardenia Rokietnica. Czy ktoś może kupił tam mieszkanie bądź planuje ? Odpowiedz Link Zgłoś
piotras3192 Re: chronos developmnet 14.05.19, 09:32 Własnie tez jestem zainteresowany Rokietnica - GARDENIA , czy ktos ma jakie info jak to obecnie wygląda z chornosem ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1kap Re: chronos developmnet IP: *.icpnet.pl 17.06.19, 12:03 Kupiłem, jeszcze nie odebrałem, są opóźnienia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: EWEL Re: chronos developmnet IP: *.icpnet.pl 18.07.19, 23:45 Witam,planuje wlasnie i czytajac te wypowiedzi nie wiem co zrobic???/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janek Re: chronos developmnet IP: *.icpnet.pl 10.02.20, 17:45 Szczerze i z całego serca odradzam. Był już o nich program w TV link tutaj: Tekst linku Ja mam dom na innym osiedlu i jest porażka totalna. Przez ścianę słychać jak sąsiad na toalecie siedzi. A dźwięki niosą się tak, że zero prywatności ludzie mają. Każdą rozmowę słychać. Ładnie to wygląda ale domy porażka. Odpowiedz Link Zgłoś