mika_forum
25.02.05, 12:17
w Raszei jest fajnie, maja nawet porody w wodzie.
Nie pchaj sie na Polna; zwykla ciaza plus porod naprawde nie wymagaja
najlepszej kliniki neonatologicznej w kraju - maja wspaniala aparature dla
wczesniakow, jesli bylaby potrzeba to i tak by tam wiezli noworodka (odpukac).