kapitan.taca
08.12.05, 12:03
Witam!
Zapewne niektórzy z forumowiczów zetknęli się z takim dziwnym starszym panem,
który jeździ codziennie tramwajami na pętlę dębiecką i stamtąd do lubonia.
Ma on taką dziwną właściwość, że ciężko zrozumieć co mówi, bo mówi bezustannie
"eeeeeeeeeee". Pewnego razu zupełnie intuicyjnie załapałem, że pyta każdego
"masz ćmika" (papierosa znaczy), bo pali bezustannie.
Wiem, że to trochę niezdrowo się tak interesować, ale wiecie może coś więcej
na jego temat? O co chodzi, dlaczego mówi ciągle "eeeeeee", dlaczego jeździ do
lubonia? Słyszałem, że mieszka tak w ogóle na ratajach.
Pozdrawiam,