Dodaj do ulubionych

"dziadek eeeee"

08.12.05, 12:03
Witam!

Zapewne niektórzy z forumowiczów zetknęli się z takim dziwnym starszym panem,
który jeździ codziennie tramwajami na pętlę dębiecką i stamtąd do lubonia.
Ma on taką dziwną właściwość, że ciężko zrozumieć co mówi, bo mówi bezustannie
"eeeeeeeeeee". Pewnego razu zupełnie intuicyjnie załapałem, że pyta każdego
"masz ćmika" (papierosa znaczy), bo pali bezustannie.
Wiem, że to trochę niezdrowo się tak interesować, ale wiecie może coś więcej
na jego temat? O co chodzi, dlaczego mówi ciągle "eeeeeee", dlaczego jeździ do
lubonia? Słyszałem, że mieszka tak w ogóle na ratajach.

Pozdrawiam,
Obserwuj wątek
    • Gość: pav Re: "dziadek eeeee" IP: *.icpnet.pl 08.12.05, 12:13
      chyba go kojarze,widuje go czasem kolo selgrosa przy r.staroleka. nigdy sie nie
      interesowalem nim, poza pierwszym razem kiedy zanim go zobaczylem slyszalem go
      od dluzszej chwili ;)
      pewnie ma jakas chorobe
      • Gość: O Dajcie mu ćmika! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.05, 23:18
        Ja znam "dziadka eee". Mieszka gdzieś na Ratajach, jeszcze niedawno był
        normalnym facetem, ale kilka lat temu coś mu się pokręciło w głowie. Wygląda na
        to że ma Alzheimera czy coś podobnego, nie znam objawów tej choroby. Nie jest
        niebezpieczny (fizycznie) dla otoczenia, ale może być nieprzyjemny, bo ciągle
        eeee i eeee robi i krzyczy czasem. Może powinien się nim zająć jakiś ośrodek
        psychiatrczyny czy coś? Żeby se ten dziadek czegoś nie zrobił lub żeby nie
        zaszkodził innym? Bądzicie mili dla tego strarszego pana i dajcie mu papierosa
        jak będzie chciał!
    • Gość: qwak Re: "dziadek eeeee" IP: *.pol / *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.06, 23:39
      Ja sie zetknąłem z tym panem w dwa dni temu i to w luboniu.Na
      osiedlu "lubonianka" koło piekarni "anika".Dodam ze widziałem go kilka razy w
      luboniu w niedziele.W każdym razie z tego co widzę ten dziadek to jest
      jużbardzo popularny,co najmniej jak Mnietek szczesniak heheh.Jest faktycznie
      nieszkodliwy no i lubi tytoń.Ciekaw jestem czy zna go ktoś jeszcze???Pozdrawiam!
    • moja.ciocia Re: "dziadek eeeee" 02.02.06, 00:02
      tego akurat nie "znam" może dlatego że nie moje rejony,ale za to często widuje
      pana z włączonym radiem zapakowanym w siatke
      _____________________
      przerwa techniczna

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka