Dodaj do ulubionych

jadę na POLNĄ-zaczynam "cykać"

31.03.06, 07:09
a miał urodzic się 18 marca...a tu prosze niespodzianka na 01 kwietnia;-)

jeśli do jutra nic się nie wydarzy - rano mam się stawic w klinice...więc
jutro będę miała naszego bubusia już bliziutko ale po tej stronie brzuszka...

zaczynam panikować?może to za duze słowo, nie boję się porodu zresztą ma to
być cc, nie boję się w zasadzie niby niczego, ale też nie czuję takiego luzu
w sobie, nie opłaciłam ani połoznej, ani lekarza;

ostatnio naczytałam się na forum jak to jest na tych oddziałach, jak pięknie
obrażone Pani tam pracują i nie chciałabym aby mnie to spotkało, moze skoro
mały będzie już po drugiej stronie brzuszka to będą mi te humorki
położnych "zwisać" za przeproszeniem, ale jestem wrazliwa na takie
pokazywanie z łaską że mi pomogą w czymś, a nie umiem też trzymać języka za
zębami;-)

zaczęłam się bać pierwszego karmienia, będę po cc, mam nadzieję że jak mi
przyniosą maluszka to pokażą, pomogą, czy liczę na zbyt wiele? niby to żadna
filozofia, ale jakieś tam obawy mam....

po cc jestem ciekawa jak długo będą nas trzymać w klinice, mam nadzieję ze
szybciutko wypuszczą do domku, wydaje mi się ze ten czas tam będzie się
dłuzył bo zapewne po cc trzymają dłuzej niż 2-3 doby

jest się czego bać w ogóle?czy strach po prostu ma wielkie oczy, a wszystko
mija szybciutko?jak to jest?czuję że najbliższa nocka będzie z
głowy...niewiem czy z podekscytowania samą myślą ze to juz jutro, czy ze
strachu bardziej...

Obserwuj wątek
    • jaonna1 kiki80 31.03.06, 13:28
      bądz dobrej mysli wkońcu lekarze to też ludzie. ja też nie opłacam ani położnej
      ani lekarza i też zamierzam rodzić na polnej. napisz koniecznie jak już
      bedziesz po swoje wrażenia. życze szybkiego lekkieho porodu.
    • lilka112 Re: jadę na POLNĄ-zaczynam "cykać" 31.03.06, 16:35
      bedzie dobrze!!! Trzymam kciuki:-)
      • karolcia70 Re: jadę na POLNĄ-zaczynam "cykać" 31.03.06, 18:28
        Ja rodzilam 8 marca, sn.Nie jest źle.Jak sie poprosi polozne o pomoc to
        pomogą...Powodzenia...
    • z.i.e.l.o.n.a Re: jadę na POLNĄ-zaczynam "cykać" 01.04.06, 23:52
      więc jesteś już po wszystkim. gratuluję!!!! i jak było? też rodziłam na Polnej.
      Najlepszą decyzją było wynajęcie swojej położnej na poród. Ale przy cc to chyba
      nie ma tekiego znaczenia....
      Całkiem tam dobrze, jeszcze zależy na który oddział się trafi....
      pozdrawiam bardzo Ciebe bohaterkę o Twego Małego Bohatera
      • annamariaj Re: jadę na POLNĄ-zaczynam "cykać" 24.04.06, 13:35
        Zielona, jaki jest koszt takiego "wynajęcia"? Może być priv

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka