Gość: Mika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.08, 19:39 Czy ktoś urządzał może wesele w Villi Mon Repos w Wojnowie lub był gościem na takim weselu. Czekam na opinie... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ankaaa Re: Wojnowo Villa Mon Repos wesele IP: *.gprs.plus.pl 27.08.08, 15:39 ja tez planuje na 2009 w Wojnowie, ale przed chwilą gdzies wyczytałam, ze bardzo małe porcje tam są?? własnie tego nabardziej sie obawiam, ze super miejsce, ale z jedzeniem bedzie krucho. prosze o opinie!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mika Re: Wojnowo Villa Mon Repos wesele IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.08, 14:35 Też mnie ktoś kiedyś tym postraszyl,ale zrobilam maly wywiad poza tym bylam tam na obiedzie zeby wyprobowac kuchnię i jest naprawdę super. Jasne, że to knajpa gdzie kazdy dostanie schabowego wielkosci talerza ale porcje w niczym nie odbiegają od normalnych restauracji. Odpowiedz Link Zgłoś