Dodaj do ulubionych

Wojnowo Villa Mon Repos wesele

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.08, 19:39
Czy ktoś urządzał może wesele w Villi Mon Repos w Wojnowie lub był
gościem na takim weselu. Czekam na opinie...
Obserwuj wątek
    • Gość: ankaaa Re: Wojnowo Villa Mon Repos wesele IP: *.gprs.plus.pl 27.08.08, 15:39
      ja tez planuje na 2009 w Wojnowie, ale przed chwilą gdzies
      wyczytałam, ze bardzo małe porcje tam są?? własnie tego nabardziej
      sie obawiam, ze super miejsce, ale z jedzeniem bedzie krucho. prosze
      o opinie!!
      • Gość: Mika Re: Wojnowo Villa Mon Repos wesele IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.08, 14:35
        Też mnie ktoś kiedyś tym postraszyl,ale zrobilam maly wywiad poza
        tym bylam tam na obiedzie zeby wyprobowac kuchnię i jest naprawdę
        super. Jasne, że to knajpa gdzie kazdy dostanie schabowego wielkosci
        talerza ale porcje w niczym nie odbiegają od normalnych restauracji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka