Dodaj do ulubionych

rumuny w MPK :/

09.07.09, 18:14
dlaczego MPK nie dba o klientow i nie wygoni tego halasujacego
(przepraszam-grajacego) dziadostwa?
Dwa razy jechalam tramwajem i dwa razy na tych brudasow trafilam. Halasuja
tak, ze nie da sie rozmawiac. I nie kasuja biletow czyli okradaja MPK!
Obserwuj wątek
    • wiktor_l Re: rumuny w MPK :/ 09.07.09, 18:30
      Czy to na pewno obywatele Rumunii? Jesli tak, toz to nasi unijni sprzymierzency,
      nie potrzebuja wizy, wiec nie mozna ich "wygonic" ;)
      • v.i.k.k.a Re: rumuny w MPK :/ 09.07.09, 21:41
        A nie wiem,nie odrozniam. Rumuny, ruski czy inne turki w kazdym razie:)
    • l.george.l Re: rumuny w MPK :/ 09.07.09, 19:07
      v.i.k.k.a napisała:

      > dlaczego MPK nie dba o klientow [...]

      W tym przypadku klienci nie dbają sami o siebie. Skoro jest podaż frajerów -
      zwanych inaczej darczyńcami - to jest i popyt na ich potrzebę dawania jałmużny.
      Pisałem już o tym, ale powtórzę: bezwzględnie należy wprowadzić wysokie kary za
      dawanie jałmużny żebrakom. Niejednokrotnie widzę na ulicy ludzi, którzy dają
      pieniądze, nawet jeśli nie są nagabywani. Przecież ci sami ludzie opłacają ze
      swoich podatków straż miejską, która żebraków z ulicy przegania. Czy to nie
      jakiś absurd? To tak jakby sypać karmę dla szczura, bo to przecież boże
      stworzenie, a jednocześnie zamawiać speca od dezyderacji.
      • Gość: M Re: rumuny w MPK :/ IP: *.icpnet.pl 09.07.09, 19:12
        Można też wziąć przykład z władz Monachium. Kilka lat temu na ulicach tego
        miasta pojawiły się grupy żebrzących cyganów. Rada miasta natychmiast
        wprowadziła przepis zabraniający uprawiania tego procederu, a policja bardzo
        skwapliwie go wykonała. Ale zdaje się że u nas byłoby to niewykonalne, w końcu
        nieprzestrzeganie prawa mamy we krwi. :(
      • pamejudd "Dezyderacji" :-D 09.07.09, 21:12
        O kurde, tos pojechal, pyrusie :-D

        Wy tam naprawde macie uniwerek w tej wiosce? :-D
      • v.i.k.k.a Re: rumuny w MPK :/ 09.07.09, 21:41
        Ja nie daje:P
    • siakaiowaka Re: rumuny w MPK :/ 09.07.09, 20:13
      ja się takich smrodów boję-zazwyczaj duży gra a bachor zbiera kasę,czasami szarpią za odzież,plują itp.,jakby mnie taki lump ruszył to bym oddała z całej siły moich 53 kilo,że cały tramwaj by przeleciał,i co? to ja miałabym problemy :/ :/ ot polska rzeczywistość
      • l.george.l Re: rumuny w MPK :/ 09.07.09, 20:31
        Kiedyś jechałem bardzo długi odcinek tramwajem w Warszawie. Cyganki uprawiały
        sztafetę, miały różne specjalizacje. Jedne łapały frajerów na zdrowaśkę, inne na
        pieśni patriotyczne, te bez talentu na mleko dla dziecka. Jechały po dwa
        przystanki, wysiadały, a na ich miejsce wsiadały następne. Nie mogłem się
        nadziwić, ale żadna z ekip do mnie nie podeszła. Stwierdziłem, że muszę mieć
        wyjątkowo podłą gębę. Gó...arze na skrzyżowaniach też mnie omijają.
        • Gość: becia Re: rumuny w MPK :/ IP: *.adsl.inetia.pl 09.07.09, 21:12
          Jednak nazywanie innych ludzi dziadostwem, brudasami i porównywanie ich do
          szczurów nie przystoi ludziom na takim wysokim poziomie jak moi "przedmówcy".
          • v.i.k.k.a Re: rumuny w MPK :/ 09.07.09, 21:47
            Widzialas? Slyszalas? Wachalas?
            Mdli mnie jak widze te holote.
          • siakaiowaka Re: rumuny w MPK :/ 09.07.09, 21:50
            ooo jeju jeju jej,be przedmówcy
            • v.i.k.k.a Re: rumuny w MPK :/ 09.07.09, 21:52
              przedpiźcy:DDDD
        • v.i.k.k.a Re: rumuny w MPK :/ 09.07.09, 21:46
          l.george.l napisał:

          > Kiedyś jechałem bardzo długi odcinek tramwajem w Warszawie.
          @@@ w Wwie w tramwajach natomiast drazni mnie to, ze ludzie klada torby na
          glowach siedzacych. Raz odepchne, raz op...e


          > nadziwić, ale żadna z ekip do mnie nie podeszła. Stwierdziłem, że muszę mieć
          > wyjątkowo podłą gębę. Gó...arze na skrzyżowaniach też mnie omijają.
          @@@ wytwarzales niepozytywna energie, ot co!;)
      • v.i.k.k.a Re: rumuny w MPK :/ 09.07.09, 21:43
        siakaiowaka napisała:

        > ja się takich smrodów boję-zazwyczaj duży gra a bachor zbiera kasę,czasami szar
        > pią za odzież,plują itp.
        @@@ bo to zlazlo z drzewa niedawno:/
    • kajciech Re: rumuny w MPK :/ 09.07.09, 21:45
      Bez prostactwa proszę. Nie masz żadnej gwarancji, że byli to
      obywatele Rumunii. Mogli to być najprawdopodobniej polscy Romowie.

      A poza tym skąd wiesz, że okradają MPK nie kasując biletu?
      Może mają liniówkę lub bilet SMS ;)
      • v.i.k.k.a Re: rumuny w MPK :/ 09.07.09, 21:48
        kajciech napisał:

        > A poza tym skąd wiesz, że okradają MPK nie kasując biletu?
        > Może mają liniówkę lub bilet SMS ;)
        @@@ tak, maja...i dlatego laza z kubkiem;)
        • kajciech Re: rumuny w MPK :/ 09.07.09, 21:50
          > @@@ tak, maja...i dlatego laza z kubkiem;)
          jeśli nie mają ... to pewnie na nią zbierają ;)
          • v.i.k.k.a Re: rumuny w MPK :/ 09.07.09, 21:51
            tak mi sie wlasnie wydawalo;)
    • pan.nikt odczep się od Rumunów 09.07.09, 22:13
      Mam kilku kolegów Rumunów, z jednym nawet mieszkam "obok"
      Naprawde wielu porządnych ludzi.
      "Mój" Rumun, to wrecz "pedant" (np w sprawie sprzątania, gotowania itp).

      I jeszcze uwaga ROMOWIE, to nie jedyni Rumuni.
      Ba, kiedy rozmawiam (co już kiedyś napisałem) ze znajomymi Rumunami, oni też narzekają na Romów (Cyganów), ale też zawsze tak jak ja mówią JEST WIELU DOBRYCH ROMÓW, I JEST CZĘŚĆ ZŁYCH.


      podsumowując:
      MÓWMY O LUDZIACH, NIE O NARODACH.

      NIE KAŻDY POLAK, TO PIJAK, NIE KAŻDY RUMUN, TO ZŁODZIEJ ITD ITD

      • v.i.k.k.a Re: odczep się od Rumunów 09.07.09, 22:22
        pan.nikt napisał:

        >
        > NIE KAŻDY POLAK, TO PIJAK, NIE KAŻDY RUMUN, TO ZŁODZIEJ ITD ITD
        @@@ ale kazdy z tych grajacych to halasliwy smierdziel
        • pan.nikt Re: odczep się od Rumunów 09.07.09, 23:02
          OK, ale w temacie naisałaś wyraźnie o Rumunach
          • v.i.k.k.a Re: odczep się od Rumunów 09.07.09, 23:18
            rumuny-dziady, wiesniaki, brudasy...wymieniac dalej czy juz rozumiesz?
            • pan.nikt Re: odczep się od Rumunów 09.07.09, 23:24
              polaki-pijaki, moczymody, lenie....
              poznaniaki- skąpce, dusigrosze...
              wymieniać dalej czy już rozumiesz??/
              • v.i.k.k.a Re: odczep się od Rumunów 09.07.09, 23:29
                Wymieniaj dalej
                • pan.nikt Re: odczep się od Rumunów 09.07.09, 23:34
                  :):)
                  taka niekumata jestes, czy udajesz????:)
                  • v.i.k.k.a Re: odczep się od Rumunów 09.07.09, 23:39
                    Udajesz
                    • pan.nikt Re: odczep się od Rumunów 09.07.09, 23:43
                      wiedziałem :)
              • drhuckenbush Re: odczep się od Rumunów 10.07.09, 19:21
                Ale Polacy sa pijakami i moczymordami. Poznaniacy sa dusigroszami i skapcami.
                A Rumuni - przynajmniej ci, ktorzy w Polsce siedza po to, zeby naszych obywateli
                naciagac - to ohydni smierdziele, ktorzy sa nachalni, nie wiedza co to mydlo i
                budza odraze w kazdym przyzwoitym czlowieku.
                • pan.nikt Re: odczep się od Rumunów 10.07.09, 19:25
                  jaka piękna odpowiedż "POLSKA MOCZYMORDO".
                  pewnie jeszcze wódeczka paruje w mózgownicy???


                  • drhuckenbush Re: odczep się od Rumunów 10.07.09, 21:46
                    Bardzo dawno juz wodki nie pilem - jakos nie bylo okazji.
                    Ale nie zaprzeczaj faktow. Jestesmy jednym z bardziej pijacych narodow. Jestesmy
                    narodem, w ktorym ludzie zyja nawej jak maja 8, 10 albo i wiecej promili -
                    oficjalnie dawka smiertelna to 5, a tyle lub wiecej to co drugi Polak miewa...
                    To u nas co chwile dziecko ginie, bo opiekuja sie nim pijani rodzice, to u nas
                    na budowie 80% pracownikow sa na bani od rana itd.
                    I to jest trzezwy narod? Nie, i nie probojmy mowic, ze jest inaczej.

                    Nie ten ptak kala gniazdo, co je kala - lecz ten, co mowic o tym nie pozwala.
                    • pan.nikt Re: odczep się od Rumunów 12.07.09, 20:15
                      O jakich faktach mówisz??
                      O tych , które Ci wmówiono? Wiem, że byłeś kiedyś na "wyspach" i co tu nie piją?? :):):):):)
                      oj pija, piją. Fakt, nie wódkę, bo droga, ale whisky osto:):):):)
                      • drhuckenbush Re: odczep się od Rumunów 12.07.09, 22:40
                        Pija, pija... Na imprezie nawet im sie zdarza 5 piw wypic. Ale malych i do tego
                        3,5%.
                        Whisky pija, pija - szklanke i koniec.

                        Generalnie: pija mniej.
                        Kazdy z czegos jest slynny :)
                • v.i.k.k.a Re: odczep się od Rumunów 12.07.09, 11:00
                  po raz pierwszy od dluzszego czasu sie z Panem zgadzam.
    • ksmx Rumun-Francuz, Polak-Słowak 09.07.09, 22:54
      Rumuni to prawie jak Francuzi, przynajmniej językowo.
    • Gość: tygrys Re: rumuny w MPK :/ IP: *.173.27.192.tesatnet.pl 10.07.09, 00:10
      To nie Rumuni - to nasi polscy Romowie, z tych ubogich.
      • siakaiowaka Re: rumuny w MPK :/ 10.07.09, 18:12
        ubodzy po tramwajach a bogaci po browarze
    • Gość: ja Re: rumuny w MPK :/ IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.07.09, 16:51
      Vika - siedziałem wczoraj obok ciebie w tramwaju - smierdziało !!! - od ciebie
      głupotą i niedomytymi włosami, zrób coś z sobą, albo kupuj podwójny bilet , bo
      śmierdzisz jak dwa rumuny.
      • pan.nikt Re: rumuny w MPK :/ 10.07.09, 18:32
        PITOLISZ
      • v.i.k.k.a Re: rumuny w MPK :/ 12.07.09, 11:01
        Gość portalu: ja napisał(a):

        > Vika - siedziałem wczoraj obok ciebie w tramwaju- smierdziało !!!
        @@@ nie siedziales tylko stales i grales, a jak wyszedles przestalo smierdziec.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka