v.i.k.k.a
09.07.09, 18:14
dlaczego MPK nie dba o klientow i nie wygoni tego halasujacego
(przepraszam-grajacego) dziadostwa?
Dwa razy jechalam tramwajem i dwa razy na tych brudasow trafilam. Halasuja
tak, ze nie da sie rozmawiac. I nie kasuja biletow czyli okradaja MPK!