Gość: Sunna
IP: *.wroclaw.mm.pl
25.08.05, 22:33
dzis ze pobrykam z komentami
no to panie madry skoro ciezko z terminami to po co dopuszczac az tylu
bankrutow ? polski nie stac na 14 dobrychd zespolow pierwszoligowych
ale co ja sie przejmuje wazne zeby kaska byla na koncie co prosze panie
prezesie ? a skarpetki mam wlasne i czasem je piore