Dodaj do ulubionych

Znany terminarz EBL

IP: *.wroclaw.mm.pl 25.08.05, 22:33
dzis ze pobrykam z komentami
no to panie madry skoro ciezko z terminami to po co dopuszczac az tylu
bankrutow ? polski nie stac na 14 dobrychd zespolow pierwszoligowych
ale co ja sie przejmuje wazne zeby kaska byla na koncie co prosze panie
prezesie ? a skarpetki mam wlasne i czasem je piore
Obserwuj wątek
    • Gość: pawełek Re: Znany terminarz EBL IP: *.wroclaw.mm.pl 26.08.05, 00:39
      skoro ten terminarz jest znany, to może byście go podali? czyżby uszło to uwadze redaktorów? a ten Łuczak to wszędzie się wpieprza, wszędzie udziela wywiadów itp. a rozpierdziela Śląsk (Ignerski, Hyży, Kiausas, Kobale) I co dalej? Powtórka z rozrywki?
    • Gość: ANWILFANS ULEB CUP??????????? IP: *.satfilm.net.pl / *.satfilm.pl 26.08.05, 07:01
      Slask gra w pucharze fiba a nie Uleb!!!!!!!!!!
      wredoty
      • Gość: Sunna Re: ULEB CUP??????????? IP: *.wroclaw.mm.pl 26.08.05, 22:11
        a anwil zdobyl tylko jeden tytul i to przypadkiem a w ''miedzyczasie'' slak az
        17 wredoty, i skoro jestesmy na stronie wroclawskiej to logiczne ze wypowiada
        sie ktos z wro, czy we wloclawku jzu zaniechano nauki w podstawowce czy to
        tylko jeden wyjatkowy okaz ??


        kurcze , trzeba gdzies cos zaczac pisac:p

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka