Gość: ojciec dyrektor IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 19.02.03, 23:31 Gosciu ma klase ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Giertych Re: AFERA Z KWIATKOWSKIM - TVP IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.02.03, 00:00 Gość portalu: ojciec dyrektor napisał(a): > Gosciu ma klase ? Daleko mu jeszcze do Ciebie, Ojcze Dyrektorze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ibm Re: AFERA Z KWIATKOWSKIM - TVP IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.02.03, 19:39 Gość portalu: Giertych napisał(a): > Gość portalu: ojciec dyrektor napisał(a): > > > Gosciu ma klase ? > > Daleko mu jeszcze do Ciebie, Ojcze Dyrektorze! dzisiaj bylo cos o bylym dyrektorze wroclawskiej tv ws. afery kwaitkowskiego w telewizji. Odpowiedz Link Zgłoś