Dodaj do ulubionych

AFERA Z KWIATKOWSKIM - TVP

IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 19.02.03, 23:31
Gosciu ma klase ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Giertych Re: AFERA Z KWIATKOWSKIM - TVP IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.02.03, 00:00
      Gość portalu: ojciec dyrektor napisał(a):

      > Gosciu ma klase ?

      Daleko mu jeszcze do Ciebie, Ojcze Dyrektorze!
      • Gość: ibm Re: AFERA Z KWIATKOWSKIM - TVP IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.02.03, 19:39
        Gość portalu: Giertych napisał(a):

        > Gość portalu: ojciec dyrektor napisał(a):
        >
        > > Gosciu ma klase ?
        >
        > Daleko mu jeszcze do Ciebie, Ojcze Dyrektorze!
        dzisiaj bylo cos o bylym dyrektorze wroclawskiej tv ws. afery kwaitkowskiego w
        telewizji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka