Dodaj do ulubionych

sprzedam 66m Warszawa

05.08.05, 13:46
Sprzedam bezpośrednio, nowe (2002) 66m - M-4, Włochy,urządzone, bardzo
rozkładowe,jasne, duży balkon, 2 w 3p.,ciche, duzo zieleni, bardzo ładne
widoki, w środku osiedla,piwnica 7m. Kontakt; adanko@gazeta.pl
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka