33 wyników w czasie 111 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: ivf październik/listopad wątek szczęśliwy

takie, do które są mi obojętne. Efka, skokojnie, scratching trwa tylko chwilę, to taki mikro ból jak przy @. Lekkie szczypanie, na pewno po łyżeczkowaniu to pikuś. Miałam łyżeczkowanie w narkozie, ale po nim czułam się fatalnie 3 dni. Po scratchingu masz tylko lekkie plamienie, albo nawet nic. Nie bój

pozostałość w macicy po porodzie (początek wątku)

informacja...). łyżeczkowania bardzo się boję ze względu na narkozę, po której również nie wiem, czy można karmić piersią.... trochę się rozpisałam, ale chciałam dokładnie nakreślić problem. z góry dziękuję za odpowiedź

Polskie szpitale a poród przedwczesny

boją abym ich nie kopnęła, zastanawialam się czy wogóle dostanę tą narkozę, bo nikt ze mną nie rozmawiał tylko tonem nie znoszącym sprzeciwu wydawane były polecenia). Paradoksalnie po raz pierwszy poszłam do szpitala który jako jeden z pierwszych w tamtych czasech wygrał konkurs : Rodzic po ludzku

Łyżeczkowanie (początek wątku)

Jutro mam mieć łyzeczkowanie, bo krwawię obficie od 22 stycznia.Cytologia jest OK, nie wiem czy to znaczy że mogę spodziewac się dobrego wyniku histopatologicznego endometrium po łyżeczkowaniu?Biorę leki na rozrzedzenie krwi, czy w związku z tym będę miała ogólną narkozę czy tylko

Brak odchodów po cc- łyżeczkowanie (początek wątku)

Hej dziewczyny. Jestem 9 dni po cesarce i zanikły mi odchody od 3 dni, nic nie leci. Byłam dziś u ginekolog i powiedziała, że muszę mieć jutro zabieg w narkozie- rozszerzenie szyjki macicy i wyłyżeczkowanie. Piszcie jeśli któraś miała podobne doświadczenie. Kurcze trochę się boję

Re: zabieg łyżeczkowania

krwawic.Zabieg był pod pełną narkozą.Po zabiegu fizycznie czułam się słaba,ale nic mnie nie bolało.Nie wolno potem dźwigac-zalecam przestrzegac tego.To było 4 miesiące temu.Psychicznie nadal mi smutno (nie tak jak na początku) i staram się wierzyc,że następnym razem wszystko będzie ok,cho boję się.

Re: Kilka pytań.

lepiej dla mojej psychiki by było wyłyżeczkować niż rodzic to martwe dziecko i to wszystko oglądać na własne oczy? Boje się, ze gdyby, to musiała oglądać, przez kilka lub kilkanaście godzin przeżywać to i jeszcze ci obcy ludzie robiący jakieś zabiegi w "tych" miejscach , to będzie ze mną koniec

Re: Łyżeczkowanie macicy...

. Jestem zbita z tropu. Boje się. Prosze o porady.

Re: endometrium 21 mm i konieczność abrazji

alemado napisz ile masz lat? Miesiączkujesz prawidłowo? Jesteś zaszczepiona przeciwko żółtaczce? Zabieg łyżeczkowania jest bezbolesny, szybki (ok 10 min), pod narkozą w obecności anestezjologa i jeśli zrobią Ci raniutko wyjdziesz tego samego dnia. Następnego dnia nie dźwigaj, będziesz

Re: szpital MSWiA w Warszawie....pilne!

Ja byłam - w zeszłym roku we wrześniu, też "z Novum". Nic się nie bój. Na dzień dobry, po badaniu i usg dostałam środki poronne. Nie zadziałały. Druga i trzecia dawka tez nie, niestety i na 3 dzień zrobiono łyżeczkowanie. Bez powikłań, w pełnej narkozie. Opieka dobra, leży się na patologii, nie

1 2 3 4