85 wyników w czasie 84 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

andy3458

I nasza kicia też okupuje łazienkę:-) -- Jaka jest podstawowa różnica między psem a kotem? Pies rozumuje tak: "Karmią mnie, opiekują się mną, kochają mnie, muszą być bogami". Kot zaś tak: "Karmią mnie, opiekują się mną, kochają mnie, więc jestem bogiem". Autor anonimowy

Re: andy3458

Ha, to jest klasyczna sygnaturka świeżo-ogłupiałego-na-punkcie-kota ;) Kicia nie wygląda mi na sfoszoną, tylko jakby obsiadły ją smuteczki pt. Nikt mnie nie kocha i nie rozumie. ;)

dopingujemy andy3458 :)

przepraszam za zmiane tematu wątka, ale cel jest szczytny :D Andy3458 nie zastanawiaj sie adoptuj rudzielca!!!! Biorac jednego futrzaka nie polepszysz całego swiata, ale z całą pewnościa polepszysz świat temu futrzakowi!!!! Jak masz mozliwość to bierz!!!!!!!!! Trzymam kciuki za dokocenie, buziaki

Re: dopingujemy andy3458 :)

Kciukasy włączone ;) -- Tunia i pięć ogonów www.garnek.pl/tuniax https://marnaw.w.interii.pl/banner2.JPG

Andy3458 dołączył do Kapituły (początek wątku)

Niniejszym ogłaszam, że dodatkowe głosowanie zakończyło się wynikiem: Andy3458 - 19 głosów Jottka - 11 głosów Kapituła wita Andy'ego w swoich szeregach :> -- http://kocie-hospicjum.pl/ogonek/ https://imageshack.us/a/img706/7122/600x50.jpg https://images34.fotosik.pl/380/fb2f565e

Re: Andy3458 dołączył do Kapituły

Bardzo mi milo powitac kolejnego Kapitaliste. -- http://img813.imageshack.us/img813/5127/kaczors.jpg Z jednej strony trzeba się cieszyć, że SB już nie ma, ale niestety policja nie potrafiła przejąć tych metod. Tamci byli skuteczni https://forum.gazeta.pl/forum/f,24677,Kobiety_i_Faceci.html D

Re: GŁOSOWANIE - dodatkowe wybory do Kapituły

Andy 3458

Re: GŁOSOWANIE - dodatkowe wybory do Kapituły

Andy3458

Re: Komunikat Kapituły - dodatkowe wybory

skoro się zgodził :) Andy3458

Komunikat Kapituły - dodatkowe wybory (początek wątku)

Kapituła KFA ogłasza wybory uzupełniające na miejsce Kontika_71 i jednocześnie zgłasza troje kandydatów, którzy w pierwotnych wyborach w kwietniu zajęli miejsca od 6 do 8. Są to: mary4, jottka i andy3458. Zakątkowicze proszeni są o zgłaszanie innych kandydatur w ciągu 7 dni (do 18 września do godz

Re: Realia a lojalność wobec zaufanego weta

andy3458 napisał: >Jest ich wielu , a Kicia tylko jedna. :) Andy, doskonałe stwierdzenie!

Re: KAPITUŁA Głosowanie koniec 5.04 g. 20.00

- andy3458 - elzbieta.24 - jottka - macarthur - salimis

Re: KAPITUŁA Głosowanie koniec 5.04 g. 20.00

macarthur, salimis, elzbieta.24, andy3458, pi.asia -

Re: Pytanie mam. Poważne.

Przychylam się do tego, co napisał andy3458

Re: Wybieramy kapitułę Kociego Funduszu Awaryjneg

andy3458 elzbieta.24 macarthur sadosia75 wladziac -- Mam odsmyczowe i odkuwetkowe zapalenie mózgu :):):):)

Re: Wybieramy kapitułę Kociego Funduszu Awaryjneg

barba50 napisała: > Do tej pory zgłoszeni zostali: > > andy3458 > elzbieta.24 > kontik_71 > lauralay > macarthur > pi.asia > sadosia75 > salimis > wladziac Jestem zaszczycona i dziękuję. Niestety, nie nadaję się kompletnie. Czasem mam

Re: coś dla wielbicieli czarnego humoru ;)

andy3458 napisał: > Czytał na zakątku jak się mają koty, aż się zagalopował i spóźnił do roboty o, też tak mam!!!!

1 2 3 4 5 6