armadilo napisał: > "...bo ja ciagle jestem w stanie spakowac sie do jednej furgonetki z balastem > materialnym mojego zycia, potrafie przetanczyc cala noc, czytac interesujace > ksiazki, robic rzeczy niepraktyczne, pojechac pod namiot a oni juz tego nie > potrafia! Zaraza
przepraszam - nie czytalem tamtego watku. Armadilo walnal ryjkiem w beton.
Gość portalu: armadilo napisał(a): > Gość portalu: elve napisał(a): > > > kolego, ja natomiast w Ciebie już nie wierzę. po prostu nie rozumiesz, co > do > > Ciebe napisała know, ergo - nie dorównujesz jej inteligencją. > > ja temu panu już dziękuję. >
Gość portalu: ggigus napisał(a): > Armadilo, podziwiam Twoja energie dyskutanta. A skoro tak Ci > niski poziom feministek nie odpowiada, kolego, po coz tracic > cennny czas?! Nie tracę. Jestem studentem, który ma jutro egzamin i w przerwach między nauką 3a zrobić coś
Dzieńdobry, chcę kupić drugi wózek (mamy Cameleona), który będzie naszym wózkiem podróżno-wakacyjnym. Ma się mieścić w małym bagażniku i znosić różne warunki (w zależności od tego, gdzie się przetransportujemy na urlop...). Nie mogę podjąć decyzji. Czy możecie mi pomóc?
Po przejrzeniu obu wózków stawiała bym na ARMADILLO FLIP. Lepiej rozkłada się do spania, ma większą budkę.. I jakoś tak lepiej się prezentuje, ana tym chyba też Ci zależy :)
armadilo tez sie niepokoi.
Klapouszku, nie mam gg, ale ponawiam prośbę o maila na adres: armadilo@toya.net.pl
Dorotko, pisz do mnie na adres; armadilo@toya.net.pl Jezeli tylko będę Ci w czymś mogła pomóc, to napewno to zrobię. Trzymaj się, czekam na wiadomość. Buziaki, Ewa
Ogladalam jeszcze armadilo z uwagi na powierzchnie spania, wszystko ok ale te kółka mnie przerażają.
sabat,a ty tos juz powinien zrozumiec lepiej niz inni,nie wierze bys mial mozdzek armadilo.powodzenia!
Gość portalu: kk napisał(a): > sabat,a ty tos juz powinien zrozumiec lepiej niz inni,nie wierze bys mial > mozdzek armadilo.powodzenia! kk(klub kibica?) pycha to rzecz ludzka, ale gdzieś czytałem, że to grzech
Fajny ten Twój pancernik, a z kocykiem moro wygląda bardzo męsko:-) Żółte armadilo jest super....ale wg mnie tylko na lato. Brąz jest bardziej uniwersalny.
Witaj. Przechodziłam przez to wszystko od początku do samego końca. Przeczytaj moje wiadomości lub napisz armadilo@toya.net.pl to chetnie podzielę się z Toba swoimi doswiadczeniami. Ewa
Klapouszku, nie raz prosiłam Cię, napisz do mnie na adres armadilo@toya.net.pl - postaram Ci się pomóc, sama przez to wszystko przechodziłam. Ściskam Cię mocno, Ewa