Ogladalam jeszcze armadilo z uwagi na powierzchnie spania, wszystko ok ale te kółka mnie przerażają.
wykonany z duzo fajniejszych materiałów I ma fajniejszy podnozek. Zdjec nie udalo mi sie dzis zrobic ale obiecuje poprawe. W sklepie spodobał mi sie tez armadilo flip xt....
shortliscie znalazły się: - mutsy evo - fajne wlasciwosci jezdne, wydaje sie byc stosunkowo miekki, lekki ale ma duze kola co moze przydac sie w zimie, minus za slaby koszyk i srednie siedzisko (nad pasami musialam sie pomeczyc + nieduza budka) - mamas and papas armadilo flip xt - w tym wozku podoba mi sie
polecam quinny yezz a osobiście używam na codzień micralite superlite fastfold :)
Babyzen na pewno jest dużo mniejszy po złożeniu (wg tego co znalazlam 52 x 44 x 18 cm i waży 6kg). Flip 75 x 55 x 25 i waży 9-10 kg, więc jest niewiele mniejszy od Cameleona. Myślę, że przede wszystkim musisz wymierzyć to w swoim bagażniku. Bo wiadomo - wózek to nie wszystko. Na urlop przydałob
dzieki dziewczyny. teraz zauwazylam tez mamas and papas armadilo- kurcze super jest :) ale kapke drozszy, nie wiem tez jaka roznica, czy faktycznie warto wieksza kase ladowac... no i nie ma pałaka, a moje dziecko uwielbia pałak ")
oh, ale armadilo to juz ponad 1000, dla mnie za drogo. Sklepy znam, choc nie bylam, podjechalabym i moze, ale kurde tam stanac nie ma za bardzo jak :( A ztm nie chce mi sie z konca wawy jechac, ech. Szkoda ze w Tosi nie maja joie ani bj chyba w ogole. A ktoras mozr porownac wielkosciowo
Fajny ten Twój pancernik, a z kocykiem moro wygląda bardzo męsko:-) Żółte armadilo jest super....ale wg mnie tylko na lato. Brąz jest bardziej uniwersalny.
mi miło) to pisz - armadilo@toya.net.pl Ściskam Cię mocno i życzę dużo sił i wytrwałości. Trzymaj się
3 miesiącach wszystko "puściło". Jeżeli chciałabyś pogadać to proszę pisz na mój mail (armadilo@toya.net.pl). Może mnie wtedy też będzie łatwiej ??? Pozdrawiam Cię serdecznie, Ewa
Nią jej mama i kiedyś (jak przyjdzie na to czas) to Mamusia przyjdzie po mnie. Jeżeli będziesz miała ochotę to proszę napisz do mnie, będzie mi naprawdę bardzo przyjemnie - armadilo@toya.net.pl - Trzymaj się !!! Ewa