20 601 wyników w czasie 171 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: OT mundial 2026

Się popisał - ale co z tego, skoro tego meczu Polska i tak nie wygrała. W ogóle jedyny mecz z potentatem, jaki pamiętam, który Polska wygrała i w którym Lewandowski popisał się równie dobrą asystą, to ten z 2014 z Niemcami (ale może się mylę, to niech mnie kto skoryguje). Tylko że... bez tej asysty

Re: OT mundial 2026

1998. Tam zagrało wszystko: od bezapelacyjnie najlepszej asysty od obrońcy - idealnego podania na 50 metrów, przez fenomenalną technikę napastnika, aż po perfekcyjny timing, bo ta zwycięska bramka padła w 90. minucie. Dwie ciekawostki: 1. Dosłownie sekundy przed podaniem obrońcy holenderski

Nadal odchodzimy od tematu i pytania z postu 1

prędkościach autostradowych (duże straty na ciepło przez ciągłą potrójną konwersję energii: mechaniczna -> elektryczna -> mechaniczna). Prędkość maksymalna i ciągły sprint limitowane wydajnością prądową generatora – mała bateria pokładowa HEV szybko kończy asystę.

Re: Nie dla mnie wyjazdy... przez psy

No widzisz, a moja cavi to nawet kupę robiła w mojej asyście. Z córkami wyszła, co najwyżej z łaski na uciechę siknęła, a po piętnastu minutach musiała mamam iść, bo z mamą dobrze się kupka. -- I patykiem po kracie.... Miło czytać, jak jak to prowokuje do strzykania jadem.

Re: Upokarzające traktowanie w szpitalu

turzyca napisała: > Ponieważ właśnie leżałam na internie z paniami w wieku plus minus dziewięćdzies > iąt to mogę zdać raport, że przychodziły pielęgniarki i asystowały w higienie w > zakresie warunkowanym sprawnością pacjentki. Asysta obejmowała mycie na łóżku > lub pod

Re: Upokarzające traktowanie w szpitalu

raport, że przychodziły pielęgniarki i asystowały w higienie w zakresie warunkowanym sprawnością pacjentki. Asysta obejmowała mycie na łóżku lub pod prysznicem, ubranie, uczesanie i higienę jamy ustnej. Co więcej do wszystkich trzech pacjentek przychodziła rodzina, ale nadal czynności higieniczne

Re: Parada świrząt47

Skandal 🚨 Absurd w Trybunale Konstytucyjnym – relacja prof. Marcina Dziurdy „Codziennie przychodzę do Trybunału. Nie możemy zrobić kroku w budynku bez asysty strażnika. Nawet do toalety nas odprowadzają. Tyle że nie wchodzą do środka” – mówi z nutą gorzkiego humoru nowy sędzia TK prof. Marcin

Re: Nowe auto z salonu sprawdzane miernikiem laki

bywalec.hoteli napisał: > vogon.jeltz napisał: > > > Polski Kult Świętego Lakieru. > > To raz a dwa, że lamerski portal robi najpierw kryptoreklamę firmy do odbiorów > a dwa, że tutaj taką kryptoreklamę ktoś uskutecznia: > > "Usługa asysty przy

Re: Nowe auto z salonu sprawdzane miernikiem laki

vogon.jeltz napisał: > Polski Kult Świętego Lakieru. To raz a dwa, że lamerski portal robi najpierw kryptoreklamę firmy do odbiorów a dwa, że tutaj taką kryptoreklamę ktoś uskutecznia: "Usługa asysty przy odbiorze nowego auta kosztuje zazwyczaj od 800 do 1500 zł, zależnie od zakresu

Re: Intensywne pocenie w nocy

Boze co wy macie u tymi 70cio letnimi seniorkami. Czy w waszym otoczeniu 70tki to schorowane babciunie, że je tak nazywacie? Wszystkie 70tki ktore znam to normalnie zyjace, energiczne, podrozujace kobitki ktore nie potrzebuja asysty u lekarza, wtf

Tak się zastanawiam, czy scenariusz rywalizacji US

...USA z ChRL jest jeszcze aktualny. Właśnie spłynęła informacja, że Chiny zamówiły 200 samolotów w firmie Boeing. Trump składa wizytę w ChRL oczywiście w asyście szefów wielkich koncernów i próbują zrobić deal. Jak widać: robią. W sytuacji ewentualnej inwazji ChRL na Tajwan Stany może w

Re: Rodzina u weterynarza, a miejsca siedzące

Chodzę, a raczej jeżdżę, zawsze sama, nie potrzebuję asysty do jednego kota a ja, niestety, potrzebuję asysty do złapania i upchnięcia kota w kontenerku :D. U weta, po skończonym badaniu, wchodzi do niego sam, z prędkością światła -- jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed

Re: Rodzina u weterynarza, a miejsca siedzące

Chodzę, a raczej jeżdżę, zawsze sama, nie potrzebuję asysty do jednego kota. Do dwóch też nie potrzebowałam, ale gdyby ktoś mi chciał koniecznie towarzyszyć, to nie widzę przeszkód. -- Wstając z kolan upadliśmy na głowę

Re: Dlaczego opiekunki się boją kamery?

Stawiasz sobie chochoła, nie jestem uprzedzona. Po prostu niektóre zawody wiążą się z pracą w asyście kamer i nie ma co z tego robić dramatu. Zależy od rodzaju pracy. -- Nie omieszkaj dać Świadectwa polskości Bądź Patriotą zmyślnie produkując Miód (by Kury)

1 2 3 4 5 6