232 wyników w czasie 83 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Simena- azetka

no prosze...ja takze z synem do simeny sun club...tylko ze w drugiej polowie czerwca..Moj ma 7 latek...i czekamy na skonczenie przedszkola.. W zeszlym roku bylem 12-26 czerwca i bylo cieplo ale nie tragicznie...tak 30-35 C... Czekam na relacje jak wrocicie, ja mam je od kolezanki z roku ub

Re: Simena- azetka

ja z Wezyra bylem w ubieglym roku i poza rezydentami na miejscu nie mialem powodu do narzekania naprawde na nich. O tym hotelu mysle od lata bo jesienia byla w nim kolezanka a Pani z Wezyra nie wiedzac o tym takze mi polecila jako jeden z 10-u.. z rejonow Kemer, Alanya, Marmaris. Widziala go

AZ-etka - miesięcznik reklamowy (początek wątku)

Jeśli ktoś ma jakiś numer, to bardzo proszę o podanie ze stopki redakcyjnej namiarów na wydawcę (nazwa, strona www, jeśli jest). Z góry dziękuję.

Re: do azetka100

lecıalam tymı lınıamı 30kwıetnıa. wszytsko OK. cıeply posılek. mıla obsluga. mıekkıe ladowanıe. planowo wylot. o planowej godzınıe przylotu mıalam juz wıze ı odebrany bagaz :) pozdrawıam

Re: do azetka100

dzięki za odpowiedź Napisz prosze dlaczego miałaś międzylądowanie?

Re: Do azetka100

azetka100 napisała: > Ale ja nie prosiłam tym razem o komentarz do mojego wpisu. To nie był komentarz. Ja też mógłbym napisać, że nie prosiłem ciebie o odpowiedź. Napisałem , że podawanie końcowej "cyferki" (zł) nic nie mówi , chyba, że ma za zadanie wywołać współczucie u innych

Re: jaki koszt GJ

azetka100 napisała: > koszt 1 GJ w 2009 roku wyniósł niecałe 94 zł > Sporo prawda? Problem leży w tym, że piszesz o końcowym efekcie . A co składało się na koszty. Przecież nie sam zakup gazu? Na pewno serwis , UDT, ewentualne naprawy pieca. Jakie było zużycie wewnętrzne w

Re: Ultra ALL Inclusive........... ???

Azetka a w jakim hotelu byłas?

Re: Jadę do Kemer w Turcji pierwszy raz

Dziękuję Azetka!!! Każda informacja jest cenna.

Re: Jadę do Kemer w Turcji pierwszy raz

-i-okolice,343.html www.karawana.fora.pl/turcja,9/antalya-i-okolice,330.html Jakby coś nie działało, proszę zajrzeć do wątku: Pariss ratunku :-) Proszę poczytać...tutaj jest naprawdę wiele cennych rad i wskazówek Zyczę miłego pobytu Azetka

Re: Zakynthos-coś więcej poza Zatoką Wraku?

Właśnie takich mniej znanych miejsc poszukuję:) Dzięki Azetka.

opole -szukam niania od sierpnia (początek wątku)

szczegóły proszę kierować na gazetowego maila pozdrawiam azetka

Re: Antalya-kto był i może coś doradzić?

Wielkie dzięki. Teraz wiem i mogę coś wybrać. Pozdrawiam Azetka

Re: Antalya-kto był i może coś doradzić?

Azetka z miłą chęcią obejrzę zdjęcia i popatrzę na znajome kąty :) Udanego urlopu!

Re: Hala Arena

ta azetka jest tak opiniotworcza jak sri lanka jest potega pilkarska

1 2 3 4 5 6