no prosze...ja takze z synem do simeny sun club...tylko ze w drugiej polowie czerwca..Moj ma 7 latek...i czekamy na skonczenie przedszkola.. W zeszlym roku bylem 12-26 czerwca i bylo cieplo ale nie tragicznie...tak 30-35 C... Czekam na relacje jak wrocicie, ja mam je od kolezanki z roku ub
ja z Wezyra bylem w ubieglym roku i poza rezydentami na miejscu nie mialem powodu do narzekania naprawde na nich. O tym hotelu mysle od lata bo jesienia byla w nim kolezanka a Pani z Wezyra nie wiedzac o tym takze mi polecila jako jeden z 10-u.. z rejonow Kemer, Alanya, Marmaris. Widziala go
Jeśli ktoś ma jakiś numer, to bardzo proszę o podanie ze stopki redakcyjnej namiarów na wydawcę (nazwa, strona www, jeśli jest). Z góry dziękuję.
lecıalam tymı lınıamı 30kwıetnıa. wszytsko OK. cıeply posılek. mıla obsluga. mıekkıe ladowanıe. planowo wylot. o planowej godzınıe przylotu mıalam juz wıze ı odebrany bagaz :) pozdrawıam
dzięki za odpowiedź Napisz prosze dlaczego miałaś międzylądowanie?
azetka100 napisała: > Ale ja nie prosiłam tym razem o komentarz do mojego wpisu. To nie był komentarz. Ja też mógłbym napisać, że nie prosiłem ciebie o odpowiedź. Napisałem , że podawanie końcowej "cyferki" (zł) nic nie mówi , chyba, że ma za zadanie wywołać współczucie u innych
azetka100 napisała: > koszt 1 GJ w 2009 roku wyniósł niecałe 94 zł > Sporo prawda? Problem leży w tym, że piszesz o końcowym efekcie . A co składało się na koszty. Przecież nie sam zakup gazu? Na pewno serwis , UDT, ewentualne naprawy pieca. Jakie było zużycie wewnętrzne w
Azetka a w jakim hotelu byłas?
Dziękuję Azetka!!! Każda informacja jest cenna.
-i-okolice,343.html www.karawana.fora.pl/turcja,9/antalya-i-okolice,330.html Jakby coś nie działało, proszę zajrzeć do wątku: Pariss ratunku :-) Proszę poczytać...tutaj jest naprawdę wiele cennych rad i wskazówek Zyczę miłego pobytu Azetka
Właśnie takich mniej znanych miejsc poszukuję:) Dzięki Azetka.
szczegóły proszę kierować na gazetowego maila pozdrawiam azetka
Wielkie dzięki. Teraz wiem i mogę coś wybrać. Pozdrawiam Azetka
Azetka z miłą chęcią obejrzę zdjęcia i popatrzę na znajome kąty :) Udanego urlopu!
ta azetka jest tak opiniotworcza jak sri lanka jest potega pilkarska