. Jak dla mnie ma wszystkie cechy świetnej modelki, choć zdziwiłam się, że ma 12 lat. Na tych zdjęciach wygląda na starszą przynajmniej 5 lat. A tak poza tym, to czuję się stara, bo pamiętam jak wczoraj jak się Polska emocjonowała kiedy Lis i Rusin brali ślub, a tu myk i już ich dziecko duże i modelką
a tam wzieta modelka mama z tatem po znajomosci pokazy zalatwia, to i bedzie swiatowej kariery raczej nie bedzie dziewczyna jakich miliony a nogi baaaardzo brzydkie -- https://blog.standardbanks.com/Portals/23222/images/four_leaf_clover.png
Pisdzioch - genetyczny patriota, oczywiście, nie zna języka polskiego. -- Krzywe Koło - tym forum zarządza wzajemna_życzliwość. forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=86563
Raczej nie, córki Lisa, o ile mi wiadomo, są jeszcze nieletnie :) -- Lesiu zrób to!
1983? 1982? 1968? Czy może od razu 1951? Czyżby aż tak ich i ich patrona przypiliło?:))) Czym to się różni od ataków Kaczyńskiego np. na lekarzy? Że Kaczor nie atakował przynajmniej ich dzieci?
I to wg ciebie wszystko tłumaczy? Jak daleko więc wobec Ciebie PO ma prawo moralne zajść w tym "wszystko", aby tylko PiS nie zdobył władzy? Do akcji jak w 1968? Do akcji jak w 1982-4? A może nawet w 1981? Bo akcja Lisa z ubeckim rozegraniem fałszywki przeciw dziecku "wroga" jest równoznaczna dla
religijnych.uczuc.obraza napisał: > Widziano kogoś kogo Duda przedstawił jako teściową. Może to była po prostu kura > cjuszka którą prowadził na pięterko. Po czymś takim wierzyć w jego kolejne omamy może tylko POwski moher. Bo metody, jak ojca redaktora.
Jak zwykle głupia odpowiedź. -- „W tekście „Pendolino nie mieści się na torach” z 24 czerwca 2014 r. popełniłem błąd. Pociąg Pendolino nie jechał przez linię średnicową, ani przez dworzec Centralny, bo od marca 2014 r. trwa tam remont. W związku z tym nie mógł doznać podczas tej
W innych przypadkach "służbowo" to robil radzieccy ze Specnazu, amerykany z marines etc. Śmiejący jak fajnie fajczy się rodzina podpalona napalmem (był chyba jego ruski plagiat). Izraelczycy obie technologie pozyskujący dowolnymi metodami. Ja myślę o mojej blond córce, z obojga rodziców Polce
Gazeto ! Czasem pokazujecie zdjęcia oznaczone: " +18 ". Kliknij, a zobaczysz kawałek cycka ;) Straszne zgorszenie i skandal ? Tymczasem, ToTo... Nie da się już patrzeć ;) Wszędzie upiorna Fota ! Co mam powiedzieć swojej Córce ? Ma 9 lat. Staram się, aby nie podchodziła ( przez
Podejrzewam, że Figura boi się, że mąż uprowadzi dzieci do USA. Czy ktoś wie, czy córki mają amerykańskie obywatelstwo?
Potrafią się urządzić.Mój tez ma firmę,tyle że sprytnie ja przepisał na brata a sam jest bezrobotny.Na dwie córki daje mi łącznie 800 zł i ani grosza więcej.Nie kupuje im NIC.Jednoczesnie opowiada mi że wydaje na siebie samego kilka tys zł miesięcznie-ciuchy,imprezy,siłownia(kosztowne hobby
Osobiście przeprosił DUDĘ za słowa o jego córce. Jak z Kodeksu Honorowego Boziewicza, kobieta nie ma honoru, ma cześć, a ta cześć ma naturalnych obrońców. Taki problem przeprosić dorosłą choć młodą kobietę, a nie jej tatusia?
OK, zwracam honor. Choć zdanie o córkach w jej wieku zdecydowanie mógł sobie darować.
"W 1994 r. Duda ożenił się z jego córką Agatą. Julian Kornhauser, z pochodzenia Żyd" Gdyby przeszukać art. Lisa o,p. Grossie, Baumanie, Hartmanie, Geremku ,chociaż jeden przypadek, w którym pan Lis użył określenia "z pochodzenia Żyd" Ciekawe nie?
tles01 napisał: > ty bydlaku SB-cki-monachijski! Tomaszu Lisie, mało ci tej nienawiści, którą serwujesz w TV, radio i gazetach, mało ci, że straciłeś pracę w TVN, a teraz tracisz ją w Polsacie? Zbastuj koleś nieco, bo na chleb ci nie starczy i na prezenty dla córek podczas widzeń
Frustarcja POszolomstwa nie zna granic; stad i te bluzgi niestaly_czytelnik napisał: > tles01 napisał: > > > ty bydlaku SB-cki-monachijski! > > Tomaszu Lisie, mało ci tej nienawiści, którą serwujesz w TV, radio i gazetach, > mało ci, że straciłeś pracę