202 wyników w czasie 108 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Majorka - Cala Barca (początek wątku)

Wrocilem wlasnie z Majorki Cala Barca, jesli ktos ma pytania, to prosze ek

CALA BARCA -Majorka (początek wątku)

Hej zaineresował mnie ten hotel i chciałabym dowiedzieć sie jak tam jest na miejscu. Gółwnie chodzi mi o czystość pokoi i hotelu. Pozdrawiam

Re: CALA BARCA -Majorka

No właśnie, też tam jadę za trzy tygodnie i jestem ciekaw opinii tych, którzy już tam byli. Czytałem recenzje użytkowników niemieckiego forum i o tym chotelu były same dobre opinie

Iberostar Club Cala Barca (początek wątku)

Czy ktos z forumowiczow byl w tym osrodku na Majorce? Jak wrazenia z pobytu? ek

Re: Iberostar Club Cala Barca

dzięki za info, ja tam jade wlasnie 6.08 :) wiec coz, miniemy sie...

Club Cala Barca - Majorka (początek wątku)

Był ktoś może w hotelu Club Cala Barca na Majorce? Przeczytałam już opinie na holidaycheck i tripadvisor ale może ktoś coś jeszcze mógłby dodać?

Re: Club Cala Barca - Majorka

czesc nie byłem w tym clubie ale byłem nad tą zatoczką... bardzo miła okolica, piekne zatoczki, to jest skaliste wybrzeże, ale plaze z piaskiem znajdziesz niemal w każdej zatoczce, blisko cap de formentor, pollenca, alcudia... no ale na mojorce wszedzie blisko ;) pozdr p.

iberostar club cala barca Majorka (początek wątku)

iberostar club cala barca Majorka jade tam z 3 dzieci w sierpniu prosze o rady kogos kto tam byl, dziekuje

Re: iberostar club cala barca Majorka

Witam , byliśmy w tym hotelu 2 lata temu . Jest to dość duży ośrodek , odwiedzny głownie przez rodziny z dziećmi. Na terenie tego ośrodka są bardzo ładne baseny z brodzikiem dla dzieci, duży plac zabaw, naturanie zacieniony drzewami, plaża to jedyny mankament tego ośrodka, ale jakieś 2 km dale

iberostar club cala barca 2011 (początek wątku)

iberostar club cala barca Majorka jade tam z 2 dzieci koniec lipca prosze o rady kogos kto tam byl,może w tym roku? dziekuje

Re: iberostar club cala barca 2011

IBEROSTAR CLUB CALA BARCA byl ktos?? (początek wątku)

mysle ze macie pozytwyne opinie jak ktos byl prosze o informacje wybieram sie z necermanem

Re: IBEROSTAR CLUB CALA BARCA byl ktos??

A kiedy jedziesz?

hotel Club Cala Barca na Majorce (początek wątku)

Prosze o opinie, najchetniej wrazenia z biezacego sezonu. Z gory dziekuje:)

Real, Barca.... Valencia, Deportivo, i cala reszta

Claudio Ranieri to fatalny trener, pierwszy raz od dawna valencja nikogo nie stracila, dodatkow sie wzmacniajac... popelnil tez mnostwo bledow taktycznych. Nie ukrywam, ze jestem fanem Valenci. Uwazam, ze w ostatnich 6 latach wiele osiagnela i nie rozumiem dlaczego w wielu powaznych czasopismac

VISCA EL BARCA

tylko barcelona... jak kochac to na cale zycie !

1 2 3 4 5 6