Wrocilem wlasnie z Majorki Cala Barca, jesli ktos ma pytania, to prosze ek
Hej zaineresował mnie ten hotel i chciałabym dowiedzieć sie jak tam jest na miejscu. Gółwnie chodzi mi o czystość pokoi i hotelu. Pozdrawiam
No właśnie, też tam jadę za trzy tygodnie i jestem ciekaw opinii tych, którzy już tam byli. Czytałem recenzje użytkowników niemieckiego forum i o tym chotelu były same dobre opinie
Czy ktos z forumowiczow byl w tym osrodku na Majorce? Jak wrazenia z pobytu? ek
dzięki za info, ja tam jade wlasnie 6.08 :) wiec coz, miniemy sie...
Był ktoś może w hotelu Club Cala Barca na Majorce? Przeczytałam już opinie na holidaycheck i tripadvisor ale może ktoś coś jeszcze mógłby dodać?
czesc nie byłem w tym clubie ale byłem nad tą zatoczką... bardzo miła okolica, piekne zatoczki, to jest skaliste wybrzeże, ale plaze z piaskiem znajdziesz niemal w każdej zatoczce, blisko cap de formentor, pollenca, alcudia... no ale na mojorce wszedzie blisko ;) pozdr p.
iberostar club cala barca Majorka jade tam z 3 dzieci w sierpniu prosze o rady kogos kto tam byl, dziekuje
Witam , byliśmy w tym hotelu 2 lata temu . Jest to dość duży ośrodek , odwiedzny głownie przez rodziny z dziećmi. Na terenie tego ośrodka są bardzo ładne baseny z brodzikiem dla dzieci, duży plac zabaw, naturanie zacieniony drzewami, plaża to jedyny mankament tego ośrodka, ale jakieś 2 km dale
iberostar club cala barca Majorka jade tam z 2 dzieci koniec lipca prosze o rady kogos kto tam byl,może w tym roku? dziekuje
mysle ze macie pozytwyne opinie jak ktos byl prosze o informacje wybieram sie z necermanem
A kiedy jedziesz?
Prosze o opinie, najchetniej wrazenia z biezacego sezonu. Z gory dziekuje:)
Claudio Ranieri to fatalny trener, pierwszy raz od dawna valencja nikogo nie stracila, dodatkow sie wzmacniajac... popelnil tez mnostwo bledow taktycznych. Nie ukrywam, ze jestem fanem Valenci. Uwazam, ze w ostatnich 6 latach wiele osiagnela i nie rozumiem dlaczego w wielu powaznych czasopismac
tylko barcelona... jak kochac to na cale zycie !