Gość: ek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.04, 21:12 Wrocilem wlasnie z Majorki Cala Barca, jesli ktos ma pytania, to prosze ek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj