Dodaj do ulubionych

Barcelona: Z nieba do piekła i z powrotem

IP: *.bsk.vectranet.pl / 81.15.236.* 05.12.04, 21:26
W Hiszpanii Barca jest rzeczywiście legendą, ale jej sukcesy w Europie są
raczej dość mizerne. I temu Barca jest przy Realu cienkim bolkiem (choć
posiadam szklaneczke z wygrawerowanym swoim imieniem, wygrawerowanym
oczywiscie pod Camp Nou :)).
Obserwuj wątek
    • Gość: Turybiusz Barcelona: Z nieba do piekła i z powrotem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.04, 21:28
      Visca el Barca!!! Najlepszy klub na świecie, już napewno najpiękniej grający!
      • adammol Re: Barcelona: Z nieba do piekła i z powrotem 11.12.04, 19:22
        Barcelona jest najgorsza (do turybiusza)
    • Gość: czehoo VISCA EL BARCA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.04, 21:29
      tylko barcelona... jak kochac to na cale zycie !
    • Gość: Moloko Re: Barcelona: Z nieba do piekła i z powrotem IP: *.lubin.dialog.net.pl 05.12.04, 21:52
      Cracovia też przy Wiśle może być uznana cienkim Bolkiem,ale i tak jej
      kibicuję.Barcę od Realu też wolę,mimo niewątpliwych zasług królewskich.Serce
      nie sługa
    • Gość: Baqu www.fcbarca.com Visca el Barca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.04, 22:01
      • Gość: Saviola Re: www.fcbarca.com Visca el Barca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.04, 00:57
        Po prostu MES QUE UN CLUB!!! Kocham ten klub i tak zostanie na zawsze! Visca el
        Barca! Visca el Catalunya!
    • Gość: ArtS29 Z nieba do piekła i z powrotem IP: *.krakow.dialup.inetia.pl 06.12.04, 04:18
      Najwazniejsze zdanie --Bo od Barcelony można grać lepiej, skuteczniej, ale nie
      można grać piękniej. I za to ludzie ją kochają.- dodam tylko ze Barca to
      synonim piekna od zawsze i na zawsze
      • Gość: mazurjinez Re: Z nieba do piekła i z powrotem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 09:38
        Pamiętam jak w połowie lat 90. na to, co grała Barca nie można było spokojnie patrzeć. Nowy prezes, nowa koncepcja budowania potęgi klubu. Ba, na początku zeszłego sezonu wydawało się, że Rijkaard nie poradzi sobie z prowadzeniem FCB, ale druga runda i ten wspaniały pościg za czołówką to już był znak, że Barcelona się odradza. A w tym sezonie? Przykro mi, jeśli kibice Realu i Valencii będą prostestować, ale nic nie powstrzyma Katalończyków przed zdobyciem tytułu. Przy odrobinie szczęścia, które przecież ich nie rozpieszcza, wygrają też Champions League. Problem tylko w tym, na ile ten klub będzie w stanie utrzymać swą mocarstwową pozycję, bo jego sukcesy z pewnością mocno wpłyną na ambicję chłopaków z Realu. Do tego jednak eks-galaktyczni będą musieli całkowicie się zmienić.
    • Gość: greywolf Re: Barcelona: Z nieba do piekła i z powrotem IP: 157.25.24.* 06.12.04, 10:59
      Mniej wiecej z tych samych powodow Real ma wiecej trofeow niz Barca, jak w
      Polsce Legia od np Lecha,GKS-u czy chocby Cracovii i Wisly!!!! Co nie znaczy ze
      jest klubem LEPSZYM!!
      • Gość: Florek Re: Barcelona: Z nieba do piekła i z powrotem IP: *.retsat1.com.pl 06.12.04, 16:42
        Wlasnie. Zgadzam sie w zupelnosci.Real ma wiecej pucharow,bo zawsze mial z
        gorki u moznych tego swiata.Zawsze byl pupilkiem rzadow Hiszpanii od Franco do
        dzis.I wladz najbogatszego hiszpanskiego miasta.A Barca zawsze wszystko musiala
        wyszarpywac wlasnymi silami.Chocby teraz ten tzw. geniusz Pereza.Pozbyl sie
        dlugow i narobil glosnych transferow.Czy jak sie dostaje w prezencie de facto
        300 mln Euro od miasta i jeszcze 150 z budzetu centralnego o czym w artykule
        nie ma to trudno miec sukcesy?A mimo to uwazam, ze te pieniadze zostaly nieco
        wyrzucone w bloto.Barca z taka forsa by zmontowala o wiele lepiej grajacy Dream
        Team(choc nie za Gasparta-fakt).
        JESTEM KIBICEM BARCY OD MALEGO BERBECIA JESZCZE PRZED CRUYFEM. A decyduje o tym
        wlasnie piekno gry i ta niepowtarzalna atmosfera w klubie i wokol niego, co
        symbolizuja wlasnie socios.
        Pseudokibole z Wawy beda bluzgac,ale przychodzi mi do glowy analogia.Barca jest
        jak moj NAJUKOCHANSZY na zawsze WIDZEW. Mimo upadkow ma zawsze swa legende i
        atmosfere.Real M. jest jak Legia.Moze wygrywac mnostwo meczy i glosno w mediach
        moze byc tylko o niej,ale to i tak nie ten smak.
    • Gość: Bzz Re: Barcelona: Z nieba do piekła i z powrotem IP: 150.254.66.* 06.12.04, 11:08
      Barcelona niech w tym sezonie zdobędzie mistrzostwo Hiszpani to jest
      najważniejsze a za rok przyjdą tytuły europejskie i wtedy taki majrix zobaczy
      różnice między przereklamowanym Realem a najlepiej grającą Barcą.
    • Gość: REALISTA Re: Barcelona: Z nieba do piekła i z powrotem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.04, 12:03
      Jak można porównywać CFB z Realem ? Niech Katalończycy osiągną jakiś sukces,
      wygrają Champions Leage lub chociaż zdobędą tytuł mistrza Hiszpanii.
      Bo podobną passę miał w tamtym sezonie Real , a potem wszystko poszło w ...
      • Gość: Endriu Re: Barcelona: Z nieba do piekła i z powrotem IP: *.fordon.INTELINK.pl / *.n.INTELINK.pl 06.12.04, 12:14
        No wlasnie - jak mozna porównywać Barce z Realem ? przeczysz sam sobie koleś...
        wiec NIE PORÓWNUJ tego jaka passę w zeszłym sezonie miał Real do Barcy.
        Barca pociagnie tak do końca, chłopaki: Edmilson, Larsson, Gerard i reszta -
        życze powrotu do zdrowia :) dziś liga... jutro Champions League dla FCB !!
        • Gość: REALISTA Re: Barcelona: Z nieba do piekła i z powrotem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.04, 12:22
          Taa , pociągnie albo i nie..
        • Gość: KJML krzykacze-STFU IP: *.chello.pl 06.12.04, 15:15
          Polacy to fascynujacy naród. dla samej idei buntowania sie sa w stalie nayczyc
          sie haseł w jezyku dla nich totalnie nie zrozumiałym, i głosic je, pomimo tego
          ze tak naprade to 3/4 wogole nie wiem oco tam idzie na lini katalonia -
          hiszpania. ale jako ze bunt, i walka z potegami to nasza narodowa działka, tako
          tez warto sie przyłaczyc. jakos juz brakuje entuzjazmu zeby sie wysilic i
          przeanalizowac to co sie mowi.
          Barca gra pieknie. Ale trofeów w europie ma tyle co czarna gwiazda Belgrad.
          Jest najlepszym klubem? a co to dokładnie znaczy, najwiecej pucharów ( daleko w
          tyle, i wiele lat ciezkiej pracy przed nimi), najładniejsza gra ( czyli jaka?---
          zna ktos wogóle taki klub jak Vasco de Gama? popatrzecie, poczytajcie,
          uciszcie sie.
          • Gość: michal2708 Re: krzykacze-STFU IP: 194.181.127.* 06.12.04, 16:09
            "czarna gwiazda Belgrad." - a co to za klub?????? Chyba chodzi Ci o klub o
            nazwie Crvena Zvezda czyli CZERWONA GWIAZDA a nie czarna....

            Zawsze warto się zastanowić nad tym co chcesz powiedzieć zanim otworzysz usta.

            pozdrawiam
            • Gość: Adamski Bardzo ladna konterka :-))) IP: *.gepc.ge.com / *.unknown.uunet.be 07.12.04, 09:59
              .
          • Gość: morena cule Re: krzykacze-STFU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.04, 20:46
          • Gość: morena cule fcb Re: krzykacze-STFU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.04, 20:58
            stary ty chyba jestes fanem concordii knurow jak pi******sz takie bzdety pewnie
            nie wiesz nawet o co chodzi w tej dziwnej grze co 22 kolesi ugania sie za
            kulista szmata!!! Koles FCB gra najpiekniejsza pilke w europie a moze i na
            swiecie!
      • Gość: WuMike Re: Barcelona: Z nieba do piekła i z powrotem IP: *.gdynia.mm.pl 06.12.04, 13:10
        Co z tego, ze Barca ostatnio nie zdobywala trofeow?! Milosc to cos wiecej, nizli
        tylko jakies pucharki na polce w klubie!! Zapamietaj to sobie! Ten klub gral
        prawie zawsze najladniejsza pilke na swiecie i te kilka lat posuchy tylko
        potwierdzilo, ze prawdziwi socios sa z Barcelona na dobre i na zle, a zwykli
        ogladacze meczow moga sobie skakac w swoich sympatiach do jednego, czy drugiego
        klubu. Poza tym rzecz wielce istotna - na trykotach klubu z Katalonii nie ma
        zadnej reklamy. A Real - co chwile zmienia logo sponsora. Nie mowie juz nic o
        tych bialych strojach z cienkiego materialu, przez ktore przeswituja podkoszulki
        i gacie zawdonikow, a jak pogoda jest deszczowa, to te biale "pizamki" zmieniaja
        sie w brazowo-zielone stroje robocze. Duch Barcy powraca... strzezcie sie
        smiertelnicy...
    • Gość: Rob Re: Barcelona: Z nieba do piekła i z powrotem IP: *.echostar.pl 06.12.04, 12:34
    • Gość: v. ariba, abajo, al centro... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 14:26
      Byłem w 2000 pod stadionemi sam krzyczałem Figo Judasz :) Ale na poważnie, jest
      niesamowite miasto i od tamtego pobytu jestem zagorzałym kibicem Barcy!
      pozdr
    • Gość: PolCule Visca el Barca!!! IP: 217.98.49.* 06.12.04, 14:35
      Obecna Barcelona to ideał piłkarskiej druzyny,grającej pełen pasji
      futbol,momentami wrecz zapierajacy dech!Galaktyczny Real to byla(!!!)zbieranina
      gwiazdorow,a nie team,co teraz jest za nadto widoczne.BARCA TO MAGIA,PIEKNO I
      PASJA!!!
    • Gość: --==-- Re: Barcelona: Z nieba do piekła i z powrotem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 15:58
      www.blaugrana.pl
      najlepsza polska strona o FC Barcelona
    • Gość: PUTA BARCA Re: Barcelona: Z nieba do piekła i z powrotem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 16:11
    • Gość: owca Re: Barcelona: Z nieba do piekła i z powrotem IP: *.cir.unica.edu / 213.194.136.* 06.12.04, 16:18
      jestem wlasnie w BCN na stypendium i bylem na meczu w sobote.
      to jest naprawde niesamowite, chociaz rywal byl slabawy (malaga)
      a miasto.....
    • Gość: Bywalec Cudowne miasto, klub i stadion... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 16:30
      Polecam wizytę każdemu. Tylko dlaczego w ostatnich rzędach Camp Nou jacyś
      kretyni namazali flamastrami "J..ć ŁKS", "RTS Widzew" itp. Jak zwykle polscy
      gamonie dotrą wszędzie. Na czole sobie namalujcie patałachy.
    • Gość: Gracek 39 Visca el Barca na zawsze, do konca zycia!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 16:32
      od 5 lat jestem fanatykiem BARCELONY!!!!!!!! Nareszcie mam szanse doczekac sie
      sukcesow!!!!!!!!! Mam nadzieje, ze nadejda juz w tym sezonie!!!!!!!!!! Roni-
      Deco-Eto'o-Xavi-Puyol i tak dalej, sklad idealny!!!!!!!!!!!!!! Visca el
      Barca!!!!!!!!
    • Gość: ro Re: Barcelona: Z nieba do piekła i z powrotem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 16:41
      El Barça mi amor!!! Barça ma w sobie cos z kochanki. Liczysz dni do nastepnego
      spotkania w sobotni wieczor....
      • adammol Re: Barcelona: Z nieba do piekła i z powrotem 11.12.04, 19:17
        Być morzw liczysz ale czekasz na przgraną
    • adammol Re: Barcelona: Z nieba do piekła i z powrotem 11.12.04, 19:13
      BArcelona po przerwie zacznie przegrywać iReal ją wyprzedzi
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka