Gość: majrix
IP: *.bsk.vectranet.pl / 81.15.236.*
05.12.04, 21:26
W Hiszpanii Barca jest rzeczywiście legendą, ale jej sukcesy w Europie są
raczej dość mizerne. I temu Barca jest przy Realu cienkim bolkiem (choć
posiadam szklaneczke z wygrawerowanym swoim imieniem, wygrawerowanym
oczywiscie pod Camp Nou :)).