7 wyników w czasie 27 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Szczecin in vitro 2016 cz 4

Mad.ziaa odezwij się jak możesz na mój mail carlorosi1982@gmail.com

Re: pytanie o formy silikonowe

carlorosi napisała: > Ja kurcze piekłam muffinki bez smarowania i ze smarowaniem foremek silikonowych > - i kurcze nie chciały wyskoczyć... dobry papier do pieczenia! -- "leben und leben lassen"

Re: Płyta gazowa czy indukcyjna?

, poprzypalanych garnków. Kosztowała mnie w promocji w internecie 900 zł. carlorosi - ale mycie to żaden kłopot. Wystarczy, że jak coś kapnie, bierzesz gąbkę, ręczniczek papierowy i zmywasz. Niczego nie trzeba trzeć.

carlorosi

Proszę usunąć reklamę z sygnaturki.

Re: Co piąta złotówka wydana na wino wędruje do..

muszę przyznać że sporo wina kupuję w biedronce, za 15 zeta są już naprawdę zdatne do spożycia. a czasem nawet tańsze za około 10 zł również. Ulubione przez moją kobietę różowe Carlorosi w biedronce 16 zł, w innych sklepach przynajmniej 20zł a jest to dokładnie to samo, więc nie wciskać mi tu bzdur

Re: Co piąta złotówka wydana na wino wędruje do..

muszę przyznać że sporo wina kupuję w biedronce, za 15 zeta są już naprawdę zdatne do spożycia. a czasem nawet tańsze za około 10 zł również. Ulubione przez moją kobietę różowe Carlorosi w biedronce 16 zł, w innych sklepach przynajmniej 20zł a jest to dokładnie to samo, więc nie wciskać mi tu bzdur

Re:"Czajść artystycznó"

To mnie tak CarloRosi łululało amerikańske zinko ppu słodziuchne -- »¸.•*»Kołobrzeg-Kolberg To je nolepsze, choć roz a dobrze »¸¸.•*¨`•»