628 wyników w czasie 94 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Tor carrera- wypadają samochody. Normalne? (początek wątku)

Wszystko złożone , samochody to F1. Tylko dwa razy udało nam się przejechać cały tor bez wypadku. Ciagle wylatują łukiem na zakrętach. Może nie umiemy sterować? ;) -- Dzieciaki 2002

Re: Tor carrera- wypadają samochody. Normalne?

Ano wypadają... My mamy carrera w wersji cars. Gdy człowiek nabierze wprawy w sterowaniu, wypadają mniej. Ale i tak zbyt często wylatują na zakrętach. U nas tor był prezentem zeszłorocznym, po kilku tygodniach został złożony do pudła i tak leży do dziś... U nas to był niestety raczej kit, chociaż

Studio Carrera (początek wątku)

http://studiocarrera.pl Studio Florystyczne Carrera zaprasza do zaznajomienia się z ofertą http://studiocarrera.pl/florystyka-slubna florytyki ślubnej miedzy innymi: http://studiocarrera.pl/florystyka-slubna/dekoracja-samochodu dekoracji samochodu http

Re: Porsche 911 Carrera/Carrera S

Moim zdaniem seria 911 doszła do perfekcji w generacji 993. Szczególnie 911 (993) Turbo, to dla mnie samochód doskonały. Dalsze generacje z silnikiem chłodzonym cieczą i zmienioną stylistyką są wymuszone ze względu na perfekcję 993. Jak dla mnie to seria 911 powinna zakończyć się wraz z

Re: Tor Carrera

Ja mam zupełnie odwrotne odczucia. my co prawda mamy dwa różne, a do tego różne samochody, ale nam jakoś te samochody nie wypadają, trzeba poprostu chwilę na to żeby je wyczuć, na zakrętach wolniej, na podjazdach szybciej. samochody można dokupić, szczotki też (zużywają się ale nie w expresowym

Re: Tor Carrera

Właśnie ja mam formułę 1. I miało być super a samochody nie są w stanie przejechać jednego okrążenia. Próbowali wszyscy domownicy i goście też ;) Szczotki bardzo szybko się zużyły a samochodziki bywało, że w ogóle nie kontaktowały. Zastanawiam się nad zmianą samochodów, może pomoże bo szkoda

Kwiaciarnia Carrera zaprasza (początek wątku)

weselnej, samochodu i wiele innych. studiocarrera.pl/florystyka-slubna Jeżeli zechcieli by Państwo skorzystać z nasazych usług zapewniam ze posiadamy bardzo konkurencyjne ceny. Pzdr Kwiaciarnia Carrera

Re: JANE CARRERA

samochodem, przegladalam rozne fora i ogladalam wozki no i chyba najlepszym rozwiazaniem bedzie miec po prostu dwa, jeden na spacery a drugi jakis w stylu chicco ct 01 ale tak patrze jeszcze te wozki bo do rozwiazania mam jeszcze troszke czasu no i zastanawiam sie jeszcze nad nomadem, podoba mi sie, jest

Re: Przykasowana Carrera GT

zmianie z 5tki na 4ke....weszla dwojka. Miesiac pozniej w Johannesburgu Merc SLR na skrzyzowaniu zostal skasowany przez jakiegos vana przejezdzajacego na czerwonym. (za AutoExpresem) Te super samochody nie maja szczescia ;) pozdrawiam Art

Carrera S kontra Corvette (początek wątku)

Artykul zrobiony i napisany bardzo ciekawie. Porsche wygral dwutygodniowy test w miescie i na torze w praktycznie kazdej kategorii. Corvette jest wygodniejsza na dluzsze wypady za miasto. Dwa zupelnie odmienne mechanicznie samochody i powiedzialbym, ze cenowo tez sa w zupelnie innej kategorii

Re: Jane solo-carrera

Hej , ja mam carrerę pro od jakichś 4 miesięcy. Siedzisko rozkłada się na płasko. Natomiast jeśli chodzi o to wgniecenie to nic takiego się nie dzieje. Moja carrera od grudnia do połowy marca głównie leżała złożona w samochodzie i siedzisko jest ok. Natomiast ten wózek ma taki jakby do środka

Re: Porsche Carrera na gaz

Widziałem ogłoszenie samochodu używanego: BMW 750, 1998r., full opcja, automat + gaz. Zawsze myślałem, że jak kogoś stać na taki samochód, z wielkim silnikiem benzynowym, to myślałem, że stać go także na benzyne.

Re: Porsche Carrera na gaz

Nie mogę nie wtrącić się do dyskusji,pożałowania godnym jest fakt naśmiewania się z kogoś kto jeździ na gazie a juz tym bardziej z kogoś kto do drogiego samochodu montuje instalację gazową.Fakt zamontowania do jakegokolwiek samochodu instalacji świadczy o tym,że ktoś potrafi liczyć własne

1 2 3 4 5 6