Nawet jeśli ten Polak zarabia ciężko harując tyle, ile brytyjski white trash ma z zasiłków, to i tak stoi niżej od niego w hierarchii. Zresztą takie jest zachodnie rozumowanie i nie ma co się dziwić. Angole do najgorszych prac mają imigrantów, a sami albo wykonują te ciut lepsze albo wolą siedzieć n
Niestety to też prawda. Polka za granicą zwykle kojarzy się z Panią do sprzątania albo do opieki nad starcem, Polak - pracownik budowlany. Takie są pierwsze skojarzenia.
1. Tez mam takie wrazenie ze chodzi o Oza. Nagroda jest potraktowana jako polityczny gest - ( "Polska w ciagu dekady dostala dwa razy") - "Komitet noblowski kieruje sie ideologia - w porzadku" - a moze nawet jako wybor moralny. 2. Jak to jest powiedziane - czy tez co jest niedopowiedziane. "Ni
aaki napisała: > spotkałem sie kiedys z okresleniem ze weiss odgrywał role dobrego > policjanta w duecie z grossem. To sie od razu rzuca w oczy. -- Pozdrawiam
no rzeczywiście, 21 postulatów jakoś nie chciało się realizować wrzucając program Balcerowicza zamiast :)
O tyle, o ile po zapoznaniu się z czymś budzącym niesmak, a co nie jest przecież przymusowe (no, w każdym razie nie ma obowiązku trwania do końca "transmisji", a tym bardziej do jej ciągłego odtwarzania), nie utyskuje się następnie na swój ciężki los, _bo_się_zostało_narażonym_.
rycho7 napisał: > Wyraznie nie piszesz o mnie. Mnie pomawiales o "niekulturalnosc". Zamiast > dysputy o meritum, wycieczki osobiste. Ja obecnie jestem w stanie odnosic sie > do Twoich tekstow jednynie na poziomie "wycieczek osobistych". Poniewaz pisze > wyraznie, ze tego
Bartku prosze o przeliczenie. Wg mnie mi minimum 3. Pozdrawiam
Zgadza się. Punkty są aktualizowane.
SLD miało miało wystarczająco wiele okazji, żeby zrealizować reformy, na którym dziś im zaczęło tak nagle zależeć. Po 1989 roku Sojusz dwukrotnie rządził w Polsce, miał swojego prezydenta i kilku premierów, a proces katechizowania życia publicznego trwał w najlepsze. Biorąc pod uwagę nawet cora
renepoznan napisał: > Wypraszam sobie w moim wątku takie chamskie ataki na Pana Prezesa Jarosława Kac > zyńskiego. > Admin - zareaguj wreszcie. 10/10 :) pixaba
Kiedy jest przerwa w telewizorze na reklamy i toto zaczyna wyć o trzysta decybeli głośniej, a pilota właśnie rąbnął pierworodny i nie mogę ściszyć tego szajsu i już wiem, jak czuli się więźniowie w Guantanamo. btw - pytanie do fachowców - czy nie można wbudować w telewizor blokady poziomu głośnośc
Oczywiście na wszelkie problemy związane z reklamami w TV istnieją odpowiednie urządzenia, ale mają tą wadę, że wprowadzają opóźnienie w transmisji (treść jest buforowana na np. twardym dysku). Moim zdaniem warto rozważać tylko rozwiązania względnei optymalne, tj. takie, które reklamy całkowicie z
Celny tekst. Sek w tym, ze tekstow takich prawie nikt nie traktuje powaznie. Powaznie traktuje sie natomiast ideologiczne manifesty wzajem napadajacych na siebie stron konfliktow. Z takimi stanowiskami latwiej jest sie identyfikowac, a sprzyja temu myslenie w kategoriach sumarycznych i
bedeker napisał: > Celny tekst. Jak kulą w płot... ;))) > Sek w tym, ze tekstow takich prawie nikt nie traktuje powaznie. Jak można coś takiego traktować poważnie. Pluć na kogoś i jeszcze mieć pretensje, że opluwany nie przyłącza się do plucia na siebie... Typowa mentalność