j-k napisał: > to nie Polska prowadzila z Niemcami wojne celna tylko Niemcy z Polska. Jasiu, przeciez ja nic nie napisalem o tym, kto ta wojne rozpoczal. Ja tylko napisalem, ze Polska prowadzila wojne z Niemcami. A jak kazdy wie, dla wojny potrzebna jest jak do tango dwojga
, bo zanim on doszedl do > wladzy, Polska prowadzila z Niemcami wojne handlowo - celna. belkotko i propagandzisto (wielkorussski) to nie Polska prowadzila z Niemcami wojne celna - tylko Niemcy z Polska. Tfu(j), jak azwsze, Dr. J.K. ekonomista.
. To, że coś ciebie śmieszy nie znaczy, ze to > jest > > śmieszne. Jak ma się głupkowate poczucie humoru to wszystko śmieszy. A ja > k chce > > sz latać z pilotem od telewizora albo bramy to lataj sobie. > > Zanim odniosę się do tych niezwykle celnych uwag
. Jak ma się głupkowate poczucie humoru to wszystko śmieszy. A jak chce > sz latać z pilotem od telewizora albo bramy to lataj sobie. Zanim odniosę się do tych niezwykle celnych uwag chciałbym zapytać skąd pochodzi informacja, że mnie coś śmieszy? Może zanim zacznie się zmieniać język warto go
Chyba to że nie ma granicy celnej między nimi.
Czesi 2 razy wygrali baraze w rzutach karnych, grajac wczesniej ZDECYDOWANIE gorzej niz Irlandczycy i Dunczycy W zasadzie nastawiali sie tylko na przeszkadzanie w grze i na kontry, no i na karne 2 razy sie udalo Z Korea zagrali tak samo, ich 1 celny strzal to byl gol w 59 minucie
Stworzy od podstaw jednostkę, która oddaje celne strzały z odległości ponad 3 km. Są nie do osiągnięcia dla terrorystów. Jak ktoś ci wali kulkę w łeb z odległości 3200 m, to jak się przed nim bronić? Typowy snajper, działa 500-1000 m. GROM potrafi zdjąć ode mnie cel na lotnisku. Odległość koło
od celu uznawano za celny zrzut). Najlepsze jest to, że w całym tym pieprzniku nad wyraz przyzwoicie zachowali się Polacy służący w dywizjonach RAF podległych PSZ - po prostu spora ich część odmówiła udziału w terrorystycznym nalocie. -- Fiesta '84, Almera '95, BMW E36 '98, Astra F '94, Astra
to nigdy nie nastapi). Propaganda kremlowska (ale nie tylko!) jest tak skuteczna, bo trafia na podatności, a nie dlatego, że używa tak celnych argumentów i rozsądni ludzie dają się przekonać.
Bi_scotti napisala: Cala sytuacja jest wybitnie nie fair wobec tej 27latki - otoczenie pozwala jej byc niefrasobliwym Piotrusiem Panem, toleruje jej nieporadnosc i stawia ZERO oczekiwan. Z tego typu "wsparcia" nigdy nic dobrego nie wynika. Bardzo celne. Wytwor nieudolnego wychowania, rodzicow
sąsiedzi to nasi dobrzy przyjaciele. Celny sarkazm.