Monopolista tpsa dyktuje warunki.
Pragnę zauważyć, że poprzednim prezesem Centertela był obecny prezes TP SA Marek Jóźwiak. Czy trzeba coś więcej.....
Jeżeli zienią nazwę przeniosę się do innej sieci.
hmmm nie znam dokładnych danych dotyczących wprowadzenia przez Panią Kossman tzw. "nowej idei" lub jak kto woli " i kropka" ale moim zdaniem wpływy tej gigantycznej firmy zmniejszą się o jakieś 20-30% ,właśnie poprzez bzdurną (dla spółki) ofertę marketingową , a bardzo korzystną (dla użytkowni
teraz została tylko tepsa. Prawie wszyscy którzy pracowali w PTK Centertel zostali zwolnieni. Weszli betonowi dyrektorzy z tepsy się rządzą. Projekty trwają latami tak jak w tepsie i tyle samo kosztują. Teraz bezpośrednim zagrożeniem dla orange jest P4.
a ja pamiętam, że WSZYSCY operatorzy mieli na starcie taki "bonus". Od Centertela poczynając. Play-owi się nie należy - bo później zaczął?? I zwróć uwagę na jeszcze jedno - dopóki Play się na rynku nie pojawił, ceny WSZYSTKICH usług komórkowych były dużo wyższe i DZIWNIE PODOBNE U
O wykup chodzi a nie polaczenie.
stawskip napisał: > Chyba nie tylko kolega Maciej nie zrozumiał o chodzi... :)) > Przy okazji, jeśli chodiz o czytanie ze zrozumieniem > W tekście było wyraźnie napisane, że chodzi o połącznie SIECI (czytaj - > kabelki), a nie operatorów. To wyjasnij o jakie to kabelki chodz
robilam dla nich przez parę latek, takie reklamowe zlecenia i zapewniam was kochani, ze postawa, poczucie humoru, sposob bycia, takt, a juz zwlaszcza SZACUNEK do innych ludzi, jaki przejawia pani kadrowa centertelowa, jest cechą charakerystyczną, dla pracujących tam pań... Moze cos sie zmienil
KOPIA POLSKA TĘLEFONIA KOMÓRKOWA CENTERTEL Sp. z 0.0. Janusz Tomczak Dyrektor Okręgu Nasz znak: 73/JT -Gd/2002 Proboszcz Boleslaw Lichnerowicz Parafia Św. Katarzyny w Brodnicy ul. Farna 1, Brodnica Wielce Szanowny Księże
Uwaga: nie karmić TROLA "centertela"
Idioto z centertela z niesprzedanym okraglakiem na Natolinie przestan zasmiecac i tak niejestes w stanie mnie obrazic. Cieszy mnie twoja rosnaca frustracja a zareczam ze rosnac bedzie.
juz zdazylenm zapomniec jaka kicha w reklamie wtedy panowala
reklamy są zawsze dostosowane do odbiorców :).
tego od "okazjonalnej inwestycji": www.sprzedam-mieszkanie-natolin.xt.pl/ czy mnie oczy mylą czy też pozmieniało się trochę w ogłoszeniu: 1) "Cena do ustalenia" zamiast jakiejś chorej 2) "PRZYNAJMNIEJ OBEJRZYJ" - aż tak
i jeszcze jest napisane, że: "niezurzute"