cantona21
06.06.10, 10:31
Hipokryzja i brak szacunku dla narodu
wyborcza.pl/1,75478,7976648,__Mamy_kleske_zywiolowa__ale_jej_nie_oglosze__.html
pewnie po co ogłosić stan klęski żywiołowej skoro wybory tuż tuż i to się
tylko liczy a nie ludzka tragedia w Sandomierzu we Wrocławiu czy pod naszym
nosem w Świniarach ( macie świadomość że ta druga fala realnie zagraża całemu
radziwiu )
Ale co tam wybory trzeba przeprowadzić szybko i sprawnie zanim Komorowskiemu
spadnie całkowicie poparcie, dopóki jeszcze ma dobre wyniki w sondażach. Bo
jak się ogłosi stan klęski żywiołowej to się wybory przesuną w czasie i
poparcie będzie spadać a i ludzie dotknięci powodzią będą mogli zagłosować ( a
istniej ryzyko że powodzianie będą głosować przeciwko PO oskarżając ich o
skutki powodzi) A tak nie ma klęski wszystko jest w porządku powodzianie nie
zagłosują, do wyborów nie oszacuje się jeszcze start bo i nie będzie ich widać
to i ludzie ogłupieni przez media typu GW i TVN pójdą i na zagłosują na
Komorowskiego ( czytaj Marionetkę vel pacynkę Tuska)
Zresztą widać jak media ( Pro platformowe) podają tylko szczątkowe informacje
na temat powodzi żeby ludzie nie widzieli ogromu zniszczeń i tragedii
PS Jak by co to ja na Jarka nie głosuję Ja głosuję na Napieralskiego
tuskowi dziękujemy za; Osiołowskiego, Pierdzikota, Szpetynę, Drzewieckiego,
Chlipowskiego, Sobiesiaka, Sawicką skutki kryzysu, bezrobocie, drogie paliwo,
tanie państwo(inaczej), aferę hazardową, stoczniową, obyczajową i inne
uciążliwości życia codziennego.(Aby żyło się lepiej ....niektórym)