Uwaga na tą firmę i ludzi powiązanych z nimi. Jesteśmy jednym z wielu oszukanych klientów. Firma zostawiła nas z ziemią zastawioną przez komornika. Z błąkającymi się podwykonawcami którzy nie otrzymali zapłaty. Zostawiła nas z domami bez podstawowych mediów (domy bez prądu i gazu). Aktualnie nie odb
A to w rudzie czy Sosnowcu,my też jesteśmy oszukanymi klientami,podobnie jak setki innych,tylko dobry prawnik może wam pomóc
Biedny uniwersytet inwazja kochajacych inaczej i nepotyzm to dramat!
Teraz era bedzie" qłera"
Co nie zmienia faktu, że jest równie durnowate i świadczy o pyszałkowatości motorniczych. A propos dziadka- też nim kiedyś będziesz i pewnie wtedy zmienisz punkt widzenia.
Przy pięciu dychach kłaść motocykl to coś nie tak. Gdyby mu nagle wyjechali (nawet przy pięciu) to by zadzwonił bez kładzenia. No chyba, ze świadek coś pochrzanił.
A teraz pan B.założył nową firemkę -Opus Development z siedzibą w Katowicach.Oczywiście nazwa jest zupłenie nowa co by się nijak nie kojarzyło z wyświechtaną po wszelkiej maści sądach Centrum Developer i innych tym podobnych.Pewnie za chwilę ruszy z kolejną budową.Dobrze , że w dobie internetu
Złodzieje. Jestem klientem dawnego Centrum Developer. Okradli podwykonawców, właściciela działek, klientów. PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ
w cmo jest grupa zlobkowa, do ktorej zaliczaja sie dwulatki. Placa 600zł łacznie z wyzywieniem juz. Ja slyszalem same dobre opinie, fajna atmosfera.
Witam. Ja tez niedawno szukalam przedszkola dla mojej niespelna dwuletneij coreczki. Trafilam do CMO i zdecydowalam sie. Rzeczywiscie fajna atmosfera, duzo opiekunek na grupe. dzieci usmiechniete to bylo widac wiec szczesliwa. Cora dwa latka konczy w marcu i wlasnei wtedy tez zaczyna chodzic
Trzeba tych Opusiakow pogonic z Polski i to natychmiast.
Porozumienia Centrum... -- Ein Volk, IV Reich, Zwei Katchoren. miasta.gazeta.pl/katowice/1,35019,3054330.html Heil Bednarek! Sieg Kwa! Sieg Kwa! Sieg Kwa, Kwa, Kwa!
o wlasnie W.iwo. Ladnie napisalas "to kradziez". Nie jest istotne, czy ten ktos nas okradl na kwote 10 zl czy 1 mln, wazne ze okradl. Dlaczego ona ma lazic i sie prosic?? Powinna zglosic, chocby wlasnie dlatego, ze to kradziec. I .. zeby bylo ciekawiej - to nie jest pierwszy przypadek, do c
:))) ładne ;) -- https://zum.org.pl/img/banners/zum-234x60.jpg http://zum.org.pl Vortal dla rodziców dzieci z wadami układu moczowego
Ja osobiście chodzę do Małgorzaty Króliczak z Pl.ducha
Witam. 8 czerwca tego roku byłam w Centrum Stomatologii, aby chirurgicznie usunąć ząb. Bałam się panicznie, czego dowodem jest, że wiele lat z tym problemem zwlekałam. Zabieg wykonała mi p. dr Ewa Łącz. Zrobiła to rewelacyjnie, podeszła do moich obaw niezwykle empatycznie i profesjonalnie. Nie dość
qawsedrftg napisał: a co proponujesz tym ludziom w zamian? maja zucic swoje prace? to chyba sprawa miasta aby chociaz obwodnice zdudowalo? Gdzie sa warszawskie drogi>????
Po prostu nie będziesz przyjezdzał dopracy w centrum samochodem, tylko metrem lub tramwajem, dzieki temu twój samochód nie będzie blokował przez 8 godzin miejsca parkingowego, a ktoś kto musi tu coś ważnego załatwić będzie mógł bez problemu zaparkować. Parkowanie w Pradze w centrum i na