Też tak robię. I właśnie szukam miejsc w Wiedniu na sznycla (z opcją dla wegetarianina) i na dobrą kawę z Sachertorte - więc proszę o polecenia :) W Warszawie: Bibenda (super miejsce, ale tam chyba nie przyjmują rezerwacji), Miss Kimchi, Kim Chi Ken, Eatery.
_ht=scontent.fwaw9-1.fna&_nc_gid=t5rF1yg5K_ju-D9gpChiZw&_nc_ss=7b2a8&oh=00_Af-mU2Fl6lsPxicUVJNsI2aFNgfrbA15mSxaLefWcGV-iQ&oe=6A256ED1 Ustawiane konkursy, sowite nagrody dla syna, synowej, siostry, siostrzeńca, rzeszy znajomych.😠🤦♀️ Tak rządził lubelską dyrekcją Lasów Państwowych Andrzej Borowiec, polityczny
_KJzvsSP-bUwAAuAmg&s=10 https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSFiZFMvDo97cHi1lJoMx2dyW8K75OrSKVyRWS4FfsYcw&s=10
monalisa2016 napisał(a): > senioryta13 napisał: > > > Dzisiaj czytalam/slyszalam(?) ze Iran chetnie odda sie pod 'kuratele' Chi > na i u > > ran ewentualnie tam pozwoli wywiezc, no ale Trump nigdy na to nie pojdzie > . Do U > > SA albo
Pani nr 1 - głównie wolontariat dotyczący zwierząt, ona ratowała słonie w Afryce, robiła jakiś wolontariat z szympansami, takie tam. Poza tym organizowała zjazdy Tai Chi, w sumie jej praca umysłowa była bardziej w kierunku organizacji/wolontariatów. Panowie nr 2 i 3 - archeolodzy, czyli badania w
_ht=scontent.fwaw3-1.fna&_nc_gid=jFBGNwA9TfOmkOl5ZQBzHA&_nc_ss=7b2a8&oh=00_Af5GSlGG_H-q2gOI0RDvtXbtqo4iLiTbChiNwIXcCZcdGA&oe=6A0A8A44
baenzai napisał: > Było kiedyś takie reality show ,,Adam szuka Ewy'' i tam uczestniczki trochę chi > chotały z małego sprzętu jednego z panów. :) To jest mocny argument. Przekonałeś mnie ;)
jego wielki przyjaciel z Północnej Korei - Kim. Trump może być pewny ze będzie miał dobre kim chi u towarzysza Kima! What;s a heg! Generalissimo Hegseth to jest wuc! (Wódź) ! W Krakowie mówią - Buc. Krakow to taka austriacka stolica! A wiec Generalissimo tez kieruje sie mądrością FAFO
_ht=scontent.fwaw3-1.fna&_nc_gid=GUqa9jIPFYBUdZs1LmIEmA&_nc_ss=7b2a8&oh=00_Af7rICrBW6e0fEwWHFTW5AUJtijCHiB_elI1Cc96nAskMQ&oe=6A012463
To znaczy, że dla kolan lepiej jak szybko? W tai chi ważny jest prawidłowy ruch. Wolno, aby zwrócić uwagę na niuanse. Nie wszystko od razu się dostrzega. Tańczysz, więc pewnie masz dobre wyczucie swojego ciała w przestrzeni. Ja nie miałam. Z czasem nauczyłam się dostrzegać to ustawienie stóp. To
Zaskakujące. Ale była. W pierwszym roku. To mnie chyba najbardziej zaskoczyło. Nie twierdzę, że tai chi jest dobre dla każdego. Ale nie zgadzam się, że jest jakoś wyjątkowo obciążające dla kolan.