, średniowieczne oszczerstwo o krew, które przez wieki wyprowadzało tłumy z widłami na ulice. Dziś nie potrzebuje już ołtarza ani macy. Wystarczy mu winieta poważnej gazety. Pytanie, które trzeba zadać, nie brzmi „czy to prawda”. Pytanie brzmi: skąd w ogóle taki obraz mógł powstać w głowie oskarżyciela? Rabin Uri
Zerrikanię jako krainę gwiazd rocka i ich fanklubów weź pod uwagę, że Zerrikania to przeciwieństwo Cintry, a złota żmija z powieści Żmija to smok w Zerrikanii dodatkowe tropy: Dolina Krzemowa i silikonowe biusty Zerrikanek, Złoto MacKenny w Wielkim Kanionie, Tanit, Inanna, Isztar, Afrodyta" i tak
playlista tematyczna, lecz tylko Zeitgeist 2000 Macy Gray I Try Creed Arms Wide Open Blue Eiffel 65 Did it again Britney Spears Other Side RHCP Shake Ya Ass Mystical Lil Bow Wow Brathanki ATC, Around the world Bomfunk MCs Freestyler Madonna Don't Tell Me Modjo, Lady hear me tonight Toploader, Dancing in
anajustina napisała: > Nie wiem, o jakiego Maca chodzi... Pewnie tego samego, którego szarym cieniem Bridget Jones pomalowała sobie policzki, myląc go po ciemku z różem(i weszła tak na oficjalny bankiet). -- https://forum.miau.pl/images/smilies/2014-99.jpg
Już daj spokój Kotuli. figa_z_makiem99 napisała: > Dzięki skorumpowanym prywatnym uczelniom wyższym, mogliście zdobyć dyplomy i do > rwać się do władzy (...), a dlatego > , że jesteś prostakami, bez cienia przyzwoitości i bazujecie na niskich instynk > tach.
Ja lubię z MAC gdzie mogę wybrać co mi pasuje do paletki.
To ciekawe. Moim zdaniem zaraz po Mac to jedne z najlepszych cieni. Chyba tylko jeden nie jest napigmentowany, ale to taki brokatowo-połyskujący i ma prawo nie być. -- --- Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisuje:)"
Kilka razy byłam w MAC, ale to było dawno, już chyba odeszli od tego. Czasem coś na YT oglądam, w zupełności wystarczy. Najlepszym kursem jest praktyka. Tak naprawdę na początek wystarczy jedna paletka cieni i 2 - 3 pędzle. Na pewno nie zaczynaj od tony zakupów!
dracaria napisała: > figa_z_makiem99 napisała: > > > Ot logika ciemniaka. > > Logika denialisty biologii - dzieci się nie rodzą, bo nie pozwalają nam ich zab > ijać. Dzieci się nie rodzą bo Polki są traktowane gorzej niż płód. Ważny jest WYŁĄCZNIE płód
Ja potrzebuję w kosmetyczce na pewno krem na noc i na dzień, serum, podkład w płynie, puder sypki, róż i bronzer, kredka do brwi i kredka do oczu, ewentualnie paleta cieni Najbardziej lubię paletki dziewiątki z Mac i z Huda Beauty. Płyn micelarny i płatki kosmetyczne oraz krem do rąk i do stóp. To
Mam cienie Maca. Fatalna pigmentacja
MAC, Natasha Denona, Tom Ford.
Ja niezmiennie polecam, bo można wypróbować cudowny krem AB - The Rich Cream. Jest cudowny. Cały kalendarz jest w cenie tego kremu o poj. 15 ml. :-) Do tego przepiekne dwa cienie (jeden Bobbi Brown Moonstone i drugi MAC - taki klasyczny od konturu oka). Reszta nie wiem, ale z chęcią wypróbuję (a