3 411 wyników w czasie 97 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

cok (początek wątku)

hej,wiem ze to moze glupio zabrzmi ale jeszcze nigdy nie bylam w COKu w katowicach,a jestem bardzo ciekawa jak wyglada taka wizyta:)nie chodzi mi tyle o jakies regularne zakupy ale czy jest mozliwosc przyjscia i poprostu przetestowania kosmetykow??wogole jesli mozecie to napiszcie mi jak najwiece

Re: cok

Dołańczm sie do pytania i prosby mimo ,że COK nie ma w mojej okolicy najbliższy w Bydgoszczy. Marzy mi sie żeby był w Toruniu!Jestem ciekawa na jakiej zasadzie one działają?

cok sevindim,cok etkilendim (początek wątku)

Bardzo proszę o przetłumaczenie 2 zwrotów: cok sevindim,cok etkilendim Dziękuję!

Re: cok sevindim,cok etkilendim

çok sevindim - bardzo sie ucieszylam (-em) çok etkilendim - bardzo mnie to wzruszylo/ poruszylo

COK

Też bym radził Tobie zakupy w COK. Jeżeli już robiłaś zakupy za 160zł w Katalogu (czyli twoje zamówienie, będą je księgować Pewnie w poniedziałek. Więc we wtorek radziłbym pójść do COK i kupić produkty. Produkty w COK możesz kupować przez cały okres trwania katalogu. Nie możesz kupić tam

Re: COK

Jeszcze jedno: W COK możesz kupować produkty bez opłaty, jeżeli miałaś zamówienie już za 160zł. W COK zakupy muszą przekroczyć 50zł-sądze, że jeżeli to prezenty gwiazdkowe to będzie wyższe. Pozdrawiam =]

COK (początek wątku)

Witam. Od niedawna jestem konsultantka stąd moja niewiedza i pytanie: jak się robi zakupy w COK?. Chodzi mi konkretnie o to czy to są takie jakby sklepy samoobsługowe i płacimy przy kasie, czy zamawiamy i czekamy na miejscu aż spakują. Interesuje mnie też czy można tam płacić kartą i czy

Re: COK

Zależy gdzie. Np. w Łodzi sklep nie jest samoobsługowy. Podajesz numer, imię i nawisko i co chcesz kupić. Jeśli masz dużo to możesz spisać na kartce (nazwa numer kolor itd) i pani poznosi ci wszystkie artykuły. U nas niestety nie można płacic kartą i trzeba wczesniej wyliczyć sobie mniej więc

COK !!! (początek wątku)

Boże zrzuć bombę na tą instytucje Przez 16 miesięcy zamykają rachunek. Potem informują że zamkną a następnie ostatecznie zamykają 3 tygodnie później wysyłając na 2 dni przed groźbę że zgłoszą klienta do BIKu. Prezesie zrób coś z tym COK. Ich nieudolność jest przerażająca

COK (początek wątku)

Tak się zastanawiam - czy zwykły szary człowiek może iść do COKu (mam pod nosem) i sobie pooglądać te wszystkie cuda? Chętnie bym się przypatrzyła kolorówce i powąchała różne różności (w tym serię senses jak już będzie). Czy do takich odwiedzin trzeba być konsultantką?

Re: COK

Nie trzeba stać w kolejce zeby obejrzec produkty, mozna podejsc bez kolejki, ale zwykle testery są w punkcie obsługi konsultantek a tam zwykle nie ma kolejek, lub czekaja co najwyzej 2 osoby. -- Emilia Kosecka Koordynator Sprzedaży OKRĘG 159 Łódź GG: 4679933

COK (początek wątku)

Mam kilka pytań odnośnie COKów. -Czy można tam zostawiać zwroty? - Czy robiąc tam zakupy kupuje się po cenach regularnych czy tych w obowiązującym katalogu? - Czy dostaje się wtedy swój opust? z góry dzięki za odpowiedź

Re: COK

Nie wiem jak w innych COK-ach, ale w COK-u w W-wie w Alejach można płacić zwykłą kartą płatniczą, płaciłam tam normalną Visą, którą mam do konta. -- Maja-Jakub mój suwaczek

COK Gdynia (początek wątku)

Witam, moze orientujecie sie, do kiedy mozna zrobic zakupy w COK-u w Gdyni z katalogu 02? W jakich godzinach pracuja orz co trzeba ze sooba zabrac? Nigdy tam jeszcze nie bylam. Mam nieduze zamowienie, a nie chce dawac zarobic na koszcie malej przesylki. pozdrawiam Kasia

Re: COK Gdynia

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16217&w=19699708 K3 zaczyna się 4 lutego, zatem ostatni dzień zakupów z K2 to chyba 3 lutego. chyba nic nie trzeba ze sobą mieć. a kiedy wchodzą te opłaty za małą paczkę w

cok wrocław (początek wątku)

co sądzicie o COKu we Wroclawiu? Mam nadzieje że go nie zlikwidują, bardzo dobrze robi mi sie tam zakupy a slyszałam że szykują się tam zmiany...

Re: cok wrocław

widziałem już jak organizuja sobie pracę w krakowie i w gliwicach i uważam że we wrocku jest oki tylko czasami brakuje produktów w sklepie

cok łódź (początek wątku)

W tej chwili w COK w Łodzi jest remont. Wiecie może jakie zmiany się szykują? Czy jest szansa na sklep samoobsługowy?

Re: cok łódź

Nic na to nie wskazuje. Trochę za mało jest miejsca w COK Łódź na sklep samoobsługowy. Sądzę że ten remont to zwykły lifting.

1 2 3 4 5 6