założyciel: chicarica

Avon

(55794)

Jeśli szukasz katalogów, zajrzyj na stronę z katalogami

Gwoli przypomnienia, jeśli ktoś nie rozumie pojęcia "prywatne forum tematyczne": to jest forum o Avonie. Jeśli chcesz porozmawiać o hodowli rybek akwariowych, filozofii New Age czy też innych firmach kosmetycznych/ sprzedażowych, to POMYLIŁEŚ/-AŚ FORUM.
Dopuszczalne jest umieszczenie ogłoszenia o swojej firmie w wątku SZUKAM KONSULTANTKI LUB KLIENTEK

Uwaga: FORUM DLA KONSULTANTEK niestety nie przyjmuje w tej chwili nowych uczestników dyskusji!

Jeśli nie możesz pisać na forum, sprawdź czy nie ma Cię na liście chwastów

Wpisz się na listę obecności

Forum dla konsultantek, klientek i wszystkich zainteresowanych.

Uwaga: bardzo proszę o nieumieszczanie SPAMU. Posty zawierające spam będą kasowane. Do reklamowania się jako konsultantki/-ci (nie tylko Avonu) oraz zapraszania do współpracy z poszczególnymi firmami służy wątek SZUKAM KONSULTANTKI LUB KLIENTEK. Do ogłaszania chęci sprzedaży, kupna, zamiany lub oddania kosmetyków służy wątek TARGOWISKO. Proszę nie umieszczać takich zaproszeń ani ogłoszeń w innych wątkach, będą one kasowane. To forum nie służy w żaden sposób sprzedaży kosmetyków ani innemu zarobkowi, tylko dyskusji o kosmetykach i firmie Avon, dlatego też proszę nie traktować go jako serwisu ogłoszeniowego. Z góry dziękuję za przestrzeganie powyższej prośby.
Forum to nie jest oficjalnym forum firmy Avon i w żaden sposób nie odzwierciedla oficjalnego stanowiska firmy Avon w żadnej kwestii.

Jeśli chcesz się zapisać do Avonu lub jesteś koordynatorem poszukującym konsultantek, wpisz się do wątku CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ DO AVONU/ZAPISZĘ CIĘ DO AVONU

  • w treści
  • w temacie
  • autor
  • nazwy
  • liczby wypowiedzi
  • daty założenia
  • daty ost. listu

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka