62 wyników w czasie 50 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Leopard- Zachodnia

Jeśli chodzi o ten apartamentowiec na Zachodniej, to chyba nie Leopard go budował. Wydaje mi się, że był to Convector Development. Co do meritum, to trudno chyba winić dewelopera za nieudolność spółdzielni Ruczaj-Zaborze, która od lat nie potrafi odnowić bloków będących w jej zasobach

Re: Murapol - osiedle na ul. Chełmońskiego

sie nie dzieje, w ogóle jakiś dramat (..z opisu wynika że zaczeli w połowie roku). Jak sie zapytałem przypadkowych ludzi to powiedzieli że mieszkania to buduje się, ale w innym miejscu na Chełmońskiego. Podjechałem dalej i okazało się, że chodziło o osiedle realizowane przez Convector

Convector Kraków developer Roku zrywa umowy (początek wątku)

Poszukuje osób,którzy zawarli umowy rezerwacyjne z Convector Development na zespół mieszkaniowy Chełmońskiego.A teraz prawie po 6 miesiącach tak nas rolują ,proponując nam prawie te same miesznia tylko bagatela 2000zł za metr więcej,albo zerwaniem umowy.ROZBÓJ W BIAŁY DZIEŃ !!!Pozdrawiam

Zniszczona droga do przedszkola to nie wszystko

autobusowej. Parę lat temu położono na łące dojście z płyt betonowych, ponieważ ZDK nie poprowadził chodnika wzdłuż ulicy Bobrzyńskiego po tej stronie, z której jest osiedle i pętla. Niestety obecnie nawet ta prowizorka nie istnieje, ponieważ podczas budowy swojego nowego bloku firma Convector Development

Ile jest warty metr mieszkania (początek wątku)

na ul. Zachodniej w nowo budowanym bloku przez Convector Development, mieszkania beda oddane na poczatku 2007. Mam oferte odkupienia tam mieszkania i sie zastanawiam czy warto. Dzieki za wszelkie uwagi.

Nowa budowa przy Grota Roweckiego (początek wątku)

Od kilku dni przed nowowybudowanym ale jeszcze nie oddanym do użytku budynkiem Convector Development (przy Kampusie UJ) zagrodzili ścieżkę, którą chodziło się do i od autobusu. Dziś w końcu dowiedziałem się o co chodzi - w tym miejscu powstanie jakiś pawilon handlowy typu Lewiatan... Na

Re: co jest nie tak z ul. Zachodnią?

I. Być może w końcu ta ulica bedzie służyła za ulicę przelotową dla autobusów, II. W blokach kolo petli 128 i 124 podobno mieszka niezla mlodziezowa gangsterka. III. Obok wybudowali blok Convector Development, ktory bedzie zacienial budynki na Zachodniej, a do budowania bloku przymierza sie

Convector Development - Chełmońskiego (początek wątku)

Witam Czy komuś coś wiadomo na temat nowej inwestycji CD na ul chełmońskiego? Zastanawia mnie czy fakt że jeszcze nie ma pozwolenia na budowę jest dużą przeszkodą. Wiem że jeszcze niedawno nie mieli działek, ale jak widać z tym szybko się uporali. Teraz tylko pytanie co może powstać obok? Osie

Re: Mardimex

Czy ktos orientuje sie czy firma wykupila juz grunty pod budowe etapu II i III? Ostatnio przegladajac oferte Convector Development dowiedzialem sie ze oni tez wykupili 2ha ziemi w okolicach Chelmonskiego. I zeby bylo smieszniej z mapki zamieszczonej na ich stronie wynika ze sa to tereny na

Re: Mardimex

Pozdrawiam starych i nowych sąsiadów. Pozwolenia nadal nie ma, ponoć jest na dniach... Nie wiem kto będzie budował nasz etap. W Mardimexie chyba to jakaś tajemnica, bo nie mówią niczego konkretnego. Póki co ceny skoczyły. Być może wpłynęły na to plany zabudowy Bud-Mara i Convector Development

Re: Zachodnia

tak wygląda budowa... www.convector.development.pl/zachodnia/startdziennikBudowy.htm Jest ktoś na forum co kupił mieszkanie w tym bloku???

1 2 3 4