260-konna Tesla 3. Jeżeli podzielimy sobie te 4.16GW na 6, to okazuje się, że wydajność wszystkich stacji benzynowych w Warszawie to realnie odpowiednik 0.6GW w ładowarkach. > Wpisz sobie na YT: "Tesla energy crysis". Jak chcesz dowodów anegdotycznych, to ja mam dłuższy
paliwa wlewanego do baku jest nieporównywalnie większa niż wydolność prądowa jakiegokolwiek miasta dla podobnej mocy energetycznej. > Inaczej sytuacja wygląda przy autostradach. Wpisz sobie na YT: "Tesla energy crysis".
A jaką grę sieciową byście polecili ? Ostatnio grywam w SKILL , ale wkurza mnie to że jest nierealistyczna . Postacie biegają jak oszalałe , jeden strzał i " kiled " , krótkie rozgrywki . Widziała by mi się strzelanka w klimacie CRYSIS 1 , taka gdzie są różnorakie bronie, urozmaicony teren
cdn.tradingeconomics.com/embed/?s=polandgovdeb&v=201602111225n&d1=20050224&d2=20150224&h=900&w=1800 Zadłużenie rośnie ze stałą prędkością czy rządził kaczor czy PO. Jedyne istotne różnice: 1. pisdy łżą na ten temat jak bure suki udając świętych i odsądzając PO od diabłów a PO nie 2. PO przypadł najwiekszy crysis naszych czasów i wyszła z tego doskonale tzn wykres wrócił do normy a nie
. Inne gry chodza nadzwyczaj dobrze. Crysis 2 czy BF 3 w 720p maja znosne 25-30fps a np Modern Warfare maks 8-9 klatek bez wzgeldu na rozdzielczosc i poziom detali. Ma ktos jakis pomysl co jest nie tak? Nie da sie zainstalowac oryginalnych sterownikow intela , tylko te toshiby. Na youtube widzialem jak
konsola lt 3.0,wyjście hdmi,pad,zasilacz,dysk 20gd,poprawione chłodzenie,25 gier:far cry3,far cry4,gta v,fifa 2013,fifa 2014,fifa word cup brazil,dead Island rptide,dark solus2,deadfall adventures,dead space3,metro 2033,crysis3,cod black ops2,resident evil revelations,wolfenstein new order
Zapomiałem dodać listy gier: Battlefield 3 Burnout Paradise :Ultimate Box C&C Red alert 3 Uprising Crysis 2 Maximum edition Dead space 1/3 Dragon age origins Medal of honor Mirror's edge Peggle Plants vs Zombies Populous Sims 2(all dodatki) sims 3(2 dodatki: Po zmroku/ akcesoria domowe)
Jak już je sprzedasz, co jest niezgodne z EULA którą zaakceptowałeś podczas rejestracji, to jak wyjaśnisz nowemu właścicielowi czemu dostał bana?
Witam, sprzedam konto Origin, oczywiście umożliwiam zmianę przypisanego adresu e-mail itd. Pełna lista gier: - Battlefield 3 + dodatek Powrót do Karkand - Battlefield Bad Comapny 2 Cyfrowa Edycja Specjalna - Burnout Paradise: The Ultimate Box - Comand & Conquer Red Alert 3 - Crysis 2
Nie wiem skąd info, że na PC gra jest skasowana bo pierwsze coś takiego słyszę a co jakiś czas odpalam mecz i bez problemu zawsze jest z kim pograć.
No cóż brak odpowiedzi na moje pytanie jest też jakąś odpowiedzią w tym wypadku. Sprawdziłem sam i po kilku minutach jakąś rozgrywkę znalazłem w TDM, ale w innych trybach pewnie ciężko.
kinowa pl -Assassin's Creed III eng -Ni No Kuni eng -Alien Breed (remaster cz.1) -Crysis 1 eng -Vargant Story eng (PSX) -Resident Evil 5 GOLD eng -Darksiders 2 eng -RAGE DLC -Rochard eng -Critter Crunch eng -Resident Evil 4 HD -Splinter Cell 3 Chaos Theory HD -Deus
po ulicy - odbiór osobisty). Podłączyłem, wszystko pięknie działa, komputer dostał niezłego kopa. Procesor jedynie powodował spadki płynności w najbardziej wymagającej grze (crysis 3 w max detalach w full HD). Byłem w zasadzie zadowolony. Jak czas był to sobie grałem... A tu nagle zaczyna mi