23 wyników w czasie 82 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

cStore - płatny

Przeglądnęłam i przetestowałam kilkanaście lub kilkadziesiąt różnych sklepów i ten najbardziej mi się spodobał. www.cstore.pl Najbardziej ujęła mnie prostota obsługi i przejrzysty panel administratora, co dla mnie laika, jest sprawą istotną. Program ma wiele przydatnych funkcji i cały czas

Re: cStore - płatny

maxim331 napisał: > wybacz, 2000zł na poczatek, jak sie nie wie co to są "sklepy internetowe" to > porazka. Porażka, powiadasz? Co ma wybrać człowiek, który nie zna się na językach programowania, na tworzeniu grafiki, nie ma żadnych znajomości w tej dziedzinie, a postanawia o

Re: Co dla dziecka zafascynowanego chemią?

:) www.allegro.pl/item138015164_maly_chemik_200_doswiadczen_chemicznych_super_.html placzabawek.cstore.pl/?zobacz=473&producent= placzabawek.cstore.pl/?zobacz=459&producent= i podobno świetny program

Re: Sklep oferujacy ponad 900 produktów

Oglądałam twój sklep - jest bardzo ładny :) Mam jeszcze jedno pytanie - czy wszystkie produkty wprowadzałaś sama czy może zrobiła to firma cStore?

Re: Sklep oferujacy ponad 900 produktów

W moim sklepie jest w tej chwili ponad tysiąc produktów i cały czas wprowadzam nowe. Korzystam z gotowego oprogramowania cStore + indywidualna grafika + drobne zmiany (np. wyszukiwanie produktów wg wieku dziecka

Profesjonalne oprogramowanie dla sklepu (początek wątku)

Waham się między Shoperem, a CStore. Szukam oprogramowania, które udźwignie obsługę firmy z oddziałami w różnych miastach i nie będzie kosztować ciężkich milionów. Polećcie coś. Może jest coś jeszcze ciekawszego na rynku w 2019r.?

Re: Profesjonalne oprogramowanie dla sklepu

Shoper jest spoko jeśli stawiasz sklep nastawiony na sprzedaż detaliczną (B2C). Z tego co mi wiadomo - nie wiem jak radzą sobie przy większych projektach i współpracy B2B. A jeśli mowa o www.cstore.pl to jest ono dedykowane do modelu B2B. Aktywuj multistore, to zapanujesz nad wszystkim.

Re: szukam zabawki-zestawu typu młody elektronik

I jeszcze to: placzabawek.cstore.pl/?zobacz=154&producent=&sklep1=5d9e0a1d01f7c19ecf57cc8ed2c51bce

Re: Co sądzicie o ofercie shoper.pl ?

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=37366&w=42383124&a=42424329 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=37366&w=42383124&a=42432860 nadal podtrzymuję :/ cena jak na taki produkt jest stanowczo wygórowana. Lepiej np. cstore - drożej, ale jest naprawdę dobry

Gratulacje!

pochwalą swoimi osiągnięciami. Bardzo ładny sklepik! Miałaś duży wpływ na szatę graficzną? I jak - jesteś zadowolona z oprogramowania cStore? Korzystasz z ich serwera? Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów! -- ------------------------- produkty

Re: Gratulacje!

testowania. Wszystkie problemy lub zmiany rozwiązywane są na bieżąco. Zarządzanie jest bardzo proste. Od początku sklep zwrócił moją uwagę ze względu na łatwość administrowania. - Korzystam z serwera cStore, a sklep dzierżawię. Ponieważ nie jestem omnibusem i nie znam się na wszystkim ;-) obsługę

Re: Prosze o kawę na ławę bo sama już nic nie wym

www.cstore.pl/ www.maxishop.easyisp.pl/ DODAM JESZCZE, ZE WYMAGAJA ONE OBSLUGI PHP I DOSTEPU DO SERWERA SQL W ROZNYCH ODMIANACH, WERSJE PHP I NP MYSQL PODANE SA W DOKUMENTACJI. -- What we see and what we seem are but a dream, a dream within a