Shoper jest spoko jeśli stawiasz sklep nastawiony na sprzedaż detaliczną (B2C). Z tego co mi wiadomo - nie wiem jak radzą sobie przy większych projektach i współpracy B2B. A jeśli mowa o www.cstore.pl to jest ono dedykowane do modelu B2B. Aktywuj multistore, to zapanujesz nad wszystkim.
Waham się między Shoperem, a CStore. Szukam oprogramowania, które udźwignie obsługę firmy z oddziałami w różnych miastach i nie będzie kosztować ciężkich milionów. Polećcie coś. Może jest coś jeszcze ciekawszego na rynku w 2019r.?
Odbiera telefony ?? Właśnie padł mi sklep, jest po 16 i nie ma z nikim kontaktu! Na sekretarce nagrany komunikat że pracują od 8-16. To nie jest warzywniak, ze jest czynny 8 godzin. Kolejny powód żeby przenieść się na inną platformę
ja stanę w obronie cstore, bo wybrałem to oprogramowanie. Podoba mi się to, że support odbiera telefony i są naprawdę pomocni. Poza tym widać, że wiedzą jak ważna jest integracja sklepu z narzędziami Google do reklamy. Dzięki temu łatwiej mi reklamować produkty z swojego sklepu i nie muszę się
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=37366&w=42383124&a=42424329 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=37366&w=42383124&a=42432860 nadal podtrzymuję :/ cena jak na taki produkt jest stanowczo wygórowana. Lepiej np. cstore - drożej, ale jest naprawdę dobry
:) www.allegro.pl/item138015164_maly_chemik_200_doswiadczen_chemicznych_super_.html placzabawek.cstore.pl/?zobacz=473&producent= placzabawek.cstore.pl/?zobacz=459&producent= i podobno świetny program
testowania. Wszystkie problemy lub zmiany rozwiązywane są na bieżąco. Zarządzanie jest bardzo proste. Od początku sklep zwrócił moją uwagę ze względu na łatwość administrowania. - Korzystam z serwera cStore, a sklep dzierżawię. Ponieważ nie jestem omnibusem i nie znam się na wszystkim ;-) obsługę
pochwalą swoimi osiągnięciami. Bardzo ładny sklepik! Miałaś duży wpływ na szatę graficzną? I jak - jesteś zadowolona z oprogramowania cStore? Korzystasz z ich serwera? Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów! -- ------------------------- produkty
I jeszcze to: placzabawek.cstore.pl/?zobacz=154&producent=&sklep1=5d9e0a1d01f7c19ecf57cc8ed2c51bce
www.cstore.pl/ www.maxishop.easyisp.pl/ DODAM JESZCZE, ZE WYMAGAJA ONE OBSLUGI PHP I DOSTEPU DO SERWERA SQL W ROZNYCH ODMIANACH, WERSJE PHP I NP MYSQL PODANE SA W DOKUMENTACJI. -- What we see and what we seem are but a dream, a dream within a
ada1 napisała: > Oglądałam twój sklep - jest bardzo ładny :) Dziękuję :o) > Mam jeszcze jedno pytanie - czy wszystkie produkty wprowadzałaś sama czy może > zrobiła to firma cStore? Sama wszystko robię - od szukania zdjęć i opisów na stronach producentów, poprzez ich obróbkę
Oglądałam twój sklep - jest bardzo ładny :) Mam jeszcze jedno pytanie - czy wszystkie produkty wprowadzałaś sama czy może zrobiła to firma cStore?