120 743 wyników w czasie 224 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Cudna Cudna Cudna

Oliwunia pierwsza klasa dziewczyna!!!! -- Zuzanna 15.02.2006 nasza królewna

cudny..a mamusia i tatus promienieja:)

-- <a href="https://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;121/st/20060228/dt/6/k/16ac/preg.png">Oliwka nasz kurczaczek:)..</a>

cudne, cudne, cudne..... (początek wątku)

" onanistyczne nerwice leniaka" - coś w tym jest..... forum.gazeta.pl/forum/w,62,82801349,82913477,Re_nie_prowokacja_tylko_celny_przytyk.html

cudne cudne

www.youtube.com/watch?v=5sLYg8XhdMY&feature=related jest tego piękna i w nas i dookoła i trzeba go cenić i wspierać bo .. warto ;)

coś cudnego :) !

www.youtube.com/watch?v=2_HXUhShhmY na dziś ... jutro ... kiedyś.... :)

CUDNE CUDNE

Az mi dech zaparło....woda ma tyle najpiękniejszych form, niepowtarzalnych!!! -- https://i46.tinypic.com/117wpyd.jpg AL

Re: CUDNE CUDNE

Witaj Mr.Sajgon....woooooooooda.... a mnie sie marza Wodospady Iguazu, obejrzec te potege natury...najlepiej przeleciec nad nimi balonem, zeby poczuc na skorze te krople wilgoci :-) tak sobie to wymyslilam - chociaz, prawde mowiac, nie wiem nawet, czy jest to tam mozliwe :-) -- https://i56.tinypi

Cudne, cudne...

mów szybko, co tamtem zrobił, żeś go tak pokarał... Do tej pory tylko oglądałam, no ale takie cudności to mus komentować. Ale, ale... będzie partnerka? Smutno mu będzie tak samotnie stać i straszyć...

cudne, cudne ;-)

cudne, cudne ;-) śmieszne, śmieszniaste ;-D jeszcze, jeszcze piszcie jeszcze i nie przepraszajcie za dlugość opowieści (czasem trzeba) larwo, czy panowie policjanci pytali o coś? hehe

Re: cudne, cudne ;-)

:D nie mieli odwagi :)) ale bylismy pod obserwacja - jak ruszalismy do kliniki to pojechali za nami :)) -- ____________________________________ ivf/icsi - viaţa e plină de miracole

Reksu, to cudne, cudne, cudne

Trafiłaś w samo sedno, a teraz szybciutko zakładaj pancerz, zbroję i przyłbicę, bo Cię zagryzą!!!!!!!! Całuchy dla Ciebie i SIĘ NIE ZMIENIAJ W TYM NOWYM 2007 ROKU!

no cudne, cudne :)

-- <*> ile twarzy tyle zyciorysow

cudny .naprawdę CUDNY

JÓZEFA 22 na krakowskim Kazimierzu Cudny szyld ! Naprawdę wyjątkowy! Proszę o sfotografowanie... Super Przykład ,ze można INACZEJ!

ale jest i PIĘKNY!

JÓZEFA 22 na krakowskim Kazimierzu Cudny szyld ! Naprawdę wyjątkowy! Proszę o sfotografowanie... Super Przykład ,ze można INACZEJ!

Cudne, cudny pomysł...

Co do sikania w krzakach, to mam nadzieje, ze jakas toaleta tam sie znajdzie... A Różanka mojej pamieci, to piekny ogród, tam chodziłem sie uczyc na ławeczkach, w ciszy i spokoju i pięknie. Ciesze sie, ze to miejsce ożyje, ale zeby nie zostało zadeptane - to kwestia stosownej organizacji

Re: Cudne, cudny pomysł...

Maciejx ... spelnilo sie zyczenie pana Jarmolinskiego ;) Logo ...pesymistyczne bardzo.....

1 2 3 4 5 6