2 538 wyników w czasie 327 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Cyfra Plus

samo mozesz sie diowiedziec na tej stronie tzn kontakt: www.cyfraplus.pl/

Re: Cyfra Plus

Hot Bird?Ja myślałam że Astra... Ja już nic nie wiem, ciągle coś nowego się dowiaduję. Chyba zostanę przy tej Polonii, to mi więcej czasu na podburzanie na forum zostanie ;o) -- Don't confuse shit with chocolate.

cyfra plus (początek wątku)

Witam chce podłączyć dekoder cyfry plus do anteny zbiorczej na grabsztyny 3. Mam pytanie czy ktoś ma już cyfrę i jaka jest jakość sygnału?? Pozdrawiam sąsiadów

Re: cyfra plus

Działa ok. C+ -- My Rycerze Okrągłego Stołu straszymy sami lub pospołu. www.warszawiak.eu

cyfra plus (początek wątku)

wprowadzilem sie do mieszkania ktorego wlasciciele mieli przedtem cyfre plus. wyprowadzili sie i do nowego mieszkania wzieli dekoder natomiast tu zostawili antene na dachu z calym okablowaniem. czy ktos wie jak taka antene można spożytkować? czy np. mozna dokupic dekoder i ustawić antene na

Cyfra plus (początek wątku)

Mieszkam za granica i posiadam Cyfre plus. Problem w tym, ze co jakis czas niektore programy wyswietlane sa tylko na 2/3 ekranu. Po kilku dniach problem przenosi sie na inne kanaly. Mial ktos z Was cos takiego? -- Wywiad

Re: Cyfra plus

miałam tak parę razy, ale minęło i nie mam niestety pojęcia, ki diabeł KuKa * * * * * * * * * * * i jes

Cyfra plus

Na cyfrze plus prawdopodobnie nr 320 MI TV, jeśli nie, to pytajcie operatora. :)

cyfra plus (początek wątku)

najmniejszych zmian w sile sygnalu. Gdy dzwonilam do cyfry plus na hotline, twierdza ze to wina ustawien czaszy. Czy ktos moze w ostatnim czasie tez napotkal na takie problmy z cyfra plus? Nie mam pojecia, czy to moglaby byc wina ustawien cyfry w domu czy to mozliwe, ze problem lezy po ich stronie

Re: cyfra plus

Cos chyba napisali o nowych programach, ze moze beda:P ? No niewazne. Ja juz im odpisalam i podziekowalam za wspolprace...

CYFRA plus (początek wątku)

Witam,chciałabym zapytac czy ktoś z Państwa korzysta z Cyfry i czy jesteście zadowoleni z obsługi klienta,z odbioru,czy coś się nie zawiesza,nie psuje....no ogólnie czy są OK. My mamy teraz kablówkę Aster,ale jestem mocno zdegustowana gdy wyłączyli bez uprzedzenia TVN Style i Turbo

Re: CYFRA plus

muszelka111 napisała: > Witam,chciałabym zapytac czy ktoś z Państwa korzysta z Cyfry i czy jesteście > zadowoleni z obsługi klienta,z odbioru,czy coś się nie zawiesza,nie > psuje....no ogólnie czy są OK. OK. Wszystko da się załatwić przez telefon/Internet. > My mamy

CYFRA PLUS (początek wątku)

Nie mam Canału + u siebie w domu,a przecierz tylko tam są mecze z naszej polskiej ligi.Czy ktoś życzliwy poda mi miejsca gdzie w Krakowie można popatrzeć na mecze.Dzięki

Re: CYFRA PLUS

To się chyba nazywa El fuego. Knajpa na Estery obok Alchemii. -- mrug

CYFRA PLUS (początek wątku)

Gdzie w Krakowie jest możliwość pójścia do lokalu z Cyfrą +.Nie mam satki a tylko tam są mecze z polskiej ligi.Pomóżcie koledzy kibice.Dzięki jak nie wiem co.

Re: CYFRA PLUS

W Klubie przy 29 ulicy np.

cyfra plus (początek wątku)

czy wiedzieliście o tym, że: Szanowni Państwo, Dziękuję za korespondencję. W odpowiedzi na Państwa pytanie, pragnę poinformować iż używanie oraz dystrybuowanie sprzętu do odbioru Cyfry +, dopuszczalne jest wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Informacje na ten temat mogą Państwo

Re: cyfra plus

> nie zartuj....poszedles (napisales) prosto do cyfry i spytales, czy mozesz > wywiezc z Polski?!.... Uprzejmie uprasza sie o powstrzymywanie sie od krytykowania obywatelskiej postawy kolegi! :))

1 2 3 4 5 6