samo mozesz sie diowiedziec na tej stronie tzn kontakt: www.cyfraplus.pl/
Hot Bird?Ja myślałam że Astra... Ja już nic nie wiem, ciągle coś nowego się dowiaduję. Chyba zostanę przy tej Polonii, to mi więcej czasu na podburzanie na forum zostanie ;o) -- Don't confuse shit with chocolate.
Witam chce podłączyć dekoder cyfry plus do anteny zbiorczej na grabsztyny 3. Mam pytanie czy ktoś ma już cyfrę i jaka jest jakość sygnału?? Pozdrawiam sąsiadów
Działa ok. C+ -- My Rycerze Okrągłego Stołu straszymy sami lub pospołu. www.warszawiak.eu
wprowadzilem sie do mieszkania ktorego wlasciciele mieli przedtem cyfre plus. wyprowadzili sie i do nowego mieszkania wzieli dekoder natomiast tu zostawili antene na dachu z calym okablowaniem. czy ktos wie jak taka antene można spożytkować? czy np. mozna dokupic dekoder i ustawić antene na
Mieszkam za granica i posiadam Cyfre plus. Problem w tym, ze co jakis czas niektore programy wyswietlane sa tylko na 2/3 ekranu. Po kilku dniach problem przenosi sie na inne kanaly. Mial ktos z Was cos takiego? -- Wywiad
miałam tak parę razy, ale minęło i nie mam niestety pojęcia, ki diabeł KuKa * * * * * * * * * * * i jes
Na cyfrze plus prawdopodobnie nr 320 MI TV, jeśli nie, to pytajcie operatora. :)
najmniejszych zmian w sile sygnalu. Gdy dzwonilam do cyfry plus na hotline, twierdza ze to wina ustawien czaszy. Czy ktos moze w ostatnim czasie tez napotkal na takie problmy z cyfra plus? Nie mam pojecia, czy to moglaby byc wina ustawien cyfry w domu czy to mozliwe, ze problem lezy po ich stronie
Cos chyba napisali o nowych programach, ze moze beda:P ? No niewazne. Ja juz im odpisalam i podziekowalam za wspolprace...
Witam,chciałabym zapytac czy ktoś z Państwa korzysta z Cyfry i czy jesteście zadowoleni z obsługi klienta,z odbioru,czy coś się nie zawiesza,nie psuje....no ogólnie czy są OK. My mamy teraz kablówkę Aster,ale jestem mocno zdegustowana gdy wyłączyli bez uprzedzenia TVN Style i Turbo
muszelka111 napisała: > Witam,chciałabym zapytac czy ktoś z Państwa korzysta z Cyfry i czy jesteście > zadowoleni z obsługi klienta,z odbioru,czy coś się nie zawiesza,nie > psuje....no ogólnie czy są OK. OK. Wszystko da się załatwić przez telefon/Internet. > My mamy
Nie mam Canału + u siebie w domu,a przecierz tylko tam są mecze z naszej polskiej ligi.Czy ktoś życzliwy poda mi miejsca gdzie w Krakowie można popatrzeć na mecze.Dzięki
To się chyba nazywa El fuego. Knajpa na Estery obok Alchemii. -- mrug
Gdzie w Krakowie jest możliwość pójścia do lokalu z Cyfrą +.Nie mam satki a tylko tam są mecze z polskiej ligi.Pomóżcie koledzy kibice.Dzięki jak nie wiem co.
W Klubie przy 29 ulicy np.
czy wiedzieliście o tym, że: Szanowni Państwo, Dziękuję za korespondencję. W odpowiedzi na Państwa pytanie, pragnę poinformować iż używanie oraz dystrybuowanie sprzętu do odbioru Cyfry +, dopuszczalne jest wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Informacje na ten temat mogą Państwo
> nie zartuj....poszedles (napisales) prosto do cyfry i spytales, czy mozesz > wywiezc z Polski?!.... Uprzejmie uprasza sie o powstrzymywanie sie od krytykowania obywatelskiej postawy kolegi! :))