Dodaj do ulubionych

cyfra plus

IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.10.02, 13:02
wprowadzilem sie do mieszkania ktorego wlasciciele mieli przedtem cyfre plus.
wyprowadzili sie i do nowego mieszkania wzieli dekoder natomiast tu zostawili
antene na dachu z calym okablowaniem. czy ktos wie jak taka antene można
spożytkować? czy np. mozna dokupic dekoder i ustawić antene na jakiegos
bezplatnego satlite? jesli tak to jak to zrobic?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka