19 772 wyników w czasie 116 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

częste gazy:( (początek wątku)

Witam, problem dotyczy czestych gazów, temat juz pewnie był poruszany ale nic konkretnego nie znalazłem.Zadne z ogolnie dostepnych lekow typu espumisan,esputicon itp.nie pomagają . Prykam nawet wtedy gdy jem bardzo mało,szczególne nasilenie jest rano kiedy sie budze lub nawet w nocy.Moze zna

Re: częste gazy:(

węglowodany? w takim razie jakich produktów sie wystrzegać -moze ktos zna jakąś diete ? Tak jak juz pisałem w zasadzie sa momenty kiedy jem niewiele np. rano kanapka w pracy około 3 kanapek i mam takie wzdecia jak mało kiedy innym razem jem to samo i gazow jest o wiele mniej. Zauwazyłem ze spry

częste gazy (początek wątku)

Moj mały dotaje jedną butelkę humany. Czesto puszcza gazy, ma na brzuszku czerwone plamki, ciężko mu zrobić kupkę. A jak już robi to jedną dwie, ale jest cały pampers zapełniony, ma czsem kolor żółty.Niekiedy zielony,jest rzadka. CZy to może powodowć to mleko? Dodam , ze wczesniej miał mały

Re: częste gazy

Mały ma 6 tygodni. Jest karmiony piersią, dostaje tą butelkę i herbatkę z koperku. Teraz ma jeszcze dużo potówek na twarzy albo małych krostek koło ust i przy skroni i też nie wiem czemu?

częste wydalanie gazów (początek wątku)

Drogie eMamy czy częste (czyli kilkanaście razy na godzinę) "puszczanie bączków" (dodam że bardzzzzzzo zapachowych)przez 2 miesięcznego bobasa jest nieprawidłowością? czy świadczy o tym, że jego jelita dobrze pracują?

Re: częste wydalanie gazów

Wiem ze najlepiej karmic dziecko piersio do 6 msc ale w moim przypadku dziecko bylo glodne stod te bardzo brzydkie boczki i brzydkie-tnz rzadkie i "cuchnoce" kupki-musialam mu dac wiecej niz piers bo nie moglam go glodzic a to byl wlasnie jeden z objawow moze zwaz swoje dziecko jezeli nie przybiera

Prężenie dziecka, częste gazy, płacz. (początek wątku)

płacz (nagły, wrzaskliwy). Są dni, kiedy nie da odstawić się od piersi, nie ssie mleka tylko sobie po prostu ciumka jakby to je uspokajało. Bardzo często, praktycznie non stop puszcza gazy, głośno i za każdym razem popuszcza przy tym kupę. Kupa jest w kolorze musztardy (czasami bardziej zielonkawa

Re: Prężenie dziecka, częste gazy, płacz.

stalagmitee napisała: > A nie wypływa Ci czasem zbyt szybko i dużo mleka, ciur lub kilka > strumieni? > No może i tak. Po jakimś czasie jak mała ssie to mleko zaczyna wylewać się jej z buzi, a ona zaczyna bardzo szybko połykać tak, jakby nie nadążała. To trwa tylko chwilę, póź

częste gazy u niemowlaka i brak apetytu (początek wątku)

. 7. nie wiem czy chamomilla tak mogła podziałać ,ze te gazy tak często zaczęły odchodzić. 8. co robić,by te gazy nie były przeszkodą w jedzeniu,wydaje mi sie,ze nie chce jeść mleczka z piersi,bo wie ze zaraz będzie atak gazów i może to ją blokuje.jej reakcja to nerwoe przykładanie i odwracanie

Re: częste gazy u niemowlaka i brak apetytu

Acha, to co opisujesz, to nie jest brak apetytu - dziecko po prostu męczy się z powodu gazow i nie ma ochoty jeść, bo go boli - to zupełnie co innego. -- HOMEOPATIA

gaz ziemny, monitoring, częste kursy, punktualność

Re: gazy, gazy, gazyyyyy !!! :(

w szpitalu jak dzidziuś był za bardzo zagazowany, to odgazowywały rurką do pupy. W domu można termometrem. Przed spaniem, a uśnie i będzie spała spokojnie. Oczywiście nie przesadzać i nie często...

gazy (początek wątku)

Mój malutki ma dopiero 5 dni. Jest bardzo grzeczny. Karmię go piersią i nawet dobrze mi to wycodzi, przynajmniej tak mi sie wydaje. Meczy mnie jednak jedna rzecz. Mały od dnia porodu dopiero 3 razy sie wypróżniał (Bardzo ale to bardzo porządnie). Bardzo często słysze jak odchodzą mu gazy. Jaka

gazy (początek wątku)

mam strasznie wstydliwy problem .... strasznie często wydobywają sie ze mnie okropnie śmierdzące gazy ...;/ bardzo czesto sam o tym nie wiem ... dopiero to czuje .. to jest strasznie krępujące tymbardziej kiedy jetesm z kims tylko w dwójkę .... jest to jasne że to ja ..... a napewno nie jest

śmierdzące gazy (początek wątku)

mój synek ma prawdopodobnie skazę białkową, ma często wysypkę na twarzy, żadnych innych objawów nie ma alergii, ale od kilku dni strasznie śmierdzą jego gazy które wypuszcza bardzo często, jest na moim mleku i raz dziennie na bebilonie pepti. Czy to może być powód alergii (gazy) ?? Dodam że mleka

1 2 3 4 5 6