4 920 wyników w czasie 410 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

"Czas Honoru" (początek wątku)

vod.pl/czas-honoru-wezwanie,139732,w.html -- Ulubione

Re: "Czas Honoru"

: forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html

czas honoru,jestescie honorowi ? (początek wątku)

"A przecież honor to nic innego jak przyzwoitość, polegająca między innymi na tym, że jeżeli coś komuś obiecam, to tej obietnicy dotrzymuję, że jeżeli do czegoś się zobowiązuję, to zrobię wszystko, aby to zobowiązanie wypełnić, że jeżeli ktoś mi ... Odczuwamy złość i smutek, mamy świadomość

Re: czas honoru,jestescie honorowi ?

Serial planuje obejrzec w zimowe wieczory :-) -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,11207,S_lon_Odrzuconych_O_.html

Re: czas honoru

podaj gg,to będziemy objaśniać online krok po kroku. Na forum to się nie da

Re: Czas honoru

;-)))))) No widze, ze cze67 pogodzil sie juz z mysla, ze wypowiadajacy sie na tym forum plus ci ktorzy podobnie uwazaja to jakies 0,07% widowni i ze nasze utyskiwania, tudziez nowolywania cze67 do bojkotowania takich produkcji na nic sie zdaja. A problem pewnie i w tym, ze spora czesc

Re: Czas honoru

najpierw serial mnie zachwycil....niestety przeczytalem to forum...czego zaluje. bo zabralo mi to cala radoche ogladania. zgadzam sie ze wszystkim krytykami, bardziej przypomina to druzyne zuchow niz prawdziwa konspiracje. powiem jeszcze, ze dla mnie najwiekszym minusem tego filmu jest aktorstwo

Re: Książka "Czas honoru".

????????????????? Tobie się podobał????????????????To ile w końcu Gazet grasuje na forach GW???? Z tego, co pamiętam wyśmiewałaś fabułę na forum seriale.

Re: Książka "Czas honoru".

Nick należy do grupy zaprzyjaźnionych osób, każda z nich ma hasło do tego nicka i pisze to co uważa na forach jakie uważa.

Re: czas zwrócić honor

Czytam to forum od A do Z i zauważyłam, że w wielu postach prowadzisz angonke na kopenhaską. Właściwie to powtarzasz się jak papuga. Byłam na Kopenhaskiej i schudłam w miarę bezproblemowo 7 kg. Ale nei to jest najwazniejsze. Ważne było to, że nauczyła mnie ona samodyscypliny, wolniejszego

Re: czas zwrócić honor

- gdyby ich nie było to bym się usunął i więcje nie pisał - - kopenhaska zawiera w sobie tyle manipulacji że warto o tym informować - piszecie niedoborowa, ale tylko na 13 dni - a Jogger dalej poleca Atkinsa który jest też niedoborowy i jak tu podawałem na forum szkodliwy dla zdrowia -sam pomysł

Ratujcie swój honor, póki czas (początek wątku)

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=220&w=57654789

Ratujcie swój honor, póki czas (początek wątku)

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=220&w=57654789

Ratujcie swój honor, póki czas (początek wątku)

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=220&w=57654789

Ratujcie swój honor, póki czas (początek wątku)

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=220&w=57654789

Re: Ratujcie swój honor, póki czas

Polskie władze demonstrują zadziwiającą hipokryzję, na forum europejskim promując region i skarby jego przyrody, a w Polsce "dając zielone światło na wjazd tysięcy ciężarówek w serce Zielonych Płuc Polski

1 2 3 4 5 6