Marrybarry, super nick, bardzo mi sie podoba :) Grochalciu i pomyśleć, że jak powstawały ploteczki to dałybyśmy sie pokroić za dwie kreski, a teraz proszę - Trzymajcie kciuki za jedną kreskę :) Ja tam tez nie chcę już dwóch kreseczek. Mam dwoje dzieci tak jak zawsze chciałam i na tym koniec
nowy nick jest zajefajny:P -- Moja rodzinka Kajtek
to ja poprostu zaczełam kombinowac i usunełam sobie konto... ale za to teraz mam bardziej uniwersalną nazwe:) -- https://www.suwaczki.com/ https://www.suwaczki.com/tickers/nzjdcsqvkle2m4zv.png
gratuluję nowym czerwcówkom :) trzymacje się dziewczyny ciepło! -- Xawery mały bliźniak
Są tu jakieś czerwcówki? Na forum Czerwiec 2010 żadnej nie mogę złapac. Mam termin na 15 czerwca, zamierzam rodzic drugi raz na Polnej... -- http://www.maluchy.pl https://suwaczki.maluchy.pl/ci-40265.png http://www.maluchy.pl https://suwaczki.maluchy.pl/li-40267.png
Hej, a ja juz po! Od wczoraj jestesmy z Frankiem w domku. Porod 06.06.2010r. na Polnej. pozdrawiam!
Kolejna,, czerwcówka'' się melduje ;)
Chciałabym być wrześniówką... testuję 25 grudnia ale wątpię czerwcówką tez chciałam być;)
czy wszystkie majówki urodziły już terminowo,bo ja chyba czerwcówka zostane nie czuję żeby coś się zapowiadało:/ niestety
W środę mówisz,ze sie już wybierasz. Ja myślę,ze dopiero w piątek , bo czwartek jeszcze święto posiedzę w domku przytulniej, niż w tych szpitalach i podejrzewam ,że nie będą chcieli po tyg.od terminu już wywoływać. A może nasze dzieciaczki nie chcą być majóweczkami tylko czerwcówkami;) i chcą
Gratuluje dziewczyną które juz potwierdziły swoja ciążę! ja testuje dopiero 5 września więc póki co siedze na "wrzesniwych testowaniach" ale licze ze wkrótce do was dołącze. Byłam już CZERWCÓWKĄ 2005 (urodziłam 2.06) a teraz marzę o MAJÓWCE 2010! Do usłyszenia!
Cześć dziewczyny. Miałam termin @ na wczoraj. Staram sie juz od baaardzo dawna, dwa miesiące temu jaż prawie się udało. Może teraz :) Jestem też czerwcówką 2005. Pozdrawiam. -- http://www.maluchy.pl https://suwaczki.maluchy.pl/li- 24909.png http://fotoforum.gazeta.pl/u/izzy69.html
Justyna Wojciechowska i Wiktor Morgulec autorzy pierwszego polskiego multimedialnego podręcznika do nauki jogi www.jogadvd.com zapraszają na: MAJÓWKĘ Z JOGĄ NA MAZURACH 30 kwietnia - 4 maja 2010 oraz WEEKEND CZERWCOWY 2-6 czerwca 2010
czy są chętne? Nie karmię od 4 tygodni a jedno pudełko mi zostało. wazność do 2010 roku. Ja zwykle piszę na czerwcówkach- ale do Was tez zaglądam (spóźniona czerwcówka rozpakowana w lipcu :-))
Ja miałam być czerwcówką 2010, ale dzięki Bogu chyba niewiele z nas się tu znalazło...