33 wyników w czasie 166 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Czy jakies dzieci kp PRZESYPIAJA noce?

jestem z czerwcówek 2010 podczytywałam was, miałam cycozwisa :) chustowego :) miałam plan karmić dłużej a młoda się odstawiła w 11 miesiącu, to czasami sie jednak dzieje, tez nie wierzyłam, butlę piła raz kilka łyków jak dorwała od kolegi niedawno soczek jego, smoka nie miała, pije ze zwykłego

Re: co u was?

Groszkiem też byłam w 10 tygodniu, pewnie nawet byłyśmy razem na forum Czerwcówek ... -- Groszek 08.11.2010 (9t 5dc) Nadzieja 10.03.2011 (9t 0dc)

Re: czas tak szybko płynie....

Witajcie Wiem, że trochę spóźnione zdawanie relacji. 6.06.2010 przyszedł na swaat synek- Wiktor. NIE mieliśmy łatwego startu- mały miała zapalenie uszu , wylew. Teraz ma już prawie 8 miesięcy i poprzez rehabilitację rozwija się coraz lepiej :-) Szkoda, że po wielu prośbach o wejście na

Re: " Czerwiec 2010"

Witam wszystkie czerwcówki:-) Ja mam termin na 20... już się doczekać nie mogę, tym bardziej że to moja 3 ciąża ale dopiero pierwszy dzidzuś, oby scześliwie dotrwać do 20. A tak w ogóle mam pytanie szykujecie już po mału wyprawke? ja ciągle słysze że wszystko kupi się miesiąc przed terminem bo

prośba o pomoc dla Amelki-ważne (początek wątku)

choćby myślą, jak nie mogłam inaczej. I było tak, póki nie usłyszałam o Amelce, wtedy jeszcze, nieznanej mi, 1,5 rocznej córeczce koleżanki z forum Czerwcówki 2007, a dziś już, mojej ukochanej 3-letniej Kwiatuszkowej Dziewczyncesmile Asię, mamę Amelki, spotkało to, o czym żadna z nas matek

Re: MAJÓWKA I CZERWCÓWKA Z JOGĄ Krutyń na Mazurac

www.mmbydgoszcz.pl/6995/2010/7/15/yoga-z-moim-miastem-bydgoszcz-w-parku-kochanowskiego?districtChanged=true

MAJÓWKA I CZERWCÓWKA Z JOGĄ Krutyń na Mazurach (początek wątku)

Justyna Wojciechowska i Wiktor Morgulec autorzy pierwszego polskiego multimedialnego podręcznika do nauki jogi www.jogadvd.com zapraszają na: MAJÓWKĘ Z JOGĄ NA MAZURACH 30 kwietnia - 4 maja 2010 oraz WEEKEND CZERWCOWY 2-6 czerwca 2010

Re: a czerwcówki?

Hej, a ja juz po! Od wczoraj jestesmy z Frankiem w domku. Porod 06.06.2010r. na Polnej. pozdrawiam!

a czerwcówki? (początek wątku)

Są tu jakieś czerwcówki? Na forum Czerwiec 2010 żadnej nie mogę złapac. Mam termin na 15 czerwca, zamierzam rodzic drugi raz na Polnej... -- http://www.maluchy.pl https://suwaczki.maluchy.pl/ci-40265.png http://www.maluchy.pl https://suwaczki.maluchy.pl/li-40267.png

Re: majówki 2010

W środę mówisz,ze sie już wybierasz. Ja myślę,ze dopiero w piątek , bo czwartek jeszcze święto posiedzę w domku przytulniej, niż w tych szpitalach i podejrzewam ,że nie będą chcieli po tyg.od terminu już wywoływać. A może nasze dzieciaczki nie chcą być majóweczkami tylko czerwcówkami;) i chcą

Re: majówki 2010

czy wszystkie majówki urodziły już terminowo,bo ja chyba czerwcówka zostane nie czuję żeby coś się zapowiadało:/ niestety

Re: czerwiec 2010

Kolejna,, czerwcówka'' się melduje ;)

Re: wynik bhcg

sie ze ma 8, ale potem stopniowo rosła. sumam sumarum okazało sie ze owulacja mi sie sporo przesuneła (co sie zdarzało u mnie i wczesniej) i dzidzia jest o ok. 10-12 dni młodsza (potwierdzone pozniejszymi usg). notabene jestem czerwcówką 2010. a cykle po łyżeczkowaniu tez moga szalec (u mnie

Re: ale tu nas dużo -niedoszłych lipcówek :(

Ja miałam być czerwcówką 2010, ale dzięki Bogu chyba niewiele z nas się tu znalazło...

1 2 3