moja 2 letnia córeczka ma na zgieciu od wewnętrzej strony prawej nóżki plame załączam zdjęcie
posiew kału na grzyby. posmarować najpiew gencjaną, a jak wyschło to na to clotrimazol. oba bez recepty. brudzi toto i sie marze ale da sie sprać, po kilku myciach schodzi też kolor gencjany. wystawiałabym też troche na słońce i dawała przewiew. jednocześnie walczyłam wewnętrznie z candidą właśnie
Moj synek dostal rano wielka czerwona plame na brzuszku i w pachwinach, tak jakby byl czyms poparzony. Pod koniec dnia mu to zbladlo ale przed kapaniem mial juz 2 plamki na plecach, buzi, za uchem bardzo duza. Co to jest takiego, pierwszy raz na oczy cos takiego widze. Pomozcie
Wiem, że to wątek na inne forum, ale tu zawsze większy odzew więc proszę o chwilowe nieusuwanie. Wczoraj po przedszkolu zauważyłam u dziecka czerwone plamy na policzkach ( nie wypukłe, nic się nie łuszczy tylko czerwone trochę wygląda to jak płaski naczyniak) . Myślałam , że to jakieś
Mamaanulki, sama piszesz, że plamy wyglądają podobnie do tych po pokrzywce i możliwe, że to jest faktycznie pokrzywka. Synka nie swędzi skóra? Czy te plamy znikają i pojawiają się na innej części ciała? Wydaję mi się, że zawsze warto pojawić się u lekarza. Mi również wydawało się, że nie mam
witam, czy któraś z Was spotkała się z czymś takim, synowi (8mscy) dałam spróbować serka homogenizowanego, dosłownie na czubek łyżeczki i po minucie wokół jego ust pojawiły się jakies czerwone plamy, po paru minutach zniknęly... podobnie było gdy próbował mleka NAN, generalnie karmię
zareagować jeszcze bardziej. Karmie synka piersią a w chwilach zabiegania gdy nie mam jak odciągnąc mleka na kaszke lub kleik, uzywam mleka nestle dla alergików i nic mu nie jest. Powodzenia w odkryciu sprawcy czerwonych plamek
próbowałam uspokoić. Potem drugie kłucie ( HIB ) i to już Ją tak nie bolało! Wczoraj i dziś na tej nóżce gdzie była robiona pierwsza iniekcja jest czerwona plama! Nigdy czegoś takiego nie było. Na szczęście nie boli to córeczki. Zastanawiem się tylko dlaczego jest! Może pielęgniarka źle wbiła igłę
na opuchliznę przykłada się okład z rozpuszczonej sodki ocyszczonej, ale na taką czerwoną lamkę to chyba niewiele pomoże tym bardziej ze nie boli. Ale możesz chyba spróbować nic się nie stanie jak zrobisz jej ten okład. Całuski dla Zuzanki -- Juleńka nasz Skarb - 09.09.2005 - 14
Dałam swojemu synkowi słoiczek BoboVita-jabłko z dynia, no i po chwili zobaczyłam u synka na skroniach czerwone plamy-na jabłko nie jest uczulony, więc to chyba dynia, ale czy to możliwe żeby dynia uczulała, mieliście tak u swoich pociech? Zaznaczę że dopiero co zaczęłam dawać jedzonko
Dziewczyny,co to może być?Moja 4-latka jest po zapaleniu oskrzeli,ogólnie choruje dużo i ma obniżoną odporność.Od jakichś dwóch trzech dni robią się jej na ciele,głównie na twarzy czerwone plamy po odciśnięciu,które po chwili znikają.Polega to na tym,że gdy naciśnie się skórę palcem lub gdy
Wczoraj byłam z młodym 18msc na szczepieniu. Dostał czwartą dawkę szczepionki skojarzonej, do tej pory po szczepieniu nie miał rzadnych śladów ale tym razem ma czerwoną plamę na rączce a do tego blizna po szczepionce przeciwko gruźlicy nabrzmiała i zrobił się guzek. Ślad po ukłuciu jest jakiś
ta plama to nic uwazaj na tego guzka po gruzlicy.Jak bylam malenstwem to tez mi sie taki guzek zrobil i niestety dzis mam 22 lata i okropna szrame na rece!!! nie moge tego niczym usunac :( balam sie o moja 2m-na corke ale niesty tez musialam zaszczepic. pozdrawiam.
Czesc, moze ktos bedzie mogl mi pomoc. Upralam nowa bluzke (kremowa w kwiatki) w plynie do prania recznego Perla (pozniej plyn K) i zostaly na niej czerwone plamy. Bladego pojecia nie ma skad i jak sie tego pozbyc... Jakies rady? Z gory dziekuje.
Ufarbuj na czerwono, to obecnie modny kolor na lato.
Panie Doktorze,mojej 4-letniej córeczce od paru dni pojawiają się dziwne czerwone ślady na ciele a w szczególności na twarzy.Jest to następstwem uciśnięcia danego miejsca np.ręką,przytulenia się do czegoś a nawet ślady po kubku podczas picia.Dodam,że córeczka miała zapalenie oskrzeli i
Wcześniej czegoś takiego nie zauważyłaś? Są ludzie, którzy tak reagują na ucisk, ale występuje to raczej od urodzenia. Nic więcej niepokojącego się z małą nie dzieje?