570 wyników w czasie 87 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Opinia o żłobkach Miś Uszatek i Abrakadabra

potem wyskakuja im na twarzy czerwone plamki i też mi się nie podoba brak szafek dla ubrania dla dzieci bo w rodzinie i u znajomych mówią że w innych żłobkach są bo to jest podstawa każdego żłobka. Dywan był brudny a parapet naprawdę jest bardzo niski maluszki tam wchodzą a ciocie nie reagują dlatego

Skaza? Nietolerancja laktozy? Alergia kontaktowa? (początek wątku)

wodzie- nie było poprawy, w szarym mydle- to samo. Po miesiącu zauważyłam suche placki na nóżce, rączce i pleckach więc wysmarowałam go całego oliwką... no i na drugi dzień już byliśmy u pediatry,... był aż czerwony od tych krost... Lekarz rodzinny kazał dawać znowu pepti. I tak sobie dawaliśmy znowu

Białe punkty na dziąsłach (początek wątku)

się i piszczy ... Nie zauważyłam żeby miał czerwone dziąsła, ale ma białe plamki ( nie pleśniawki) najpierw byla jedną na dole, potem druga u góry, a teraz pojawiła się trzectrzecia też u góry, symetrycznie po drugiej stronie. Czy któraś mama zauważyła coś takiego u swojego dziecka? I jeśli tak, to

"Naczynko" (początek wątku)

zrobiła się z niego czerwona plamka. Lekarka zaleciła zamknięcie pękniętych naczyń krwionośnych laserem. Sęk w tym, że córka była już na dwóch zabiegach i nic. To znaczy początkowo jest poprawa, a potem plamka wraca. Przy drugim zabiegu lekarz wykonujący powiedział, że teraz zrobi zabieg głębiej i powinno

wysypka (początek wątku)

patrzę na te nogi bo miałam tam te plamki no i są na kolanach w ilości kilku. Są czerwone jak pryszcze ale bez wypukleń. Nie zlewają się. Są wręcz mocno oddalone od siebie. Poniżej kolana z dużym rozrzucie może kilka bledszych. No prawej nodze mniej na kolanie a więcej an udzie. No i dłonie. Na lewej

nalot na języku (początek wątku)

po jednej stronie trochę brązowe, tak plamka. a teraz jest to taki żółto - brązowy nalot bardziej na środku języka (dość szeroko)....czubek i boki czyste. na bokach ze dwie krostki, czerwone. Mówi, że go boli na języczku Co to może być? - po lekach, antybiotyku, gorączce???? (chociaż nigdy tak nie

Prośba o interpretację wyników - nieskie neutrocyt (początek wątku)

Na - surowica 138 mmol/l 136 - 146 HEMATOLOGIA Morfologia pełna - analizator - krew Krwinki białe (WBC) 6,93 G/l 5,00 - 19,50 Krwinki czerwone (RBC) 4,07 T/l 3,80 - 5,50 Hemoglobina 11,4 g/dl 10,5 - 14,0 Hematokryt 31,9 % 32,0 - 42,0 MCV 78,4 fl 72,0 - 88,0 MCH 28,0 pg 24,0 - 30,0 MCHC 35

Re: Usuwanie naczynek - gdzie?

oczami czerwone plamki , wyglądało to jakbym miała odmrożoną buzię. Nie powiem bałam się i nie od razu się zdecydowałam ale w Viva Dermie na Puławskiej na naciskali i wyjaśnili co i jak i się zdecydowałam. jestem zadowolona i moge polecić dwóch lekarzy z prawdziwego zdarzenia doktor Cyrańską i doktor

3 latek zle spi,drapie sie (początek wątku)

smarować emolientami ale to nic nie daje,a i dzis znowu wyszla jej jakas czerwona plamka na buzi,kiedys tez miała w zimie i samo zeszlo.pozdrawiam.

Re: Alergia? AZS? Co dalej z dietą?

jaglanej. K: Jaglana z ml ryz + wafel ryzowy, pare piramidek Nogi i rece suche, na nogach spore suche plamy, po kapaniu cale nogi w marmurkowe plamki rozowe. Bez żadnych kropek. 2xzyrtec, na noc cholesterolowa z zyworodka, w dzien latopic. Pon 02.03 Rano na buzi 4 kropki, Ś: jaglanka z ml ryz II

Re: Alergia? AZS? Co dalej z dietą?

pieczeń. Z mężem troszkę kukurydzy z kupionej salatki (!) Wieczorem wysypka na plecach przy dekoldzie i z przodu i czerwone na buzi ale w miare szybko wiekszosc znika. Nogi ok. Czw: Ś. Płatki owsiane z ml ryżowym, II: Plaster pieczeni domowej O. Zupa z wczoraj II: Jaglana z mlekiem owsianym, 3

1 2 3 4 5 6