Dziwi mnie Nagroda dla L$D2 zamiast MW2 jeśli chodzi o online. Chciałem się też zapytać pod którą z kategorii podciągnęlibyście Heavy Rain? bo jak tu nie widzę takowej dla tego tytułu.
Split/Second lepszejsze od FM3 :) A HR dać do 'Best Soon-To-be Kick Ass Game'
Zdecydowanie gry MS, nowy Hitman, Tomb Raider, Silent Hill, Resident Evil, Max Payne 3, Anarchy Reigns, FFXIII-2,
Na kontynuacje kilku najlepszych gier a w szczególności: Just Cause 3, CoD MW3, Battlefield 3 bo o Uncharted 3 jestem w 100% spokojny ;D
Electronic Entertainment Expo (w skrócie: E3) - coroczne, growe wydarzenie organizowane w celu promocji nadchodzących gier wideo oraz sprzętu, do dziś cieszące się największą sławą i rozpoznawalnością spośród wszystkich targów tego typu na świecie. Zapoczątkowane w 1995 roku, do 2006 roku włącznie
E-sport - sport elektroniczny (z ang. electronic sport). Profesjonalne granie w gry wideo, najczęściej powiązane z turniejami, mistrzostwami. Jednym z protoplastów e-sportu był Angel Munoz założyciel Cyberathlete Professional League, pierwszej na świecie ligi zawodowych graczy. Dziś istnieje
a no - poważnie - nie grałem :) nie ciągną mnie gry logiczne - ot co ;)
Portal 2 się nie sprzeda? Chyba w Portal nie grałeś. A tak srsly, zagraj. Taka gra na 3-4 godziny.
mi-go a kogo interesują twoje żale? z tym halo odst niezła jazda, a to tylko dodatek
Na mojej liście nie byłoby Wii sport resort, GH5, Maddena, NCAA Football'a, Gh Van Hell, NFS:Nitro i ODST. Byłby za to Splinter Cell, Uncharted2, Heavy Rain, Alan Wake, Last Guardian,
Już womituję tym E3 ;), zbiorowymi podnietami, ogłaszaniem coraz to nowych "rewolucji" i "zajebistych gier". Chyba przestanę odwiedzać strony o grach przez najbliższe dni. No offence, GC ;).
Czyżby Zone of the Enders 3? Prawdopodobnie.
To nie błąd, to wielbłąd :)
Weź udział w konkursach Hypera i wygaj atrakcyjne nagrody, m.in. wyjazd dla dwóch osób na Gamescom - największe europejskie targi gier wideo! Od 13 czerwca do 16 czerwca na stronie konkurs-e3.hyper.pl trwa konkurs internetowy, w którym na graczy codziennie czekają pytania dotyczące gier oraz
O, a może ten, który nie jest debilem powie, dlatego nowe projekty id nadal przeznaczone są na PC, jeśli trend jest taki? Olać to olać, gdyby olał to jego nowe gry poszłyby wyłacznie na konsole, a tak nie jest. Trend jest taki, że każdy musi zarobić kasę, a kasę się zarabia na ilości
Do pana powyżej mojej ost. wypowiedzi (nie było jej, gdy pisałem moją stąd podwójne posty). Gry wideo to także gry komputerowe proszę pana, proszę to sobie wbić do głowy (jeśli nie potrafi pan wydedukować na co i na czym powstały pierwsze gry).
Widać nowe rzeczy a mianowicie to że nie dom jest tutaj głównym miejscem "bycia" Simsów a całe otoczenie. Co do oprawy graficznej to (jeżeli jest to film in-game, a jest prawie na pewno ;) ) jest ona bardzo podobna do tej z drugiej części gry, widać to gołym okiem. Autorzy nie skupili się widocznie