Dodam tylko że tak jest dobrze ... tak jak jest
Kochani - to ja Emmy Postanowiałm wejść tu na formu po prawie 6 latach...od ..momentu kiedy zaczęła się piękna miłość. Dal mnie była jedyna Chciałam dziś wejść i zobaczyć i napisać że że sięskończyło - dosłownia parę dni temu. I natknęłam się na ten wątek /eemmy1 + zlodziej_czasu :)))/ no wiec
A ja siedze cicho, bo udaje, ze wcale nie czytam tych Waszych bzdur! hihi:))) -- ♥~♡
Nezja, odezwała się ta mądra:PPPP O o O;-D...i tej wersji sie trzymajmy hahahhaha ( jako ze jestem *blondina* udam ze nie widze w tym sarkazmu;-D) -- "Wiele okazji do śmiechu traci ten,kto nie potrafi śmiać się z samego siebie"
do e-emmy -e : Jest ciężko o pracę . Nawet inne studia niewiele pomagają Sam mam z tym problem . Owszem uczę , uczę angielskiego ale i z tym coraz większy problem . W mojej okolicy jest pełno absolwentów z tym językiem . Wcześniej było inaczej i pracowałem jako nauczyciel angielskiego
nie przejmuj się eemmy1...myśl o wakacjach :-) W tym roku jadę do Chorwacji po raz pierwszy, jedziemy z Łodzi, niestety sami - bo znajomi się właśnie wycofali :-( Mamy zarezerwowaną kwaterę, dwa pokoje z kuchnią za 52Euro dziennie. Poniżej masz informacje o cenach jakie odnalazłem i
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=579&w=64985597 Warszawa: Opieka na jueden miesiąc wakacji Autor: eemmy1 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=611&w=64998823 Kobieta: na luzie: Wibrator - jak używać? Autor: chloechloe
eemmy1 napisała: > CZEŚĆ > u mnie cudownie > jestem zakocjana po uszy w czlowieku którego poznałam własnei tu... > jest cudownie > i tak juz wyobraź sobie od ponad roku! > chyba do końca zycia będętu od czasu do czasu zaglądać Strzała! Zajrzałem i po prostu
schizoo napisał: > eemmy1 napisała: > > > en piękny słoneczny pełen miłości dzień":))) > > cześć,jestem tutaj nowy ,poznamy się ??? cześć shizzzo- nowy to Ty nie jesteś chyba że sie odrodziłeś...z-martwch-wstałeś
sens...Codziennie rano gdy się budzę myślę,że to nierealne, że się skończy...I patrzę na naszą córkę i widzę w niej JEGO. Wiadomo są momenty burzy ale każda burza się kiedys kończy...;-) I pomyśl eemmy1,że to uczucie które masz może być jeszcze silniejsze bo może...i to jest magia...
tu i teraz..I dbaj o to co masz droga eemmy1 bo masz wiele..Gorąco pozdrawiam..Szczęścia nie życze bo wiem, że masz go OGROM cały ;-)
Oj widzę,że masz kosmate myśli eemmy...:))) -- Kiedy coś uparcie gaśnie - zaufaj iskierce nadziei.
eemmy1 napisała: > A może zastanowić się nad tym dlaczego mężczyźni zdradzają ? A może zastanówmy się dlaczego zdradzają kobiety? ;)
Powodzenia Eemmy. -- Nie pal za sobą mostów.Zdziwisz się,Jak wiele razy będziesz musiał przekroczyć tę samą rzekę.
eemmy1 napisała: > tak ! dobrze ! dawaj spis leków!! jakie leki??? co Ty gadasz ??? -- nie stękaj