olcia029 28.06.07, 08:40 nie da się go zjeść samego, proszę o jakiś przepisik Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
moofka Re: co zrobić z kwaśnym agrestem, prosze o przepi 28.06.07, 08:47 pamietam cwierciakiewiczowej przepis ma lazurową konfiture z agrestu trzeba tylko wydlubac igielka wszystkie pestki, bo z wyjatkowego koloru nici i bedzie zwykla czerwona nie podala ile trwa dlubanie z kilograma agrestu na przyklad, ale mysle, ze troche Odpowiedz Link Zgłoś
iwles Re: co zrobić z kwaśnym agrestem, prosze o przepi 28.06.07, 08:55 można zrobić dżem, ale przepisu ci nie podam, bo nie znam Za to uwielbiam go jeść Odpowiedz Link Zgłoś
lola211 Re: co zrobić z kwaśnym agrestem, prosze o przepi 28.06.07, 09:25 Zrob dzem, ale nie z samego agrestu, tylko agres plus inne owoce(wisnie np.). Odpowiedz Link Zgłoś
default Re: co zrobić z kwaśnym agrestem, prosze o przepi 28.06.07, 09:33 Ja w zeszłym roku po prostu zasypałam całe, oskubane tylko z "końcówek" owoce sporą ilością cukru, podlałam trochę wody i smażyłam mieszając aż zrobiły się szkliste, ale pozostawały w całości. Super dodatek do ciast i ciasteczek, np. kruche rogaliki z takim smażonym agrestem - rewelacja. Ponadto z zupełnie innej beczki - młoda kapusta duszona z koperkiem i garścią takiego kwaśnego agrestu jest przepyszna! Odpowiedz Link Zgłoś
olcia029 Re: co zrobić z kwaśnym agrestem, prosze o przepi 28.06.07, 09:53 pomysł z kapustką super tam właśnie trzeba czegoś kwaśnego Odpowiedz Link Zgłoś
twix8 Re: co zrobić z kwaśnym agrestem, prosze o przepi 28.06.07, 09:57 posyp cukrem i zjedz Odpowiedz Link Zgłoś
alex05012000 Re: co zrobić z kwaśnym agrestem, prosze o przepi 28.06.07, 15:24 słyszałąm o dżemie a agrestu i truskawek, jedno kwaśne, drugie słodko-mdławe... Odpowiedz Link Zgłoś