Dodaj do ulubionych

co zrobić z kwaśnym agrestem, prosze o przepis :)

28.06.07, 08:40
nie da się go zjeść samego, proszę o jakiś przepisik smile
Obserwuj wątek
    • moofka Re: co zrobić z kwaśnym agrestem, prosze o przepi 28.06.07, 08:47
      pamietam cwierciakiewiczowej przepis ma lazurową konfiture z agrestu
      trzeba tylko wydlubac igielka wszystkie pestki, bo z wyjatkowego koloru nici
      i bedzie zwykla czerwona tongue_out
      nie podala ile trwa dlubanie z kilograma agrestu na przyklad, ale mysle, ze
      troche big_grin
    • iwles Re: co zrobić z kwaśnym agrestem, prosze o przepi 28.06.07, 08:55
      można zrobić dżem, ale przepisu ci nie podam, bo nie znam smile
      Za to uwielbiam go jeść smile
    • lola211 Re: co zrobić z kwaśnym agrestem, prosze o przepi 28.06.07, 09:25
      Zrob dzem, ale nie z samego agrestu, tylko agres plus inne owoce(wisnie np.).
    • default Re: co zrobić z kwaśnym agrestem, prosze o przepi 28.06.07, 09:33
      Ja w zeszłym roku po prostu zasypałam całe, oskubane tylko z "końcówek" owoce
      sporą ilością cukru, podlałam trochę wody i smażyłam mieszając aż zrobiły się
      szkliste, ale pozostawały w całości. Super dodatek do ciast i ciasteczek, np.
      kruche rogaliki z takim smażonym agrestem - rewelacja.
      Ponadto z zupełnie innej beczki - młoda kapusta duszona z koperkiem i garścią
      takiego kwaśnego agrestu jest przepyszna!
      • olcia029 Re: co zrobić z kwaśnym agrestem, prosze o przepi 28.06.07, 09:53
        pomysł z kapustką super smile
        tam właśnie trzeba czegoś kwaśnego smile
        • twix8 Re: co zrobić z kwaśnym agrestem, prosze o przepi 28.06.07, 09:57
          posyp cukrem i zjedz
          • alex05012000 Re: co zrobić z kwaśnym agrestem, prosze o przepi 28.06.07, 15:24
            słyszałąm o dżemie a agrestu i truskawek, jedno kwaśne, drugie słodko-mdławe...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka