i jeszcze jedno, Effi. fajnie zachować w tym uczuciu szacunek. dla siebie szczególnie. buzial na dobre popołudnie
Witam, Czytam o twoich rozterkach Effi i o tym co inni radzą i wiem doskonale, że wszyscy mają racje ale czasami trudno oszukać nature. W głowie mamy co innego a serducho robi co chce. Wiem bo sama też to przerabiałam.
dziekuje :)) mozliwe, ze moja w miedzy czasie jest "zahartowana" rosnieciem w lecie na dworze i tym, ze nie pozwalam jej "spac" w zimie, tzn, nie przenosze (jak sie czasami radzi) do chlodniejszego pomieszczenia. z tego powodu tez kwitnie pare razy w roku: zarowno w lecie na dworze jak i zim
Dziękuję za wszystkie rady i przy okazji co do kamelii czy też rośnie ona u Ciebie na balkonie? -- Wsiowe podwórko infoBlog
witaj :))) o tak, przeczekac w palmiarni lub oranzerii do wiosny, to bylby raj! :) ach, ja to bym wszystko z tej wystawy do domu zabrala...;) ta zielona lawke bede sama "tworzyc", pomysle i do wiosny opracuje plan a pozniej zobacze co mi z tego wyszlo...;)) pozdrawiam cieplutko :))
Aż ścisnęło mnie w dołku. Wiele lat temu każde wakacje spędzałam w Komorowie na ulicy Brzozowej . Przyjeżdżałam do dziadka. Tam był piękny, duży, dziki ogród ze starymi rzeźbami z kamienia ... pamiętam jego zapach i pole truskawek zanim z drzewami mirabelek pośrodku. Boże ... Nawet dzwonki ost
Myślę, że miałaś duży wpływ na moją decyzję. Te zdjęcia z ulicy Brzozowej ... :) W ostatnich dniach sierpnia będę w Komorowie, przejdę tą ulicą, stanę pod nr 21. Dzięki jeszcze raz.
Efii przed minutą odebrałam przsyłkę :) Jestem Ci ogromnie wdzięczna! Wysłałam Ci przed chwilą maila na temat danych. Kochana wyobrazam sobie ile musiało Cie kosztowac emocji to wszystko co przeszłas z malutkim, ale zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze ! Masz to szczescie, ze mieszkasz w miejs
Mój synek miał przeokropne kolki. Początki to był istny koszmar. Nie pomagało noszenie, kąpiele, herbatki, zmiana mojej diety(karmiłam piersią)...nic! Życie mni uratowały krople Esputicon, poprawa była natychmiastowa. Podobno nie na każde dziecko to działa, ale w razie problemów, to próbuje się wszy
mialas wlasnie probke wyszydzajacego stylu naszego eksperta, p. Wozniaka. pzdr antypodalne :)
Odkad biore tabletki antykoncepcyjne mam ciagle grzybice, leczenie nie daje rezultatow lub daje je na bardzo krotki okres czasu. Bylam u ginekologa i powiedzial mi ze dopoki bede brala tabletki bede miala grzybice i nie ma na to rady. Czy to prawda? Czy musze zrezygnowac z zantykoncepcji zeby
Bardzo możliwe, chociqż można spróbować dłuższej kuracji lekami dosurtnymi przeciwgrzybiczymi z dodatkiem leków antyhistaminowych, bo może poprostu ta grzybica nie nbvyła do końca wyleczone
bardzo,bardzo mi się podoba.... zastanawiam się jak sprawuje się drewno w łazience.Dobrze widzę,że dół kabiny jest listwą teakową obłozony? -- nasz Tomaszek
Teak mam w calym mieszkaniu i w łazience sprawuje sie najlepiej. To nie jest zbyt twarde drewno a w lazience wiadomo najmniej jest przedmiotow, ktore moga spasc i je uszkodzic, poza tym zwyke sie w niej biega na bosaka. Uzytkuje ja od kilku miesiecy i woda jak na razie tez jej wcale nie szkodz
nie ma tego zlego, :) bedzie jednak wspolny termin, :), ściskam mocno i pozytywnego myslenia, no i napisz na tego maila , pozdrawiam wszystkie staraczki :)
Hej effi, wprawdzie ja już do Was nie dołączę, ale trzymam kciuki, chetnie też pogadam na gg, napisz maila na priv to wymienimy nr :) pzdr
No niech mnie dunder swisnie. Przepowiedzialem to austriackiej horpynie podszywajacej pod pseudo eva 15. Ale i tak spadnie na cztery lapy. Zamienia jej piwniczna izbe pod wiedniem na osrodek turystyczny z rzadszym powietrzem. Teraz nie bedzie musiala wysuwac czulek ponad okoliczne slamsy aby